Informácie

Vyzdobte si izbu ako v škole

Vyzdobte si izbu ako v škole

Začať nový kurz a pokračovať v rutine po dlhom lete a zábavnej dovolenke, to stojí. Aj pre nich. Deti musia obnoviť zvyky, ktoré nechali zaparkované v júni, aby boli prvou triedou.

Urobte svoju inšpiráciu, pozornosť a motiváciu, nerozpadnite sa, keď sa dostanú domov, a urobte z nich dobrodružstvo, keď zazvoní zvonček.

Skúsili ste farbu s bridlicovým povrchom? Je to skvelé! A tí najmenší si užijú kreslenie obrázkov na stenách bez obáv z pálenia. Týmto spôsobom sa napríklad matematika prestane nudiť napríklad vďaka rozsiahlym účtom na stene vašej izby.

Môžete maľovať celú stenu štyroch spální alebo urobiť nástennú maľbu bez toho, aby ste maľovali viac oblastí vďaka páske pre kulturistov.

Ak sa stále neodvážite urobiť krok s obrazom, umiestňovanie tabúľ alebo stojanov na písanie a stojan je ďalšou dobrou alternatívou motivácie najmenších.

Podporuje čítanie tým, že zanecháva vaše obľúbené príbehy a knihy v dohľade a prístupné na krásnych policiach, ktoré vás upútajú a poskytujú pohodlný a teplý pobyt prostredníctvom textilu, a umiestňujú pohodlné koberce, kde môžete čítať, maľovať alebo hrať.

Návrat k colu už nebude mučením.

Video: Ako mať izbu ako z INSTAGRAMU? Lucy (Február 2020).