Komentáre

Čajový čas

Čajový čas

PRIPRAVTE ANGLICKÝ HIT

- Spomeniete si na bukické anglické občerstvenie románov a filmov, kde sa v prírodnom prostredí stretávajú mladé a dámy rôznych generácií, aby hovorili o poézii a literatúre ...

- Boli inokedy, ale tieto stretnutia môžu byť pre vás inšpiráciou k vytvoreniu roztomilej a ženskej atmosféry. Rafinovaný riad, poháre a vinobranie kusy. Potlačený obrus, čipka v pohári, jednoduché kvetinové aranžmány v džemoch a girlandách dotvárajú neodolateľný nádych krajiny.

- Môžeš sa inšpirovať //antiquitea.com; Týmto spôsobom budete mať úspech na svojich stretnutiach.

Reklama - Neustále čítajte v štýle čajových večierkov

Pozvanie čaju a príprava stola na túto príležitosť sa stáva vynikajúcim zvykom. Horúčka a cukrovinkový rozmach lahôdky, s neodolateľným cupcakes, Musia toho veľa urobiť.

Trendy v tabuľke: Miešanie nerovných kúskov je povolené za predpokladu, že prevláda harmónia. Vyhľadajte poháre v štýle vintage v almonede, na blších trhoch a v obchodoch so starožitnosťami.

Krásny štýl trik

Do šálky s kvetinovou potlačou a zlatým okrajom, čo iného sa dá pridať? Modrá kravata zviazaná na rukoväti je koketná. A okrem toho je ľahké robiť stužky rôznych farieb.

Pohár si zachováva svoju eleganciu, ale s lukom získava sladší vzduch. Podobné stuhy, ktoré predložili GreenGate a Cath Kidston. Poháre s jemnými kvetmi nájdete v El Corte Inglés.

Môžete si tiež vychutnať ďalšie veľkolepé na webovej stránke Royal Albert www.royalalbert.com

Namontujte stôl v modrej farbe

Biely porcelán zdobený motívmi v tejto charakteristickej intenzívnej modrej farbe je bezpečná stávka. Skombinujte tieto farby a vytvorte slávnu čajový čas, Tak rafinovaný, je to úspech. Senzačná myšlienka používania pohárov z rôznych dôvodov: Chintz kvetinové, scény, krajiny ... a perfektné zázemie, vinylový papier z kolekcie Fresh Kitchens, Saint Honoré.

Na www.tablewhere.co.uk nájdete odkazy na hlavné značky jedál. Šálky čaju Blue Room od spoločnosti Spode sú veľmi podobné tým, ktoré sú na tomto obrázku; Vo firmách ako Churchill a Johnson Brothers nájdete aj mnoho ďalších podobných modelov.

Čajová súprava Vyrobené v Anglicku

Záhrady, kvety, zeleninové girlandy, scény, krajiny, dokonca aj pagody a kočíky. Začnite zbierať šálky čaju! Všetky tieto dôvody a ešte viac ich nájdete podrobne nakreslené v kvalitných porcelánových šálok. Zdobia pohár na vonkajšej strane a pri mnohých príležitostiach, vnútri a na rukoväti.

Čisté umenie! Ak chcete vidieť šálky a čajové súpravy Vyrobené v Anglicku Zadajte webovú stránku Burleigh, www.burleigh.co.uk, jedného z dodávateľov najznámejšieho nákupného centra Harrods v Londýne, a uvidíte výtlačky, z ktorých mnohé sú staré, v celej svojej kráse.

Vonkajšie občerstvenie

Počasie sa zlepšuje, je sotva chladno a potom prídu slnečné dni. Oslavte ju vonkajším občerstvením! Farebná keramika je perfektná. Vyberte si pekné poháre v pastelových odtieňoch, podobné ako v Zara Home a Rice, a obrus s veľkými kvetmi.