Informácie

Malí spojenci, ktorí vám uľahčia život

Malí spojenci, ktorí vám uľahčia život

Od tej doby, keď „zametač kobercov“ alebo gadget s rotačnými kefami patentovaný americkým Danielom Hessom v roku 1860 až dodnes veľa pršalo. Primitíva vysávače neúmerné, hlasné a neúčinné príručky ustúpili ľahšie elektrické modely, tichéa naozaj účinný, Rozdiel medzi nimi bol založený na povahe kefy (mobilné alebo nie) a na tom, ako filtrovať nečistoty zo vzduchu.

MOJE PRIATEĽSKÝ ROBOT
Elektrické vysávače s vreckom, ktoré sa museli vymieňať tak často, a s ktorými sa dlho zaobchádzalo, boli najlepší spojenci našich matiek, ktoré nakoniec videli, že je možné udržiavať dom v čistote relatívne pohodlným spôsobom. Moderné vysávače nahradili vrecko vodnými nádržami, sú hovory cyklónový typ, Veľkým pokrokom v tejto oblasti je však bezpochyby robotické vysávače, ktoré s viac či menej jednoduchými algoritmami dokážu samy vyčistiť podlahu miestnosti. Okrem toho zisťujú prekážky, zasahujú do rohov a môžu sa pochváliť dizajnom! Prelom pre všetkých, ktorí chcú udržať dom v čistote v krátkom čase.

Reklama - čítajte ďalej Všetko dobre uložené

Všetky čistiace pomôcky usporiadajte na jednom mieste, aby ste ich mali vždy poruke. Rezervujte v úložnom priestore špeciálne miesto pre vákuum, aby ste predĺžili jeho životnosť. Udržujte ho vždy čistý: keď je naplnený, vymeňte alebo vyprázdnite vak, vyčistite usadeniny vody a prachu, pravidelne kontrolujte filter, ako aj hlavu raz mesačne a kolesá čistite handrou.

Bezdrôtový vysávač

Vysávače metiel sú ľahké, praktické a výkonné. Vertikálny model Air Force Extreme Lithium, z Rowenty, nenesie kábel ani tašku. Pracuje s batériou, vo svojom usadení je nečistota uložená a vďaka svojej trojuholníkovej základni (259,99 €) sa dostane do každého rohu.

Vysávač robotov

Relaxujte, zatiaľ čo vaše vákuum funguje. Nové robotické návrhy siahajú do ťažko prístupných oblastí a sú vhodné pre akýkoľvek typ pôdy. IRobot Roomba 880 Zahŕňa technológiu AeroForce, ktorá nahrádza tradičné kefy výkonnými extraktormi, ktoré zbierajú o 60% viac (769,99 EUR).

Inteligentné železo

Viete si predstaviť žehlenie v ľubovoľnom smere bez problémov? Jedinečná podrážka modelu NI-W900, od spoločnosti Panasonic, žehlite tam a späť, čím šetríte čas (79,99 EUR).

Anti-vápna žehliaci systém

Zabraňuje tomu, aby častice vápna blokovali otvory v doske pomocou filtra proti vodnému kameňu. Zmäkčovač vody IronCare, od spoločnosti Philips (20,99 €), je vhodný pre všetky dosky a obsahuje kazetu, ktorú musíte vymeniť pri zmene farby.