Informácie

Obnovte svoju kuchyňu: kľúče avantgardného štýlu

Obnovte svoju kuchyňu: kľúče avantgardného štýlu

Chcete, aby vaša kuchyňa odrážala vašu osobnosť. Chcete získať moderný avantgardný štýl. Nejde iba o vytvorenie prostredia minimálna ale odvážte sa ťahom štetca farby, svetlých povrchov, nehrdzavejúcich, zmiešajte! Toto je sedem kľúčov, pomocou ktorých môžete transformovať svoju kuchyňu, niečo konvenčné, na kuchyňu, ktorá sa rozhodne pre odvážne tóny, kontrast v povrchovej úprave a priame línie.

Kuchyňa v tučných tónoch, v červenom a šedom lakovanom nábytku. Firma Ubica študuje

1. Vymeňte nábytok, dobre iba predné časti, dobre maľujte dvere. Živé farby vyhovujú najmodernejším štýlom. Červená, zelená, modrá, žltá ... Všetko ide. Lepšie hladké dvere s oceľovými držadlami alebo klincami, ktoré sa skrývajú v rovnakých dverách. Dotykové systémy tiež nechávajú povrch čistý. Povrchová úprava: lesklý alebo matný. Jas odráža svetlo.

2. Vyberte skrinky. Je to užitočné riešenie pri malých vareniach. Napríklad vynechajte vysoké moduly a nahraďte ich regálmi alebo stenovými úložnými systémami. Získate pocit priestrannosti.

Kuchyňa s malým nábytkom, spravodlivé skladové riešenia. Minimálny štýl v bielej a zelenej farbe. Návrh spoločnosti Ikea

3. Transformujte steny. Ak sa chystáte vykonať reformu, vymeňte staré dlaždice za súčasné. Ak to tak nie je, môžete ich na keramiku natrieť bielym smaltom. Na dokonalé dokončenie musí byť podklad čistý a na valček sa musia nanášať najmenej dve vrstvy farby.

Prázdna kuchyňa s horizontálnymi hornými modulmi a dreveným predkom. Je to od Mireia Pla, od Vuong Interiorismo

4. Môžete tiež skryť časť starých dlaždíc pomocou panelov na predných stranách. Sklo (farebné alebo ktoré chráni tapetu alebo fotografiu), drevo, doska z nehrdzavejúcej ocele ...

5. Panela spotrebiče integrovať ich do výzdoby.

6. Ak existuje priestor pre a office, vysoký stolík a stoličky, doska bežiaca ako polostrov, polica na stene ... Doplňte jedáleň o avantgardné stoličky, štrajkujúcu lampu alebo dizajnovú ovocnú misu.

7. Pre podlahu vyberte linoleum, ktoré zakrýva starú podšívku. Máte širokú škálu povrchových úprav z dreva, cementu alebo ocele. Leštený cement prináša priemyselný nádych.