Popisy

Podlaha plná detailov

Podlaha plná detailov

reforma tohto madridského bytu, vyrobené spoločnosťou Architektonické štúdio Ubicca, Zakladalo sa na zachovaní podstaty výstavby a projektovania súčasného a pohodlného domu na každodennú prácu. V prospech: štyri okná a výška stropu, ktoré dali interiéru vzduch do vzduchu. Proti stĺpu a nosným stenám, ktoré museli byť zachované a ktoré sú teraz kľúčovými prvkami, ktoré treba dať jedinečnosť domu. Medzi úspechy novej distribúcie: a takmer priehľadná rastlina, ktorá beží paralelne s oknami, kde je obývacia izba, jedáleň a jediná spálňa, oddelená priečkou, ktorá nedosahuje strop.

Tým sa dosiahne distribúcia zvýšiť svietivosť a integrovať stĺpiky. Po overení, že sa nedajú zbúrať, vsádzajú na ich striedanie so širokými otvormi a úsekmi steny s odkrytými tehlami, takže ich prítomnosť sa stáva zreteľnejšou. Štúdia Ubicca, ktorá sa špecializuje na rehabilitáciu a komplexnú reformu domov, priestorov a kancelárií, dáva tomuto riešeniu dom look Ročník a autentickosť. V spodnej časti tejto novej pasáže je kuchyňa s riskantnou chromatickou kombináciou v červeno-šedej farbe, ktorá je dokonalá, aby sa tomuto priestoru v porovnaní s ostatnými nezaujímal.

Spálňa si zaslúži osobitnú zmienku o jej štýle a organizácii. Prináša čiastočne intimitu, ale získava pocit priestrannosti. Má dve prostredia ohraničené posledným z pilierov domu. Na jednej strane, odpočívadlo s obuvníkom maxi, a na druhej strane oblasť vybavená umývadlo / márnosť vpredu a osadené skrine na protiľahlých stenách, ktorých medzistupeň je predohra k záchodu a sprche, nezávislá.

Reklama - čítajte ďalej v časti Protagonismo del color

Obývacia izba získava maximálny vizuálny záujem hrou živého chromatizmu. Triezvosť čiernej farby na koženej pohovke je vyvážená kombináciou harmonických textílií v odtieňoch dreva, pomaranča, fuchsie a modrých odtieňov.

Chrómové stoly so sklom, váza s orchideou, zamatové vankúše a prikrývky; Všetko z Canterana. Vankúš z modrých vlasov od Gancedo.

Osobný štýl

Spojenie kúskov rôzneho pôvodu a nerovnomernej estetiky nemá pre majiteľa domu žiadne tajomstvá. Vintage podnožka, z čiernej kože, koexistuje v obývacej izbe s viacfarebným kobercom.

Deka s kovovými iskrami

Dva konferenčné stolíky, tak koketné vo svojich formách, zameriavajú pozornosť na obývaciu časť, ktorá zdieľa priestor s jedálňou, ktorá sa nachádza v popredí. Kovové konferenčné stolíky od spoločnosti Canterano. Reforma a návrh interiéru architektonického štúdia Ubbica.

Obklopený spomienkami

Na nočnom stolíku je zátišie s malými pokladmi: v Paríži zakúpená lampa s perličkovým tienidlom a zbierka mini kníh, ktoré sú rodinným dedičstvom. Garland zo srdca, z Canterano.

Očarujúce duo

Kombinácia dvoch takýchto špeciálnych, takmer sochárskych stolov zvyšuje dekoratívnu úroveň v akomkoľvek prostredí. Jeho sklo a niekoľko kovových nôh žiaria v kontakte s prirodzeným svetlom. Tabuľky a orchidey od firmy Canterano.

Postupnosť prostredí

Jedáleň od spálne oddeľuje priečka, ktorá nedosiahne strop. Vyfarbená ľahkým norkovým tónom, vyniká dominantnou bielou a harmonizuje s drevenou podlahou. Prostredníctvom tohto zdroja získate vizuálny a skutočný rozsah.

Garland-lianas, z Canterana. Na stole oranžové a fuchsie látky od Gancedo.

Vintage vozík

Majiteľ pociťuje mimoriadnu náklonnosť k nemu, pretože ju zdedil po babičke, s ktorou vyrastal. Háčkovaný obrus, tkaný matkou, má tiež sentimentálnu hodnotu. Vianočné ozdoby z Canterana.

Baroková inšpirácia

Staré lustre zdedené majiteľom domu zdieľajú stredobod záujmu s kúskami súčasného a klasického dizajnu. Spoločne odovzdajú vianočnému stolu plus štýlu. Vianočné doplnky a ozdoby od spoločnosti Canterano. Textilie obrus je od Gancedo.

Identifikačné značky

Zachovanie architektonických prvkov je jedným z úspechov tejto reformy architektonického štúdia Ubicca. V tejto priehradke, ktorá oddeľuje chodbu a obývaciu izbu, boli viditeľné tehly a drevo, aby v dome vytlačili veterný vzduch.

Z haly do galérie

Po rekonštrukcii je chodba polootvorený do obývacej izby, ktorá cez veľké otvory, ktoré sa striedajú s nosnými stenami, dostáva dostatok prirodzeného svetla. V popredí konzola, ktorá vizuálne skracuje túto priechodovú plochu. V pozadí je kuchyňa. V hale, vysoká váza s kvetinovým usporiadaním, Canterano.

Mestská šedá v kuchyni

Červená farba na stenách a doska sú prekvapivou farbou v tejto kuchyni, ktorej poskytuje maximálne teplo. Jeho intenzita je podporovaná tým, že je zarámovaná medzi svetlo šedý nábytok a oceľ; duo, ktoré harmonizuje s neustálym chodníkom priemyselnej estetiky.

Umývačka riadu od firmy Smeg. Balay varná doska a rúra.

Funkčná kancelária

Skladací stôl, ktorý sa nachádza na jedinej bezplatnej stene, získate kanceláriu v kuchyni. Dva úspechy: univerzálny stoličkový rebrík a niekoľko políc s malým spodkom, aby sa predišlo nehodám; najvyššia z nich s najnižším rizikom je širšia.

Vintage & Chic

Papier vyrazený na jesennej palete vyžaruje teplo v tejto spálni a je vyzdobený evokujúcimi kúskami, ako je barová posteľ a figurína. Pozoruhodne je nočný stolík pre svoju funkčnosť a extra farbu a textúry v podstielke.

Ženská spálňa

Polica, girlanda sŕdc na figuríne a vankúš s capitoné, od Canterano. Veľké a kockované vankúše v modrých odtieňoch od spoločnosti Gancedo.

Dobre zdvihnutý

Stĺpik nezabránil optimálnemu rozdeleniu spálne. Na jednej strane nezávislý je oddychový priestor a na strane druhej pred umývadlom a skrinkami so stredným priechodom smerom k záchodu a sprche.

Všetko v poriadku

Na priečku, ktorá oddeľuje spálňu od obývacej izby, bolo zavesených deväť obuvníkov, ktorí sa nedostanú na zem, aby sa v tejto oblasti stal obeh plynulejší. Nad nimi pracovná polica na ukladanie tašiek. Osobný dotyk, ktorý tiež dodáva súboru očarujúci vzhľad, niektoré drobné maľby zakúpené v nemeckom Postupime.

Očarujúce WC

Steny v koketnej fialovej farbe dávajú kúpeľni neuveriteľný vizuálny záujem. Hviezdy, vianočná ozdoba kúpená majiteľom v Lisabone a zlaté námestie sú dekoratívnou brošňou tohto malého priestoru. WC, Roca.

Plán a myšlienky reformy

Spálňa bola navrhnutá s funkčným rozdelením, pohodlným na každodenné použitie, ale tiež vhodná na vytvorenie pocitu priestrannosti. Stena, ktorá ho oddeľuje od obývačky, nedosahuje strop; Hranice spální sú predefinované.

Odpočívadlo zaberá priestor vedľa okna, aby využilo všetko prirodzené svetlo.

Smerom k interiéru, po stĺpu, ktorý sa nedal zbúrať, sa vytvorí druhá zóna, ktorá je rozdelená do tvaru U a je rozdelená pred umývadlo, skrinku na umývadlo, toaletu a sprchu.