Články

Čo by ste nikdy nemali robiť pri zdobení malej miestnosti

Čo by ste nikdy nemali robiť pri zdobení malej miestnosti

Práve ste sa nastúpili a miestnosť vyzerá skôr ako saharská púšť, ako priestor, v ktorom si chcete oddýchnuť po dlhom pracovnom dni. Vieme, že tento pocit je frustrujúci, ale horšie by bolo zdobiť ho nesprávnym spôsobom ...

Nezabudnite na vyplatenie peňazí, ktoré sa chystáte zarobiť, a na roky, ktoré vás nábytok sprevádzajú. Existuje dosť dôvodov na to, aby ste o tom premýšľali pokojne, nemyslíte? Potom postupujte podľa našich rád a váš mini salónik bude vyzerať ako maxi, sľúbil!

Zaujíma vás: PREDAJ, KTORÝ SA MÁ LÁSKA NA PRVOM ZOBRAZENÍ

Reklama - Čítajte nižšie, na čom záleží Maisons du Monde

Veľkosť nábytku môže pôsobiť zázraky, pokiaľ ide o rozšírenie vizuálneho priestoru v miestnosti. Kusy príliš objemné majú tendenciu trpaslíci, takže ideálne je zvoliť si nízke pohovky a byť schopný sedieť na dvoch miestach. Pomôžu vám tiež konferenčné stolíky, ktoré príliš nezaberajú, a doplnky, ako sú poufs, ktoré vám v prípade potreby ponúknu pohodlné miesto na sedenie alebo opierku na nohy.

350 € v Maisons du Monde

nákup

Vyberte si funkčné časti Maisons du Monde

Ak sa chystáte ozdobiť malý priestor, bude najrozumnejšou voľbou kúsky, ktoré sú funkčné, a čo najlepšie využiť všetky jeho možnosti, napríklad konferenčný stolík so skrytým úložným priestorom vo vnútri. Týmto spôsobom nebudete saturovať miestnosť toľko nábytku (a budete mať menej prachu na čistenie cez víkend).

149 € v Maisons du Monde

nákup

Nestrávte vlasy Domov Zara

Keď hovoríme o nesaturovaní priestoru nábytkom, hovoríme tiež o výzdobe. Nemyslite si, že vyplnením stien obrázkami a predmetmi získate krajšiu izbu, práve naopak! Zamerajte sa na výber jedinečných kúskov, ktoré odzrkadľujú váš štýl, a zvýraznite ich umiestnením na strategické body. Zrkadlá sú napríklad koketné, ale tiež užitočné: okrem toho, že sa na ne dajú pozerať, odrážajú svetlo, vďaka čomu prostredie vyzerá širšie a jasnejšie. Capisci?

59,99 € v Zara Home

nákup

Stavte na eklekticizmus Anglický súd

Niekedy, keď chceme skončiť rýchlo alebo sme trochu stratení, sa rozhodneme kúpiť všetok nábytok na rovnakom mieste a v rovnakom štýle. Veľká chyba, jediná vec, ktorú dostaneme, je monotónny a nudný priestor. Kľúč? Odvážte sa kombinovať textúry a povrchové úpravy s konkrétnym farebným rozsahom ako základom. Potom je to len o pridaní malých farebných prízvukov, ktoré vám dávajú dávku štýlu, ktorý hľadáte ... 😉

Kreslo, 499 EUR v El Corte Inglés

nákup

S farbami buďte opatrní

Ďalšou typickou chybou pri zdobení miestnosti je výber nesprávnej palety tónov. Norma? Malé priestory = studené farby ako sivá, zelená a modrá. Šedá farba je v skutočnosti neutrálny tón, ktorý môžete kombinovať s inými farbami, čím atmosfére dodáte trochu pôvabu. Jednoducho nezabudnite maľovať strop svetlejším odtieňom ako steny, aby priestor vyzeral väčší.

Viac nápadov: 15 FARIEB NA BALENIE DOMU

Závesy! Maisons du Monde

Ak chcete, aby sa stropy javili vyššie, ako sú, položte ich blízko. Čím vyššie začnú visieť, tým väčšia je vizuálna amplitúda priestoru.

Ak chcete využiť blížiaci sa letný príchod, vyberte si prírodné materiály, ako je bavlna, a teplé farby, ako je horčica (v kombinácii so sivou stenou a neutrálnymi tónmi všeobecne).

59,99 € v Maisons du Monde

nákup

Viac nápadov: 6 TRIKY, KTORÉ MAJÚ ZVÝŠIŤ ŽIVÝ POKOJ MAXI