Popisy

Všetko, čo musíte vedieť o krabičkách v priemyselnom štýle

Všetko, čo musíte vedieť o krabičkách v priemyselnom štýle

D.R

Vidíte ich v projektoch interiérového dizajnu a páčia sa vám. Zdá sa, že vám dobrý spôsob, ako vymedziť priestor nechať prejsť svetlo, ideálna alternatíva k otvorenej kuchyni, vizuálna úľava pre malé priestory a fantazírovanie o tom, ako to urobiť vo vašej domácnosti. Zaujímajú vás však pochybnosti o tom, či je vhodné, či sa zmestí váš štýl, a predovšetkým náklady na jeho vykonanie. Konzultovali sme s architektom ateliéru Maríu José Navarro Seguru nasedenie, aby sme mohli vyriešiť všetky otázky týkajúce sa týchto príloh. Pre ňu sú v súčasnosti „jedným z najviac akceptovaných riešení na rozdelenie priestorov. Typ krytu, ktorý sa prispôsobí každému štýlu a určite to dáva domu plus plus, bez toho, aby sa výrazne zvýšil rozpočet. ““

Z akého materiálu sú vyrobené?

Normálne sú tieto uzávery vyrobené zo skla so železnými profilmi.

O koho sa môžeme postarať?

Aby mohol byť tento kryt vyrobený, musí architekt alebo interiérový dizajnér vyrobiť dizajn, ktorý vyhovuje štýlu a vkusu klienta, a bude to kováč, ktorý je zodpovedný za jeho vykonanie a inštaláciu na základe tohto predchádzajúceho návrhu.

Čo môžu mať?

Povrchové úpravy môžu byť v rovnakom neošetrenom železe alebo lakované v akejkoľvek farbe a pre kryštály sa môžeme rozhodnúť pre priehľadné alebo ošetrené kyselinou, ak sa požaduje súkromie.

Koľko môžu v priemere stáť?

Cena za delenie 3 metre dlhé a 2,5 metra môže stáť približne medzi 2 000 a 2 500 EUR.

V ktorých prípadoch je vhodné rozhodnúť sa pre takýto kryt?

Tieto „sklenené steny“ sú ideálne, ak chcete získať priehľadné interiéry alebo ak chcete optimalizovať priestor bez straty priestrannosti a umožniť prechod prirodzeného svetla do všetkých miestností. Môžu byť použité ako oddeľovač miestnosti, na chodbách alebo v kuchyniach, v ktorých chcete byť blízko, aby ste boli nezávislí od hluku a zápachu, bez straty svetla alebo vizuálneho charakteru.

Hľadáte inšpiráciu? Tu sú dobré príklady rozdelených priestorov s krytmi priemyselného štýlu:

- Okná „Factory style“ na oddelenie prostredí

- Zrekonštruovaný byt na získanie svetla

- Pred a po úplnej reforme

- Byt s veľmi tekutým rozložením

- Malý byt, ktorý si hrá so svojimi hranicami

- Navštívili sme dom Los Javis

Instagram María José Navarro Segura: @mariajosenavarrosegura
www.nasezen.com