Články

Krásna kuchyňa integrovaná do jedálne

Krásna kuchyňa integrovaná do jedálne

KLÁVESY DECO

- Kuchyne integrované v obývacej izbe v rovnakom otvorenom priestore, ako je tento, sú úspešne vyriešené výberom materiálov, oddeľovacích prvkov a dobrého prirodzeného osvetlenia.

- Zmiešajte súčasný a retro nábytok Je to úspech. Vidíme to tu s funkčným kuchynským nábytkom, vysokými starožitnými stolicami a skrinkou v štýle vintage, rodinným dedičstvom.

- umiestnenie jedálne, medzi oboma balkónmi je lepšie definovaná vďaka regenerovanej tehlovej stene.

Reklama - Čítajte menej ako tri v jednom

Fúzia v rovnakom priestore kuchyne s jedálňou a obývacou izbou vám umožní vychutnať si viac rodiny s priateľmi alebo priateľmi. Raňajky, v ktorej je umiestnená varná doska, je prvkom, ktorý spája a integruje všetky tri priestory naraz. kuchyne Veddinge a laminátové podlahy s borovicovým efektom Golvovo biela (13,99 m2); Všetko z Ikea.

Úložná kapacita

Polovica pracovnej priečky podporuje veľkú dosku, v ktorej strede je varná doska nainštalovaná. Vnútorná časť priečky je vybavená rúrou a na oboch stranách sú zásuvky a zásuvky uložené v nádobe. Dubová doska Karlby (99 EUR, 186 x 63,5 cm) a stropné svietidlá hektár (24,99 EUR / 1); Všetko z Ikea.

Problém integrácie

Plocha umývadla bola pokrytá základňou z bielej dlaždice nastavenou na strednú výšku. V hornej časti lakovanej čiernou farbou boli umiestnené dve paralelné police. Slúžia na ukladanie nielen člnov a skla, ale aj dekoratívnych predmetov, ktoré pomáhajú integrovať kuchyňu do obývacej izby.

S raňajkovým barom a jedálňou

Návrhárka interiéru Libertad Díaz vykonala dôkladnú renováciu svojho domu vrátane kuchyne. Za to si vybral bezbariérovú distribúciu, kde sú priestory spojené bez prekážok a dekorácie s pečiatkou Ikea.

1. Pracovná oblasť. Na jednej prednej strane bola kuchyňa vybavená nízkym bielym nábytkom, aby sa zabránilo stresu. Nad nimi je čierna doska s veľkým pracovným povrchom a biele umývadlo. V tejto oblasti vyniká dizajnový zvon a na podlahe je keramika podobná hydraulickým obkladom.

2. Raňajky bar. Bola postavená priečka s polovičnou výškou, na ktorej spočíva doska, ktorá slúži ako bar, s vysokými tabutetami, ako priestor na varenie a skladovanie. Práve to oddeľuje kuchyňu od jedálne.

3. Jedáleň Za barom a medzi dvoma balkónmi sa zriadil veľkorysý stôl pre šesť osôb, ktorý je ideálny na neformálne stravovanie s priateľmi. Pred ňou slúži čierna lakovaná vintage skriňa so sklenenými dverami, ktorá slúži na ukladanie a uchovávanie riadu po ruke.

Jasné limity

Keramická podlaha, ktorá simuluje hydraulickú dlaždicu, pokrýva kuchynskú časť, na rozdiel od laminátu v obývacej izbe, a definuje, kde každá miestnosť začína a končí. Aby sa dosiahla jednotnosť a lepšia integrácia farebných odtieňov, boli zvolené dlaždice s hnedými nádychmi podobné drevu a diskrétny dizajn.
Tri medzery.

Mix prvkov

Okolo raňajkového baru boli umiestnené vysoké starožitné stoličky, ktorých kovová štruktúra vyfarbená žltou dodáva tejto oblasti energiu. Na varnú dosku bola nainštalovaná moderná a nápadná valcová kapucňa, ktorá bráni šíreniu dymu a zápachu po celom dome.

Obnovené s poznámkou

Využil priepasť medzi dvoma balkónmi na nájdenie jedálne pred tehlovou stenou, ktorá sa vďaka svojej dobrej ochrane zďaleka nevylúčila. Osvetľujú to niektoré žiarovky.

Vintage dotyk

Pred masívnym stolom obklopeným rôznorodými stoličkami v jedálni dodáva priestor tejto miestnosti retro skrinka, ktorá je výsledkom rodinného dedičstva. Okrúhly koberec s dlhými vlasmi Adum (39,99 EUR, s priemerom 1,30 m) z Ikea.