Popisy

Kľúče k pobrežnej dekorácii

Kľúče k pobrežnej dekorácii

Pláž je ekologická. Ryby, kotvy, plachetnice, mušle a mušle sú klasickými motívmi na zlepšenie štýlu pláže v akomkoľvek prostredí, existujú však aj iné dekoratívne návrhy a sú ekologické. Je to o obnove a opätovnom použití námorné materiály, Napríklad, skúste zavesiť zrkadlo lanom, v prírodnej farbe alebo v bielej farbe ... Poznáte to naplavené drevo? Prekladá sa ako naplavené drevo, ale vo výzdobe je to technika domácich majstrov, ktorá používa drevo, ktoré vracia more a objavuje sa na pobreží. S lepidlom, lakom a farbami môžete vyrobiť nespočetné množstvo doplnkov, ako sú stojany na kabáty, girlandy, vázy, vrcholky, fotorámčeky a tiež nábytok.

Reklama - čítajte ďalej pod rozkladacími stoličkami

Kultová stolička Adirondack Spája sa s potešením z toho, že si užívame deň vonku, dobre s morom
Plot a modrá obloha. Na tejto verande priťahuje dvojica skladacích kresiel vyrobených z agátového dreva pozornosť v atmosfére pobrežnej estetiky (po 195 EUR). Stánok Rimini (495 EUR); vankúše Paul a Nautic (každý od 15,95 EUR); a pareos, dokončite vzhľad. Všetko od El Corte Inglés.

Borovicová skriňa

Farba hviezdy Žiarivá biela je nevyhnutnosťou v atmosfére pobrežnej inšpirácie. V nábytku s prítomnosťou, ako je táto skriňa v tvare plážovej chaty, iba vyžaruje toľko svetla. Je to sedlová strecha, roštové dvere a mriežky, je to lakovaná borovicová skriňa s rozmermi 1,20 x 0,60 x 1,86 m (565 EUR). Kreslo od firmy House Doctor (199,90 EUR); vankúše (od 39,90 EUR) a koberce vo výške 1,20 m (41,50 EUR). Všetko v aute Möbel.

Bavlnené čalúnenie

Sú morské pruhy stále na sebe? Áno, ale nový štýl pláže ide ďalej. Zoškriabajú látky s etnickými motívmi a výtlačky Geometrické. S textilným mixom a zápasom je ľahšie vytvárať prostredie s neformálnym vzduchom, bohémskym bodom a hippy chic, ako na tejto pláži, kde bola improvizovaná oblasť tieňa. Zo zbierky Sommar 2016, z Ikea: bavlnené čalúnenie vo výške 1,50 m (5,99 EUR / m) a poťahy na vankúše (každý po 8,99 EUR).

Ratanové kreslo a puzdro

Nábytok z bambusu a vlákien z vlákniny má rovnakú prirodzenosť ako divoká pláž a jeho zakrivený a obálkový dizajn vás pozýva na oddych. Sú hit deco pre tieto pobrežné prostredie bez umelosť. Najlepšie je sedieť a zabudnúť na hodinky a mobilný telefón pod dáždnik vresu a ľadový nápoj. De Lene Bjerre: kreslo a púzdro clara, na ratáne (275 a 183,95 EUR); bambusová lampa Astridette a keramické držiaky sviečok Ocie (od 71,95 EUR).

Biely stôl

Nechajte sa inšpirovať týmto pracovným prostredím zdobeným v režime pláž a dovolenka, Z Maisons du Monde: písací stôl campus (349,90 EUR) a stoličky multiple je (109,90 €)

Čelenka s namontovanými lamelami

Na vytvorenie pokojnej atmosféry, ktorú vnímajú rekreačné domy, použite jemnú farebnú paletu a bielený drevený nábytok. Dosiahnite tento pobrežný vzduch s nejakým evokujúcim dizajnom, ktorý priťahuje pozornosť, napríklad čelo postele s lamelami namontovanými v tomto prostredí. Vrchná doska (169 EUR); stôl (149 EUR); poťah na paplón z bavlny (19,99 €); nástenné svietidlá (59,99 EUR každá); zrkadlo (109 EUR) a vláknitý kôš (39,99 EUR). Všetko z La Redoute.

Flexo lampa v modrej farbe

Pocit, že ste pár krokov od pláže, sa dosiahne ďalšou modrou dávkou. Nepochybne je najlepším spoluvinníkom bielej. Spolu vytvárajú tandem tak osviežujúci, ako keď sa púšťajú na šírom mori. Flexo Paterson (39,99 €).

Biele a modré duo

Prirodzenosť je kľúčom k pobrežiu. Vyvarujte sa saturácii priestoru, pretože príliš veľa detailov môže premôcť a nechať prúdiť prirodzené svetlo. Ak chcete uspieť, áno farebným ťahom štetca, ktoré vetrajú bielo-modré duo a drevený nábytok.