Komentáre

Manuál na prežitie, aby ste sa vyhli teplu doma

Manuál na prežitie, aby ste sa vyhli teplu doma

Tessa Neustadt / Emily Henderson / Target

Letné mesiace sa môžu stať mučením. Klimatizácia a ventilátory môžu trochu pomôcť zmierniť teplo, ale najlepšou vecou na ochladenie vášho domova (verte tomu alebo nie) je venovať pozornosť dekorácii. Niekoľkými jednoduchými zmenami sa váš domov zmení na oázu, v ktorej sa môžete uchýliť v najteplejších dňoch:

1. Vplyv dekorácie

Nikdy nepodceňujte účinok placeba: že váš dom vyzerá sviežo, bude to chladné. Farby, ktoré používame pri dekorácii, sú na dosiahnutie tohto cieľa základné. Najviac jasné a studené Sú vhodné. Pokúste sa kombinovať bielu s modrou, atmosféra sa ochladí.

Delikatissen

2. Rastliny sú vaši najväčší spojenci

Každá miestnosť s rastlinami bude automaticky chladnejšia. Rastliny okysličujú životné prostredie a vytvárajú priestory s väčšou vlhkosťou. Za to mať v obývacej izbe fícus alebo bambus Je to skvelý nápad vytvoriť v lete pohodlnejšie domáce prostredie.

Banium

3. Kedy otvorím okná?

Môže sa to zdať zrejmé, ale nie je to zlé, že si to pamätáme: najlepší čas vetrať dom Je to prvá vec ráno a neskoro popoludní. Vyvarujte sa najteplejším hodinám alebo sa vám do domu vkradne vonkajšie teplo. S roletami musíte mať jasno rozdiel medzi svetlom a slnkomAk príde slnko, vyhrievate dom viac, ako by ste mali. Regulujte žalúzie, aby teplota zostala chladná. V noci môžete tiež striekať vodu do záclon, takže vstupujúci vzduch je chladnejší.

aktívum odstránené z dôvodu syndikačných práv

4. Znížte zdroje tepla

Vo vnútri domu je veľa vecí, ktoré produkujú teplo, takže je lepšie vyhnúť sa týmto zbytočným zdrojom tepla, aby sa vytvorilo dobré prostredie. Po prvé, je to lepšie vymeňte analógové žiarovky za LED, zahrievajú menej a nevytvára sa žiadne zvyškové teplo. Ak nepozeráte televízor, je to lepšie ako UnPlug, aj keď je vypnutá, naďalej vytvára prúd, a teda teplo. A nakoniec, keď varíte, skúste si pripraviť studené jedlá, ako sú napríklad altány alebo šaláty, ak nezapnete kuchyňu viac, ako je potrebné Nebude príliš veľa tepla.

Štúdio Manolo Yllera / Jaime Beriestain

5. Problém materiálu

Či už sú krásne, vlnený koberec pri vchode alebo tá božská zamatová pohovka, ktorú máte v obývacej izbe, vytvára vo vašej domácnosti teplejšiu atmosféru. To je tak. V lete je lepšie zvoliť také materiály ako ľan alebo bavlna, ktoré sa lepšie potia a nezachovávajú teplo. Získajte ľahké koberce a poťahy na pohovky a uveďte obývaciu izbu do letného režimu.

Lov na Georga

Varujeme vás: podľa týchto tipov nebudete chcieť odísť z domu ...

Via: ELLE Decor ES