Komentáre

Ako usporiadať čistiaci roh

Ako usporiadať čistiaci roh

Pri organizovaní čistiaceho náradia je dôležité vziať do úvahy niekoľko detailov. Medzi nimi, kde budú umiestnené, Ak váš dom nemá špeciálnu miestnosť na umiestnenie týchto výrobkov a riadu, najlepším miestom bude kuchyňa. Ale buďte opatrní, tento pobyt si tiež vyžaduje starostlivosť v čase jeho umiestnenia, z dôvodu hygieny, ktorá by mala byť maximálna.

Preto je objednanie všetkého vo vhodnom priestore alebo nádobe kľúčom k udržaniu poriadku a čistoty.

Pamätajte tiež na to, že všetky tieto pomôcky sa používajú na čistenie, takže bude nevyhnutné, aby sa prach alebo kvapaliny hromadili v priestoroch alebo štruktúrach určených na tento účel. Je dôležité, aby sa tieto štruktúry tiež ľahko čistili. Napríklad, je odnímateľný.

Na tento účel môžete využiť akékoľvek vybranie, napríklad umiestnením konštrukcie za dverami pod umývadlom do ktorých môžete umiestniť lode a spreje. Zásuvky s úchytkami môžete ľahko prepravovať všetko, čo potrebujete na čistenie každého rohu, a navyše vám to uľahčí umiestnenie v priestore, ktorý chcete venovať jeho skladovaniu.

posuvné organizéry ktoré pracujú cez koľajnice, umiestňovanie záclonové tyče vo vnútorných priestoroch na zavesenie spreja, utierok alebo kefiek na ruky, háky obliecť handry alebo rukavice ... to všetko uľahčí hľadanie produktu, ktorý potrebujete v danom čase, či už je to otázka sekúnd.

Ak namiesto toho máte špeciálnu miestnosť, v ktorej majú byť sústredené všetky vaše čistiace pomôcky, vytvorte si svoju vlastnú štruktúru umiestnením kocky alebo drevené ovocné škatule, jeden na druhom. V každej z nich môžete dať riad do každej miestnosti.

Môžete tiež umiestniť policev hornej časti miestnosti usporiadať všetky náčinie a výrobky, ktoré používate menej alebo všetko, čo musíte vymeniť, napríklad ďalšie role toaletného papiera alebo absorbentu, čističe náhradných dielov, železnú vodu ...

Udržiavanie poriadku a hygieny na mieste, kde sa dajú umiestniť všetky vaše čistiace nástroje, bude kľúčom k neznečistenému domu.

Video: Two Point Hospital Tipps Und Tricks DeutschGerman Mono Biester, Warteschlange, Geister & mehr (Smieť 2020).