Komentáre

Dom 45 m2

Dom 45 m2

Germán Saiz Advertising - Prečítajte si nižšie 1 Veľmi útulný Germán Saiz

Obývacia izba sa nachádza v rohu a je vyzdobená dvojmiestnou pohovkou Kansas, z mesta Tapis-Estil, niekoľkými vankúšmi a stolmi v Ikea.

2 farebný kontrast Germán Saiz

Jedáleň, biela a obývacia izba, šedá, majú spoločnú stenu. Pohovka, Tapis-Estil; červené lampy a sklenené stoly, v Ikea.

3 S množstvom svetla Germán Saiz

Kuchyňa, jedáleň a obývacia linka na rovnakej stene. Jedálenský stôl, veľmi ľahký, pochádza z Ikea a stoličky Bissou od Softline.

4 Veľmi praktická kuchyňa Germán Saiz

Kuchyňa Kociny Sevilly bola zariadená farebným nábytkom s červenými čelami. Dolná zóna bola nastavená na „L“ a horná zóna má iba jeden modul.

5 spálňa Germán Saiz

Čelo postele a lavica pri nohách sú od spoločnosti Better & Best. Posteľná bielizeň z leguánov. Prikrývka pochádza zo Zara Home a vankúšov v Ikea.

6 S dvojitým oknom Germán Saiz

Svetlá a priestranná spálňa má integrovanú kúpeľňu otočenú k stene postele a šatníkovú skriňu v dutine vedľa balkóna.

7 Veľmi útulná kúpeľňa Germán Saiz

Kúpeľňa je napriek svojim malým rozmerom plne vybavená. Pred dverami bola márnosť s mini umývadlom v Mampalucíe a zrkadlom a pomocným vozíkom od Ikea. Po pravej strane je sprcha Mampalucía, ktorá je uzavretá posuvným sklom.

8 lietadiel Germán Saiz

Predĺžená rastlina. Byt je rozdelený na dva veľké priestory: obývaciu izbu a spálňu. V prvom boli zorganizované obývacia izba, jedáleň a kuchyňa. V spálni s oknami a balkónom s výhľadom na ulicu je kúpeľňa.

Koľko to stojí?

Maľovanie stien v bielej farbe s tmavo šedým predným v obývacej izbe a zelenou v spálni, v Infantado: Cena / m2 ... € 10,40
Podlaha v celom dome a kúpeľňové steny pokryté mramorovými dlaždicami Macael, v Infantado: Cena / m2… 75 €
Kuchynský nábytok s červenými čelami v Kocine Seville: Približná cena… 2 897 €.