Komentáre

Čo chýba z vašej haly?

Čo chýba z vašej haly?

Mať sieň znamená mať poklad. Aj keď sú menšie izby ako ostatné izby v dome, jeho univerzálnosť nám umožňuje zdobiť ho tisíckami spôsobov, ako vytvárať teplé prostredie, v ktorom sa hostia vášho domu cítia viac ako pohodlne zakaždým, keď ním prechádzajú. Ako vieme, že každý dom je svet, tu je zoznam položiek, ktoré by vo vašej vstupnej hale nemali chýbať v závislosti od toho, aký je váš. Zohľadnite tieto tipy a zvýšte potenciál tohto zvláštneho miesta prechodu.

1. Jednej zo stien nad ostatnými dáva jedinečnosť
Z maľovania pomocou kriedové farby, vytvorte nástennú maľbu rámov rôznych štýlov alebo ich ozdobte vzorovaným papierom. Zaostrí pozornosť na niekoľko sekúnd.

2. Ak dávate prednosť tomu, aby vaše steny zostali holé, vyberte ponechať všetku silu haly na podlahe
Využite koberce, ktoré prevádzajú premávku v hale príjemným tempom. Zvyšuje svoj účinok prostredníctvom stropných svetiel stropu a volí mäkké a teplé tóny.

3. Získajte maximum z prirodzeného svetla
Môžete využiť výhodu okna na premenu priechodu na svetlú a atraktívnu miestnosť umiestnením rastlín na parapety alebo inštaláciou zrkadiel na protiľahlú stenu tak, aby sa svetlo odrazilo a znásobilo jas.

4. Vyberte si ten správny kus nábytku podľa svojho priestoru
Našťastie prijímače sú stále viac inšpiráciou pre dizajnérov, ktorí svoju pozornosť sústreďujú na vytváranie štruktúr prispôsobených týmto miestam, omnoho menších ako ostatné miestnosti v dome. Poličky na stenu, malé bočné stolíky, ktoré sú ideálne na to, aby boli pre tieto priestory obzvlášť úzke, pohodlné alebo obuvníci vám pomôžu oživiť vašu halu.

5. Knižnica? Áno, prosím!
Ak ako sála máte priestor vo forme chodby, podlhovastého a dostatočne širokého, aby na bok umiestnil nábytok, odvážte sa vytvoriť knižnicu ako knižnicu. Rôzne, útulné a nápadné.

6. Nainštalujte roh na čítanie
Pre malé priestory, ktoré sú ideálne, môže byť ďalšou možnosťou, ako zahrnúť vintage kreslo s lampou a malý stolík, na ktorom môžu hostia privítať svojich hostí. Vyberte si čalúnenie a farby starostlivo, aby bol malý priestor uvoľnený.

7. Rustikálna sála
Ak chcete svojej hale dať rustikálny vzhľad, vyberte si na prútenom hojdacom kresle zmiešať krásne prírodné materiály ako kované železo, drevo a textil, bielizeň alebo vlna.