Informácie

8 krytov bazénov perfektných na predĺženie letnej sezóny

8 krytov bazénov perfektných na predĺženie letnej sezóny

Giphy

Kto povedal, že na konci leta sú aj plavky? Dobre, čas s tým nemusí ísť, ale sú tam kryty bazénov, a chystáme sa vám ukázať to najúžasnejšie.

Reklama - čítajte ďalej pod 1 rodinou Pipor

toto prírodný dizajn Je to perfektné, aby sa rodinný život vnútri bazéna mimo kúpania niekoľkých dlhých. Od spoločnosti Pipor.

2 Trvalé Tecnyvan

pevný kryt ako to príde s perlami kedykoľvek v roku. Keď príde zima, udržiava oblasť izolovanúa keď príde teplo, je to len otázka otvorenia dverí, aby mohol bežať vzduch. De Tecnyvan.

3 Funkčné Tecnyvan

cos dva pevné konce a teleskopický centrálny otvárací modul, toto veko Je ideálny pre veľmi premenlivé podnebie a je tiež super elegantný. De Tecnyvan.

4 Jednoduché Tecnyvan

Okrem udržiavania čistejšej vody dlhšie, Vďaka tejto nízkej plošine môžete nedbanlivo plávať v najchladnejších mesiacoch roka. De Tecnyvan.

5 S ochranou Unisur

Ochrana sa pred slnečnými lúčmi je dôležitá v každom ročnom období, a preto je dôvod Tento kryt má niekoľko kompaktných polykarbonátových panelov s ochranou UVA. Z Unisur.

6 Elegantné Unisur

toto pevný oblúk v tvare oblúka Vďaka svojej výške je ideálny pre klaustrofóby. A tiež Chráni pred UVA lúčmi! Z Unisur.

7 Mestský dom Unisur

radové strechy Sú skvelé na vytváranie intímnych a útulných priestorov, napríklad vedľa terasy. Z Unisur.

8 Bezpečná vírivka Cuposol

vírivky potrebujú tiež chránený priestor keď sa vyrovná s teplotami pod nulou, aj keď je voda teplá, štruktúra bude odolávať oveľa lepšie s krytom ako je tento. De Cuposol.