Popisy

10 spôsobov, ako transformovať tabuľku nedostatku Ikea

10 spôsobov, ako transformovať tabuľku nedostatku Ikea

Zdvihnite ruku, ktorá vo vašej obývacej izbe nemala nedostatok stola. Cena tohto stola Ikea je tak atraktívna (okolo 10 € v jeho štvorcovej verzii a 20 EUR v obdĺžniku s poličkou) z neho robí jeden z prvých nákupov, ktoré sa zvyčajne robia v prvom dome, čo je predbežné, kým nám náš rozpočet neumožňuje Kúpte si ďalší. No, to bolo doteraz, pretože po tom, čo sme si všimli, ako si ich týchto 10 youtuberov prispôsobilo, sa s nimi už nebudete chcieť rozlúčiť ... Tu sú ich inštruktážne videá:

1. RUSTICKÝ ŠTÝL

Natasza Je to jeden z užívateľov YouTube Najznámejšie v DIY a ich videá s DIY projektmi na získanie dekorácie inšpirovanej Pinterestom alebo Tumblrom sú veľmi úspešné. Dnes sa zameriavame na spôsob, akým sa tento základ Ikea transformoval doskami z imitácie drevených vinylových podláh. Rovnako ľahké ako efektívne.

2. S KUBITEROU

Recyklované drevo, skladačka a vedro sú všetko, čo potrebujete, aby sa tento stôl stal najlepšou oporou počas vašich terasových večierkov.

3. TABUĽKY TABUĽKY PADDED CENTER

Ak máte radi polstrované konferenčné stolíky v klasickom štýle, táto sada je pre vás. Keď vidíme výsledok, nikto by nepovedal, že pod tou látkou je stôl tak lacný Ikea.

4. S MNOHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Jednoduchý lepiaci papier s mramorovým efektom môže túto tabuľku úplne zmeniť. Pozri, pozri ...

5. S MOZAKOU

Fascinuje nás táto verzia Lacka, ktorú Ikea robí, a ktorá vzdáva hold stolu Quaderna, ktorý skupina návrhárov Superstudio vytvorila v 70-tych rokoch.

6. BANKY S KAPITÁLOM

Pretože nie všetko bude stolom. Niekoľko chýbajúcich, drevená doska na reformu, podložka a látka a voilà! Perfektná banka pre oblasť kancelária z kuchyne

7. S GEOMETRICKÝM STENCILOM

Získajte šablónu, štetec a farbu a nechajte ju nerozpoznateľnú.

8. S RECYKLOVANÝM DREVENÝM ENVELOPOM

Ako sme vám už povedali, palety sú zlato pre remeselnícke projekty. Pri tejto príležitosti jeho nepravidelné drevo dodá pôvabu obálke tejto tabuľky.

9. ZRKADLOVÁ KUBA

Zrkadlo, magické zrkadlo, aký je najluxusnejší hack na tomto zozname? Toto je bezpochyby toto. Zakryte všetky strany stola pomocou vlastných brúsených zrkadiel a vytvorte perfektnú kocku zrkadla pre svoju obývačku.

10. DOKUMENT ÚTVAROV PRE DETI

S kadičkou vložte kriedy. Skúste to doma.