Informácie

15 zdobenie nápadov tekvica

15 zdobenie nápadov tekvica

Je to čas tekvice, a to nielen oranžovej farby, existuje nekonečné množstvo odrôd s veľmi rozdielnymi tvarmi, tónmi a arómami. Sú nevyhnutné v jesennej dekorácii, môžete ich umiestniť na hornú časť krbu alebo pri vchode, transformovať ich do kvetináčov alebo ich použiť ako vrchol.

Nenechajte si ujsť týchto 15 pôvodných nápadov:

1. ÚSPEŠNÉ RASTLINY

Prázdne tekvica použite ako kvetináče a naplňte ich krásnymi sukulentnými rastlinami.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Sukulenty ... s jesenným zvratom! 🎃 # CLscenery #flowergram #fall #regram @justbeingcon

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Country Living (@countrylivingmag) 13. októbra 2017 o 14:33 PDT


2. NA VSTUPE

Použite tekvicu na ozdobenie verandy, vchodu alebo haly. Sú perfektné v kombinácii s inými prvkami, ako sú kvety alebo lucerny.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Ciele verandy. CL #CLdecor #pumpkin #fall #regram @lizmariegalvan via @lizlovegrowswild

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Country Living (@countrylivingmag) 27. septembra 2017 o 18:08 PDT


3. V FAROLE

Skladujte tekvicu vo svietidlách rôznych veľkostí a umiestnite ich pri vstupe. Na ozdobu použite slučku na najväčšiu lampu a niektoré kvety nápadnej farby, ako je fuchsie.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Detské boo plnené sviečky sú také roztomilé halloweenové dekorácie! Robíme si poznámky od spoločnosti @drivenbydecor 💕 Ďalšie informácie o jeseni a záhrade nájdete na stránke @ getgrowing.bhg!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Better Homes & Gardens (@betterhomesandgardens) 14. októbra 2017 o 16:01 PDT


4. ČERPADLÁ S SVETLOM

Jedná sa o kovové a keramické tekvice, ale môžete použiť prírodné tekvice, stačí ich vyprázdniť a vyrezať, je to niečo pracnejšie, ale stojí za to. Potom dovnútra vložte sviečky alebo svetla.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Hej, tekvica! ✨🎃✨ #mypotterybarn #homedecor #homeinspiration #fall #falldecor #pumpkins

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Pottery Barn (@potterybarn) 22. septembra 2017 o 16:04 PDT


5. STOLOVÉ CENTRUM

Tento vrchol je elegantný, ale jednoduchý, ideálny na jeseň. Vyberte si malé, prírodné alebo umelé tekvice a ozdobte ich podľa svojich predstáv. Tu ste vybrali malý jas a jemné a neutrálne farby.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Ó, môj tekvica 🍂💛🍁 #mypotterybarn #gourdgeous #ohmygourd #fall #autumn

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Pottery Barn (@potterybarn) 11. septembra 2017 o 14:42 PDT


6. KYTICA PUMPKÍNOV

Nahraďte kytice prírodných kvetov kyticami tekvice. Ak to chcete urobiť sami, potrebujete len asi desať malých tekvíc (prírodných alebo umelých) a desať drevených tyčí (môžete použiť tie, ktoré sa používajú na špajle morunos). Spojte obidve časti a umiestnite kyticu do pekne nepriehľadnej vázy.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Nechajte #fallfeels inšpirovať váš večerný gauč zavesením glamových výtlačkov a drahých tekvíc la @ fashionablykay Získajte pripravené na nákup #LTHome podrobnosti doručené do vášho telefónu okamžite pomocou aplikácie LIKEtoKNOW.it (stiahnite si prostredníctvom odkazu v bio) //liketk.it / 2sS9R @ liketoknow.it #liketkit #fashionablykayhome #ighome #instahome #homegoals #homeinspo #decor #homedecor #interiors #interiordesign #interiorstruly #decorcrushing

Príspevok zdieľaný #LTKhome (@ liketoknow.it.home) 10. októbra 2017 o 15:26 PDT


7. FABRICKÉ ČERPADLÁ

Prírodné tekvica nie je jedinou možnosťou, môžete si vybrať odev na dekoráciu jedálenského stola spolu s jesennými kvetmi v drevenej váze. Môžete si kúpiť všetky prvky obrázka (tu) alebo sa ich pokúsiť vyrobiť sami. Tekvica tekvica zaberie určitý čas, ale nepochybne je ideálna.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Premeňte svoju pracovnú plochu na rozmarnú jesennú únikovú starostlivosť o teplé a uvítacie nálezy @ house.become.home. Uložte si snímku obrazovky tohto #LTKhome pic po stiahnutí aplikácie LIKEtoKNOW.it //liketk.it/2sTha #liketkit #ltkhome #falldecor # fallhomedecor #mysaturdayvignette #saturdaysimplicity #simplelivingsatday #saturdaystems

Príspevok zdieľaný #LTKhome (@ liketoknow.it.home) 11. októbra 2017 o 20:38 PDT


8. ČERPADLÁ S GLAMOROM

Vyberte si ozdobiť tekvicu s trochou pôvabu. Ak chcete získať výsledok obrázka, maľujte tekvicu čiernu, kým nie je úplne zakrytá, stonku nezakrývajte a nenatierajte oranžovou alebo zlatou farbou. Nakoniec ju ozdobte zlatými špajdlami, ktoré vertikálne nasledujú za tekvicovými drážkami. Bude to skvelo vyzerať na stole v obývacej izbe, na podnose so sviečkami.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Pridajte trochu temného pôvabu k vášmu strašidelnému bočnému stolu a dotknite sa starostlivosti o nájdenie pádu @ theblondeinpink. Pripravte si snímku obrazovky tohto #LTKhome pic po stiahnutí aplikácie LIKEtoKNOW.it //liketk.it/2sUNH #liketkit

Príspevok zdieľaný #LTKhome (@ liketoknow.it.home) 4. októbra 2017 o 20:00 PDT


9. PUMPKIN „PUMPKIN“

Nielen, že je vyrobený z tekvice, ale tiež vyzerá ako tekvica. Je to veľmi jesenný dezert, ktorým svojich hostí bezpochyby prekvapíte. Recept nájdete na preppykitchen.com.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Tieto mini tekvica od spoločnosti @preppykitchen sú príliš roztomilé! Najlepšie na tom je? Uprostred polevy smotanový syr ❤️🍂

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Better Homes & Gardens (@betterhomesandgardens) 5. októbra 2017 o 15:09 PDT


10. LES V FIREPLACE

Ak chcete priniesť jeseň z lesa vo vašom dome, ozdobte kozub pomocou dýní rôznych veľkostí a farieb, listov, ovocia a konárov. Pre kontajnery ich vytvorte s kockovaným vzorom, ktoré dodajú dokonalý dotyk.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Preveďte dekoráciu obrusu na jeseň pomocou skromných materiálov. Na rýchle doplnenie oblečte tri sklenené valce v kocke chladného počasia, aby ste oznámili príchod hrabacích časov. 🍂🍁… # Decorate4Dôvod #FallInspo #MantelDecor

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Better Homes & Gardens (@betterhomesandgardens) 23. septembra 2017 o 18:39 PDT


11. ZMENA MACETOV ZA ČERPADLÁ

Normálne sú tieto pôvodné textilné štruktúry obsadené rastlinami. Vymeňte hrnce a vložte tekvica na miesto. Bude to veľmi zvláštna dekorácia v rovnakom čase ako jesenné.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Je čas nahradiť tieto rastliny tekvicami! Aký šikovný nápad, @reformfibers 🎃… # Decorate4theSeason #PumpkinDecor #DIYFallDecor

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Better Homes & Gardens (@betterhomesandgardens) 22. septembra 2017 o 15:08 PDT


12. SPOLU

Výzdoba tekvica nemusí byť honosná a bohatá, ak máte radi niečo jemnejšie, vyberte si pri krbe dve alebo tri stredné tekvice a jednu alebo dve malé. Ak chcete dokončiť, vyberte niektoré jemné konáre s červeným ovocím.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažím presvedčiť svoje deti, aby chceli krásne biele tekvica princeznej (ako sme ju minulý rok používali v našom dome), všetko, čo sa im páči, sú obrovské jasne oranžové klasické lucerny jack-o. 🎃 📷 @tessaneustadt

Príspevok zdieľaný Emily Henderson (@em_henderson) 4. októbra 2017 o 13:13 PDT


13. BIELE ČERPADLÁ

Oranžová nie je jedinou farbou pre tekvicu, ak uprednostňujete neutrálnejšiu dekoráciu, je krémová farba ideálna. Ak nenájdete tekvicu tejto farby, neváhajte im dať náter. Vyzerajú skvele na krbe alebo ako vrchol.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Rozhodnite sa, aby váš oheň visel na vašom obľúbenom cieli pádu v teplej neutrálnej palete @ idknowhowshedoesit a vzácnom tekvicovom sortimente. Uložte snímku obrazovky tejto #LTHome pic pomocou aplikácie LIKEtoKNOW.it //liketk.it/2sUvl #liketkit

Príspevok zdieľaný #LTKhome (@ liketoknow.it.home) 4. októbra 2017 o 10:01 PDT


14. PRÍRODNÉ VYBAVENIE

Ako čerstvé zo zeme, tieto tekvice tvoria vrchol toho najprirodzenejšieho. Aby ste to dosiahli, kombinujte ich s divými kvetmi, konármi a listami. Farby sú nevyhnutné: zelená, smotana a granát.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Máme radi @ dearlillie's tablecape na nedeľný večer s množstvom tekvicových detailov a dotykmi fauxu Stiahnite si aplikáciu LIKEtoKNOW.it a zakúpte si #LTKhome pic priamo z telefónu //liketk.it/2sQo8 #liketkit

Príspevok zdieľaný používateľom #LTKhome (@ liketoknow.it.home) 8. októbra 2017 o 17:38 PDT


15. PUMPKINOVÉ SPRÁVY

Ak chcete získať viac jesenného ducha, vymeňte riad za osobitnejší. To, vďaka tekvicovým miskám a fontánam alebo pohárom v tvare líšky, nás urobilo láskou.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Kto nechce trochu tekvicovej polievky v tekvicovej miske? Ak vás to na jeseň nezmení, nie sme si istí, čo 🍁🎃🌰 #tablewaregoals #autumninspo # LauraAshleyAW17 #LauraAshley

Príspevok zdieľaný používateľom Laura Ashley (@lauraashleyuk) 12. septembra 2017 o 12:11 hod. PDT