Popisy

10 vecí, ktoré milenci objednávajú vždy pred spaním

10 vecí, ktoré milenci objednávajú vždy pred spaním

1. Vždy upratujú obývaciu izbu

Je to veľmi jednoduché: to, čo odchádzate v noci, je to, čo nájdete ráno. To je dôvod, prečo Jeffrey Phillip, odborník na organizáciu Dobré upratovanie, uprednostňuje svoju obývaciu izbu: „Položil som na pohovku vankúše a prikrývky, takže keď dorazím ráno, dostanú ma v čistom, tichom a nekomplikovanom prostredí, počnúc dňom na pravej nohe. “

2. Vždy čistite povrchy, na ktoré sa najviac používajú

Podľa organizátora Matta Baiera je čistá pracovná plocha najdôležitejším kľúčom, pretože vám umožňuje uprednostňovať procesy dňa. „Nechodím spať bez čistenia môjho stola, jedálenského stola alebo kuchynskej dosky. Týmto spôsobom je ráno vždy pripravené.“

3. Snažia sa eliminovať čakajúce veci

Ako vyprázdniť umývadlo alebo vyprázdniť nádobu na odpadky. „Snažím sa vyhnúť budeniu a sledovaniu čakajúcich úloh,“ hovorí Phillip. Ak dokážem vyčistiť kuchyňu pred spaním, bude pripravená na nasledujúce ráno.

4. Tašku vždy pripravujú na nasledujúci deň

Ráno je nevyhnutné jazdiť, takže Rachel Rosenthal, profesionálna organizátorka spoločnosti Rachel a Company, sa vždy snaží premýšľať o budúcnosti: „Ak ide o oblečenie, ktoré treba navštíviť v telocvični, v banke práce alebo v povolení pre deti a jeho obedové jedlo mi vždy trvalo päť minút pred tým, ako som ho pripravil. ““ Ráno pravdepodobne nebude relaxačným časom, ale pravdepodobne to bude mať oveľa menej neúspechov.

5. Uistite sa, že na zemi nie je nič

„Poslednou vecou, ​​ktorú chcete, je nechtiac niečo nasať, keď idete v noci na kuchyňu na pohár vody,“ hovorí Rashelle Isipová, zakladateľka The Order Expert. Preto vždy dbá na to, aby chodby zostali čisté, zhasli svetlá, zasunuli stoličky do stola a obuv vložili do obuvníka.

6. Udržujte odev v čistote

Namiesto toho, aby ste ich naskladali do kresla. Ak sú príliš unavení, Jeni Aron, zakladateľ spoločnosti Clutter Cowgirl, tvrdí, že im pomáha aj ich zavesenie na vešiak na to, aby sa dali vysielať. „Milujem svoje oblečenie a snažím sa s ňou zaobchádzať ako s mojím pracovným nástrojom,“ hovorí. Umiestnenie v noci pomáha pokojnému spánku.

7. V koši nechajte špinavé oblečenie

Amelia Meena, organizátorka a zakladateľka spoločnosti Appleshine, vie, že je lákavé nechať ju na podlahe a skočiť do postele, ale nenechá sa poraziť. „Namiesto toho to nechám v koši,“ hovorí. „Je to malý krok, ktorý zabraňuje neporiadku a uľahčuje umývanie.“

8. Pripravte si, čo budete nosiť nasledujúci deň

„Či už na prácu alebo na školenie, je užitočné pripraviť si noc predtým šaty,“ hovorí Meena. A dodáva, že vám to pomôže premýšľať o tom, čo sa stane nasledujúci deň, keď neviete, čo máte nosiť.

9. Zoznam úloh pripravujú nasledujúci deň v noci

Ak je váš sen ovplyvnený stresom, upozornite na tento trik Rosenthala: „Rád by som napísal päť až sedem dôležitých úloh, ktoré chcem urobiť nasledujúci deň,“ hovorí. Zaisťuje tiež, že pomáha vytvárať „mini úlohy“, ktoré pomáhajú dosahovať väčšie projekty a udržiavať ich v činnosti.

10. Odchádzajú od technológií

Existuje veľa dôvodov, aby sa vaša spálňa zbavila technologických zariadení, vrátane toho, aké nepríjemné sú, keď sa rozsvietia alebo zvuk vydávaný uprostred noci (čo môže niekedy viesť k prebudeniu a to môže byť katastrofa). , To je dôvod, prečo Isip venuje čas vypnutiu každého zariadenia predtým, ako idú spať: „Vypnem počítač a nabíjam telefón v inej miestnosti alebo oblasti domu.“

Via: House Beautiful US