Články

Vzory, ktoré si môžete vychutnať

Vzory, ktoré si môžete vychutnať

Alexander van Berge Advertising - Pokračujte v čítaní v hre Stoličky

Dávajú to, a veľa, tieto návrhy, ktoré zdieľajú čiary, ale nie farbu. Tvar chrbta, mierne zakrivený, vás obejme, takže ste tak pohodlní, že sa nebudete chcieť z jedálenského stola vzdať. Čalúnené stoličky so zamatom (každá € 165) a lampou (€ 295), od HK Living.

Zaujíma vás: Zkombinujte tabuľku a stoličky

Modrá so zlatými dotykmi

Príborník barakuda vyvoláva farbu Tichého oceánu. Patrí do zbierky California Dream, od Maisons du Monde. V rozmeroch 70 x 38 x 90 cm (329 EUR).

Zaujíma vás: ZÁKLADNÉ: APARTMÁN

Tabuľka pre časopisy

Ak ste fanúšikom bubna Vinnie Colaiuta, toto je váš stôl. Vinnie Inšpiruje sa tvarom bubnov a má hlbokú oblasť na opustenie časopisov alebo ovládacích prvkov. V 50 x 44 cm (približne 650 EUR). Z môjho domu.

Zaujíma vás: NÁBYTOK NA DEKORÁCIU SALÓNU S VEĽMI AKTUÁLNYMI FARBAMI

Kreslo pre dvoch

Pre jednu osobu, ktorá miluje veľké priestory alebo pre romantické stretnutie dvoch ... Toto kreslo bude reagovať na plán, ktorý uprednostňujete. Meria 100 x 96 x 80 cm a je AP.PM. pre La Redoute Interieurs (829 EUR).

Zaujíma vás: BUTACA, LA PIEZA ESTELLA DEL SALÓN

Tradícia + pop

Zbierka Atelier, Harlekýnový podpis je sugestívna kombinácia štýlov. Ich textílie striedajú geometrické vzory typické pre 70. roky s textúrami a ťahmi štetcom podobnými tým, ktoré sa používajú v tradičných keramických dielňach (od 90,90 EUR / meter). Distribúcia spoločnosti Pepe Peñalver.

Zaujíma vás: TABUĽKA TÚTO JARO

kontajner

Hovorí sa tomu kiwi a chce zvýšiť informovanosť o tomto Novom Zélande, ktorému hrozí vyhynutie. Je z firmy ecoBirdy, vďaka čomu je nábytok pre deti vyrobený z recyklovaných plastových hračiek udržateľný. Kontajner s rozmermi 69 x 42 x 50 cm (320 EUR).

Zaujíma vás: ZEMNÝ DEN: 12 EKONOMICKÝCH KAŽDÝCH KAŽDÝCH DNÍ

regály

Vidíte zvyčajne fľašu napoly naplnenú alebo napoly prázdnu? Toto je vlastne polica apríla z PortobelloStreet.es. Alebo je to a maxi váza? V rozmeroch 60 x 33 x 210 cm (730 EUR).

Zaujíma vás: ZÁVESNÝ ZÁVÄZOK

Farebná váza

Farebný geometrický vzor má veselý a hypnotický efekt. Je to o váze Nicoletta, Habitat. Vaše rozmery: 10 x 25 cm (24,90 €).

Zaujíma vás: TIR DE SIRENA: NÁPOJE, KTORÉ SA ZMENY FARBY AKO ZMENY Kúzla

LED žiarovka

Je to LED žiarovka s rukoväťou, ktorá ju posunie kamkoľvek budete chcieť. Ale je toho viac: zahŕňa reproduktor a svetlo aj hlasitosť sú ovládané pomocou intuitívneho alebo mobilného rozhrania. Uma Mini Je od firmy Pablo (316 €).

Zaujíma vás: 30 NOVÝCH TECHNOLOGICKÝCH ZARIADENÍ PRE DOMOV

Závesná lampa

Vo farbe čokolády a škrupiny. Lampa SuspenceTMP1.5 Teraz je publikovaná v priemere iba 32 cm, takže ju môžete umiestniť na malé priestory, napríklad do haly. Od Fritza Hansena (približne 375 EUR).