Články

Rovnaké poschodie zdobené IKEA v 5 rôznych krajinách

Rovnaké poschodie zdobené IKEA v 5 rôznych krajinách

Toto je Španiel, Číňan a Poľ, ktorý musel vyzdobiť dom nábytkom Ikea ... Nie je to vtip, je to Experiment Ikea Lab skutočne vie, ako filozofia a estetika švédskej firmy vyzerá a žije v rôznych krajinách, Pozvali návrhárov interiérov z Ikea zo Španielska, Číny, Nemecka, Poľska a USA. UU. aby interpretovali každý svoj vlastný zrak, ten istý byt. toto:

Ikea Museli ju ozdobiť podľa miestnych chutí a potrieb a prispôsobiť ju ľuďom, ktorí v nej žijú. Výzvou bolo konkrétne ubytovať rodinu pozostávajúcu z dvojice, dvoch detí - jedno z nich dieťa - a babičky. To boli výsledky krajín.

ŠPANIELSKO

Iria García Alonso Lamberti Ako interiérová dizajnérka pracuje 5 rokov v kancelárii Ikea v Španielsku. Priestor považovala za nový byt, ktorý si rodina vybrala, keď zistili, že budú mať druhé dieťa. Vo svojej „histórii“ by mal mať priestor riešenia, keď babička išla pár dní stráviť zdieľaním spálne s najstarším synom, Ako rozlišovacia poznámka, váš Paleta farieb je jasná a svetlá, zameraná na pastelové farby a dotyky bielej.

„Snaha nájsť farby, materiály a trendy s cieľom nájsť najlepšie riešenie je vždy dobrodružstvo,“ Iria García, Ikea Španielsko.

Ikea Ikea Ikea Ikea Ikea Ikea

SPOJENÉ ŠTÁTY

Kristin Marie Perez Pôsobí v ústredí Ikea v Spojených štátoch 15 rokov. Táto interiérová dizajnérka si predstavovala, že babička zostane s rodinou niekoľko nocí týždenne, aby pomohla deťom, pre ktoré vytvorila perfektné riešenie odpočinku v salóniku za tieto dni. Tmavé záclony sú integrované do dizajnu a podporujú Elegantný a divadelný aspekt tejto miestnosti s výraznými farbami, Zároveň tlmí zvuky a ponúka súkromie v noci, keď sa z miestnosti vypnú svetlá.

„Myslím, že dizajn interiéru sa zameriava na pocity a emócie,“ Kristin Marie Pérez.

Ikea Ikea Ikea Ikea Ikea Ikea

CHINA

Situácia, ktorú vymyslel Casper Xu - 8 rokov v tíme Ikea China - je mladý pár, ktorý pred šiestimi mesiacmi práve dostal nového člena rodiny, v tom čase s nimi babička žila, aby pomohla dieťaťu, a zdieľať s ním izbu s najstarším synom. Rodina sa veľmi zaujíma o zdravie, výživu a prírodu, milujú rastliny ... , Na dekoráciu použili prírodné farby a materiály.

Som nadšený návrhom interiéru a myslím si, že je to spôsob, ako zlepšiť život, Casper XI, Ikea Čína.

Ikea Ikea Ikea Ikea Ikea Ikea

NEMECKO

Interiérový dizajnér Ikea Nemecko Konrad Pichlmeier - Bolo to 12 rokov - predstavovala si, že babička občas pomáha deťom. Žili v tomto prenajatom byte šesť rokov a prispôsobili ho svojim potrebám domov s zvýraznenými farbami na správnych miestach a dobrou organizáciou Funguje to správne pre vašu rodinu, teraz väčšiu vďaka všetkým inteligentným priestorovým riešeniam.

„Veľmi ma inšpirujú veci, ktoré ma obklopujú: farby, tvary, dizajn, svetlo a príroda,“ Konrad Pichlmeier, Ikea Nemecko.

Ikea Ikea Ikea Ikea Ikea

POĽSKO

Po 19 a 18 rokoch v Ikea, resp Poľskí dizajnéri Katarzyna Jaros-Puzio a Katarzyna Kosiba-Seweryn Vo svojej DNA nesú podpis. Rodinná situácia, ktorú nastolili, je, že mladí rodičia s dvoma deťmi požiadali babičku, či by mohli s ňou dočasne žiť, aby sa zachránili, a teda postavili dom svojich snov na okraji mesta. Ako majiteľ bytu babička by mala najväčšiu spálňu, deti zdieľali najmenšiu spálňu a rodičia použili rozkladaciu pohovku v obývacej izbe.

„Máme záujem kombinovať cenovú dostupnosť s realizáciou prianí zákazníkov. Zlepšenie každodenného života domov,“ dizajnéri Ikea Poland.

Ikea Ikea Ikea Ikea Ikea

www.ikea.com

Via: ELLE Decor ES