Popisy

Ako postaviť dom pre svoje hry

Ako postaviť dom pre svoje hry

Reklama - čítajte ďalej, aby ste si užili skvelý čas

Celá rodina sa bude baviť s týmto zábavným nápadom, ktorý navrhol Leroy Merlin. Deti, vytváranie dobrodružstiev na čarovnom mieste, ktoré robili ich rodičia. Na tento účel budete potrebovať detský borovicový drevený dom, detské nálepky na výzdobu, smaltované do interiéru alebo exteriéru (v závislosti od toho, kam chcete umiestniť dom) a detskú bridlicovú farbu. Ako nástroje by ste mali mať ručné kefy rôznych veľkostí, skrutkovač a rezačku.

Krok 1

Prispôsobte si dom tým, že ho namaľujete farbami. Vyberte si smalt v závislosti od toho, kam ho chcete umiestniť: buď vnútornú farbu alebo smalt odolný voči poveternostným vplyvom.

Krok 2

Spravte z nich malý stôl, kde si môžu zahrať alebo umiestniť svoje bábiky so starou pneumatikou a doskou. Aby ste to urobili, pred zmontovaním striekajte farbu.

Krok 3

Môžete zahrnúť komodu, aby ste mali všetko v poriadku. Ak to chcete urobiť, namaľujte ho iným pruhom, ako je dom, po pruhoch dreva.

Krok 4

Ak chcete vytvoriť štruktúru tabuľky na pneumatike, nakreslite veľký kruh (použite kruhové objekty, ktoré vám pomôžu ako šablónu), vystrihnite skladačku a obrúste ju

Krok 5

Kefou a ďalším odtieňom farby zafarbite kruh lineárnym nanesením emailu v smere žíl.

Krok 6

Urobte svoje hry špeciálnejšími s malými predmetmi, aby ste dostali druhý život. Malé rúry z plastových materiálov budú slúžiť na vytvorenie priehlbín, do ktorých sa dajú vložiť ich bábiky. Dajte im farbu pomocou spreja.

Krok 7

Pri maľovaní striekaním dodržujte určitú vzdialenosť, aby bola farba rovnomerne rozložená. Asi 20 alebo 30 centimetrov bude perfektných.

Krok 8

Aby bolo čistenie a upratovanie pohodlnejšie, môžete do zásuviek pridať nejaké kolesá a preprava bude oveľa jednoduchšia.

Krok 9

Čas položiť zem. Odmerajte a odrežte kotúčom vinyl (antibakteriálny, antialergický a umývateľný) pomocou noža a upravte ho.

interiér

Vybavte dom komoda konečne maľovanú a namontovanú s kolieskami a malým nábytkom a doplnkami, aby sa vaše dobrodružstvá spríjemnili.

Užitočné tipy

Budete prekvapení, ak na hornú časť komody nanášate vrstvu detskej bridlicovej farby, aby mohla oživiť vašu fantáziu. Je odolný a ľahko vymazateľný.

Ste pripravení na užívanie

Vyberte si plastový detský nábytok a nechajte prenikať cez okná domu prirodzené svetlo. Budú mať skvelý čas!

Video: Maťo - Stavia Dom - Hrá MINECRAFT #3 (Smieť 2020).