Informácie

Zoella je nový dom

Zoella je nový dom

Tento nový dom, ktorý Zoe Sugg zdieľa so svojím priateľom (a tiež so záhradou snov, presklenou kuchyňou s výhľadom, dizajnovou kúpeľňou a množstvom súkromia (zatiaľ)) YouTuber) Alfie Deyes, z PointlessBlog. Prednedávnom sa chceli podeliť o pohyblivý proces a ilúziu, ktorú cítili pre život v tomto veľkolepom dome. Zvedavosť je zhubná, takže sme sa vkradli do vášho Instagramu (a kanálov YouTube), aby sme objavili všetky podrobnosti.

V KUCHYNE

Zoella miluje dekoráciu, v jej vlogoch sme videli malé a veľké nákupy, ktoré urobila pre nový dom. Na tejto fotografii nám ukazuje kútik kuchyne zdobený knihami, rastlinami, rýchlovarnou kanvicou ... a nesmieme zabudnúť ani na dlaždice metra, trend najaktuálnejších.

V SALÓNE

Dom má niekoľko obývacích izieb, všetky kombinujú klasický štýl s veľmi modernými dojmami. V tomto priestore vynikajú lišty a intenzívna modrá farba pohovky.

V KÚPEĽNE

Zoe miluje relaxačné kúpele a viac, ak je s kúpeľná bomba, Hneď ako sme videli tento obrázok, zamilovali sme sa do vane a faucetu vinobranie.

Na záhrade

Záhrada je jednou z najkrajších oblastí domu a vzhľadom na teplo z týchto týždňov sa pár neváhal kúpiť bazén na ochladenie v týchto horúcich popoludňajších hodinách.

KANCELÁRIA

Tu nám Zoella ukazuje malý kútik svojej kancelárie, milujeme retro estetický nábytok a podlahu.

RASTLINY A VIAC RASTLINY

Zoella nám priznala svoju malú závislosť na rastlinách, nemôže ich prestať kupovať a pravda je, že sú ideálne.

FLORÁLNY DARČEK

Poppy, Alfieho sestra, im dala do svojho nového domu túto krásnu kyticu pivoniek, ktoré Zoe bez váhania vložila do kuchyne.

KANCELÁRIA DOMOV

Vzhľadom na veľkú veľkosť nového domu má Zoe aj Alfie domácu kanceláriu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

🌀

Príspevok zdieľaný Alfie Deyes (@alfiedeyes) 18. mája 2017 o 9:27 hod. PDT

A ak ste chceli viac, nenechajte si ujsť videá: