Články

10 návrhov na očarujúce terasy

10 návrhov na očarujúce terasy

IDEAS NA DEKORÁCIU ZÁHRAD, PORCHOV A TERASOV
- Veľa vegetácie. Bez ohľadu na veľkosť vašej terasy: položte kvetináče, kvetináče, kríky ... vytvorte záhrady na pár alebo viac metrov, aby sa ochladili, priniesli viac pokoja a krásy.
- Áno pre doplnky. Tkaniny, osvetlenie, ozdoby ... oživujú tie najnáročnejšie terasy, ale vždy s mierou.
- Skladací nábytok. Sú ideálnou voľbou vedľa stohovateľných pre malé priestory: zhromažďujú sa, keď nie sú potrebné a ... pripravené!

Reklama - čítajte ďalej pod 1 Farby, ktoré evokujú more

Tyrkysové, pastelové, námornícke a biele blues. Kombinácia farieb, ktorá nikdy nezlyhá. Studené farby ochladzujú horúce priestory a vytvárajú sto percent námorníckeho štýlu s novým nábytkom a príslušenstvom od Leroya Merlina as tematickými predmetmi: lodné veslá, obrázky rýb, nasa atď. Schodisko premenené na poličku na rastliny. aký úspech!

2 Shadow Shelter

Väčšie súkromie a dobre zatienený roh boli dosiahnuté obmedzením časti terasy drevenou štruktúrou a svetlou markízou. Vankúše a stoly, autor: Filocolore. Stoličky reštaurátorskej štúdie; Sviečky z Indie a Tichomoria.

3 prázdne chill-out

Nie je o nič lepšie ako v týchto vankúšoch pokrytých vankúšmi, zakúpených v Lu Ink, v najčistejšom hippickom štýle. Ako konferenčný stolík, model Malého domu, s stojanmi. Dva klasické prútené kreslá stačia na to, aby si vychutnali očarujúcu atmosféru. Poťahy odolné voči škvrnám sú ideálne, pretože vydržia veľa joggingu.

4 steny so silou!

Obklady sú hlavnými predstaviteľmi tejto terasy, ktorá má málo nábytku, ale má veľkú dekoratívnu silu: kľúčom k úspechu je intenzívna farba zo stien, na rozdiel od zelene vegetácie a bielej dlažby. Niekedy je menej, ako ukazuje tento jasný príklad.

5 Textílie, protagonisti!

Najjednoduchší nábytok je možné radikálne transformovať pomocou vhodných rekvizít, pretože v tejto oblasti záhrady sú vybavené veselými vankúšmi a obrusmi Alhambra Rustic Pop, svetelnou závesou, dobrým osvetlením ... Nič podobné ako ozdobné schopnosti tkanín na dosiahnutie stimulačnej a príťažlivej príťažlivosti roh. Je to také ľahké

6 Pripojte exteriér a interiér

Ak robíte podlahu až po strop s posuvnými listami, môžete verandu integrovať do obývacej izby, keď sa vám bude páčiť. Aby ste mali dobrú tepelnú izoláciu, vložte dvojité zasklenie SGG Climalit Plus: to vám umožní ušetriť až 30% pri chladení.

7 Stravovanie vonku

Pracovný stôl a biely morený stôl tvoria neformálnu letnú jedálňu pre mnoho hostí. Keďže je usporiadaný do písmena „L“, dobre využíva priestor a umožňuje dobrú komunikáciu. Doplnky v modrej a bielej farbe od Zara Home prispôsobujú túto pokojnú dekoráciu a poskytujú letnú relaxáciu a elegantnú sviežosť.

8 Kusy zmiešajte s pôvabom

V obývacej izbe sa z tepaného železa s vankúšmi od spoločnosti KA International a skupiny 13 stala romantická pohovka. Kombinuje tisíc zázrakov s funkčným stolom vyrobeným z recyklovaných paliet, ktoré podporujú rastliny. Dva nábytok rôznych štýlov vytvárajú dokonalý tandem. Výsledok? Vynikajúce!

9 Recyklovaný nábytok

Koľko herných paliet dať! S tromi z nich sa táto tabuľka stala tak praktickou a ekonomickou. Palety boli usporiadané vo veži a zaistené skrutkami; Nábytok dopĺňa kolesá a sklo ako pracovná doska. Stoličky Tolix umocňujú túto rustikálnu súpravu.

10 Drevený nábytok, klasický

Vedľa steny, aby bol viac tieňa, bola umiestnená jedáleň, pozostávajúca zo sady dreveného stola, kresiel a lavíc, od spoločnosti Becara. V rohu strážca tej istej firmy, s rastlinami a dekoratívnymi predmetmi a flexo Ikea. Sviečky na stole a zavesené na strope pomáhajú vytvárať intímnu atmosféru.