Informácie

Tieto domy vyrobené z kontajnerov sú pôsobivé

Tieto domy vyrobené z kontajnerov sú pôsobivé

Jon Meier a Kristen Flowers sa venujú renovácii veľkých domov a domov, ale stredobodom ich projektov sú recyklované nádoby.

Spoločnosť, ktorá má pár, Backcountry Kontajnery, Navrhujte a stavajte domy s prekvapivo elegantnými kontajnermi a so všetkými výhodami a pohodlím, ktoré by ste našli v tradičnej stavbe, počínajúc približne 65 000 dolármi (približne 53 500 EUR). Tieto neobyčajné mini domy sú známe predovšetkým vďaka dizajnu firmy: pôsobivé strešné terasy.

Jon, bývalý letecký inžinier, ktorý sa teraz zaoberá stavbou, a Kristen, odborník na interiérový dizajn, sa začali Backcountry kontajnery v roku 2016. Spoločnosť ponúka širokú škálu domov, od najjednoduchších malých domov s kontajnermi po skutočné luxusné zvyky s niekoľkými podlažiami a výškami.

Môžete dokonca rozpoznať návrhy programov Containables, v ktorých predviedli horské domy, moderné vidiecke domy, dielne pre záhradu alebo terasu a ďalšie jedinečné stavby, všetky vyrobené zo 6 a 12 metrov kontajnerov.

Pretože je relatívne ľahké prepravovať stavby, môžete si objednať Backcountry kontajnerový dom svojich snov a pošlú ho kamkoľvek budete chcieť: na hory, na pláž alebo dokonca na vlastnú záhradu.

Backcountry Kontajnery: www.backcountrycontainers.com

Via: Country Living US