Články

Bohémsky dom Emily Katzovej

Bohémsky dom Emily Katzovej

Ak vám vaše meno neznie, mali by ste to vedieť Emily Katz už nejaký čas revolucionizuje Instagram a jej vášeň pre také staré umenie ako macramé ju viedla k tomu, že sa stala vírusovým fenoménom!

Mladý tvorca Býva so svojím partnerom v prekrásnej chate z roku 1906 v Portlande (Oregon), kde bohémsky štýl harmonizuje s mnohými rastlinami distribuovanými po celom dome, diely vinobranie, poklady nájdené na trhoch, ich vlastné umelecké diela alebo priatelia, cestovné spomienky ... To všetko je súčasťou jedinečná dekorácia s nezameniteľným duchovným odtlačkom.

Nenechajte si ujsť prehliadku instagramero pre jeho dom!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Chceš ma počuť hovoriť o úspechu zlyhania? To všetko sa deje na skvelej udalosti, ktorú organizujú @ Bigcartel a @theuniquecamp @uniquemarkets. Túto sobotu v ekotruste v Portlande. Ďalšími účastníkmi dňa sú @sonjarasula @jolbyandfriends And @goldenruledesign Pre sladkú zľavu (60 dolárov zadarmo !!) použite kód: DIVEIN ----- ------ odkaz v profile. RAD Fotografia od @nicolleclemetson pre @pomomagazine Wearing @aligolden

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 26. januára 2016 o 15:02 PST

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Vždy je dobré byť doma.

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 30. januára 2018 o 15:17 PST

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Po strávení 4 dní chorých v posteli už nie je nič ako čistá miestnosť, čerstvé listy a kvety z dvora ... Ručne vyrobený koberec na zemi je jedným z projektov v mojej knihe! Nemôžem sa dočkať, až to všetci uvidíš.

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 26. februára 2018 o 17:33 PST

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Moja obľúbená izba

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 27. februára 2018 o 17:01 PST

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Plánujem svoj 3 mesiac hlboko. Prehliadka MODERNEJ MACRAMÉ KNIHY !!! a hľadám na vás všetkých! , Doteraz plánujeme kontextové okná, workshopy a podpisy kníh vo viac ako 40 mestách so špeciálnymi udalosťami, ústupmi atď. Ale naozaj nechcem nechať ujsť nikoho, kto umieral na školu ... Takže mi pošlite e-mail na [email protected], a ZAREGISTRUJTE SA NA NAŠE ZOZNAM E-MAILOV na Modernmacrame.com. špeciálna stredozápadná lokalita, na ktorej dúfam, že budeme hostiť víkendové ústupy, nemôžem sa dočkať, až sa s nami podelím ... Celá prehliadka bude zverejnená koncom januára, takže sa zaregistrujte na e-mail a nižšie uveďte svoju polohu! , Milujem vás, chlapci!

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 29. decembra 2017 o 20:00 PST

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Lietal domov minulú noc od 2 týždňov na východnom pobreží. @goldenruledesign ma vzal a okamžite ma vyšľahal, aby som zjedol ramen a znova sa pripojil. Teraz pár minút ticha doma po prechádzke so psom a predtým, ako sa vydáme do štúdia. Je to také dobré byť doma ...

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 26. septembra 2017 o 9:36 hod. PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Krásne zrkadlo, ktoré pre mňa môj snúbenec @ goldenruledesign urobil pre mňa ako darček k narodeninám pred niekoľkými rokmi, z dreva regenerovaného z nášho domu! To bolo zastrčené za našou pohovkou celé roky! Tento víkend sme preusporiadali, keď Adam pohol klavírom (sám!). Vytvorili sme priestor pre to, aby sa rastlinám darilo, aby sa svetlo odrážalo a priestor sa rozšíril.

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 15. augusta 2017 o 11:07 PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Takže som premýšľal o pridaní viac ako len pripravených makrofágov a materiálov pre domácich majstrov na Modernmacrame.com. Koše, keramiku, umelecké a dizajnérske predmety, nejaký ročník alebo kus svojho druhu, niektoré nezávislé umelecké výrobky. Položky, ktoré dopĺňajú štýl interiéru, ktorý mám rád ... Čo by vás nadchlo pri vyhľadávaní na mojej webovej stránke?

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 5. marca 2017 o 10:11 PST

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Koberec vždy ťahá miestnosť k sebe. Teraz, keby existoval jeden dostatočne veľký priestor na zabalenie v celej krajine ... Toto je stará obľúbená od @kayakilims

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 13. novembra 2016 o 15:12 PST

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Toto musí byť miesto.

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 21. februára 2017 o 12:38 PST

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Los Angeles kamaráti !! Tento štvrtok, od 18:00 do 21:00, @poketo hostuje moje vôbec prvé LA, ktoré sa objavuje v ich umeleckej štvrti. Poďte na občerstvenie, pozrite sa na moju inštaláciu, vezmite si so sebou špeciálny záves alebo luster a povedzte 👋🏼! Túto sobotu tiež učím dva semináre a prihlasujem sa na svoju stránku: Poketo.com

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 3. októbra 2016 o 20:06 hod. PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Ahoj SF a Oakland vykukuje! Robím prezradenie s @ tinyatlasquarterly za miesta v mojich nadchádzajúcich makramé dielňach vo vašej oblasti ... Choďte na @tinyatlasquarterly za všetky podrobnosti.

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 3. júna 2016 o 9:32 hod. PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Tak radi sa vrátime do nášho čistého a krásneho domu, zvierat a tohto vysneného člna. Vďačný za to, že som väčšinou doma až do polovice apríla, keď budem cestovať za učením (a nakupovať a jesť) v Japonsku !! Zostaňte naladení pre podrobnosti.

Príspevok zdieľaný Emily Katz (@emily_katz) 21. marca 2016 o 23:35 hod. PDT

Ak sa vám práca páči a chcete si kúpiť jeden z ich nosičov makakov alebo akýkoľvek iný ornament, toto je ich webová stránka:

modernmacrame.com