Komentáre

Mikropodnik s duchom solidarity

Mikropodnik s duchom solidarity

Michael Kai

Každý nový projekt je vždy výzvou, ale keď budúcnosť mnohých mladých ľudí závisí od výsledku, potreba prosperity sa stáva ešte väčšou, rovnako ako ilúzia, ktorá sa má dokončiť čo najskôr.

Architektonické štúdio mesta Spoločnosť Grimshaw sa rozhodla navrhnúť svoje prvé mikrokovy pre Nestd ™, organizáciu, ktorá je súčasťou organizácie Kids Under Cover, venovaná podpore mládeže bez domova v Austrálii. Vrchol (to sa volá dom), Má rozlohu 32,5 m2 a je jedným z troch malých domov, ktoré sú už k dispozícii.

Byť prefabrikovaným domom myšlienka byť cenovo dostupná, udržateľná a prenosná, rad funkcií, vďaka ktorým je Ideálny domov mnohých mladých ľudí, ktorí si chcú vychutnať svoju nezávislosť bez toho, aby museli šetriť.

Reklama - Čítajte pod stropom s dvojitou výškou Michael Kai

Dom, na jednom poschodí, vďaka stropu s dvojitou výškou vyzerá širšie, vybavené niektorými veľké okná, ktoré prepúšťajú veľa prirodzeného svetla.

Trvalo udržateľný náter Michael Kai

Exteriér je potiahnutý tmavým kovom a drevom trvalo udržateľného pôvodu, ktorý ponúka moderný a klasický kontrast.

Teplý vo vnútri Michael Kai

Na druhej strane, vo vnútri sú povrchy potiahnuté drevom s prírodnou povrchovou úpravou vytvárajúc teplé a nadčasové prostredie.

Dizajn v tvare kocky Michael Kai

kocková štruktúra je tu kuchyňa, kúpeľňa, práčovňa, spálňa a Malá miestnosť s integrovaným úložným priestorom a priestory vhodné pre moduly IKEA.

Z dobrého dôvodu Michael Kai

Výnosy z predaja každého domu pôjdu priamo do spoločnosti Kids Under Cover, pomôcť predchádzať situáciám opustenia mladých ľudí.

Žite s vedomím Michael Kai

Informácie: Zdvorilosť spoločnosti Grimshaw.

//grimshaw.global/