Informácie

Tento domček s názvom „Francúzsko“ je možné zostaviť iba za tri hodiny

Tento domček s názvom „Francúzsko“ je možné zostaviť iba za tri hodiny

Než poviete niečo o croissantoch, zastavte sa. Aj keď tento malý domček zvonku vyzerá ako veľká francúzska vlajka, farby modrá, biela a červená nesúvisia s krajinou. Už vieme, je to mätúce. Slúžia však veľmi inteligentnému účelu, o ktorom sme presvedčení, že by sa mali pokúsiť všetci majitelia malých domov.

Poďme na pozadie: tento dom navrhol architekt Joshua Woodsman a je jedným z jeho domov typu Pin-Up, ktoré sú súčasťou výskumu životaschopnosti hromadne vyrábaných panelových domov.

Možno vás prekvapí, ale štruktúra tohto malého domu stojí iba 1 200 dolárov a zostavenie 21 izolačných panelov trvá tri hodiny. Aj single? Stávky otvorené.

Sú to stavebné materiály:

Teraz ste pripravení na príbeh za farbami? Boli vybraní, aby pomohli vytvoriť samostatné oblasti na rôzne účely. Modrá je nočná zóna, pretože táto farba je psychologicky vhodnejšia na spanie. Biela je pre obývaciu izbu alebo dennú zónu. A ten červený je pre vykurovaciu zónu, kde sa nachádzajú kachle a kachle na drevo. Ak sa nás spýtate, je to neuveriteľne dômyselné.

Tu je prehliadka tohto rozkošného príbytku:

Via: Country Living US