Popisy

Kuchyňa v bielej a červenej farbe

Kuchyňa v bielej a červenej farbe

Komplexná rastlina tejto kuchyne bola výzvou pre štúdium Pia Capdevila I&E.

Priestor bol veľmi široký, ale jeho nepravidelnosť bola nútená rozdeliť kuchynský povrch do dvoch oblastí. Obidve mali tri predné časti v tvare písmena U, ale mali spoločnú stranu.

Oblasť vľavo, najbližšie k jedálni, bola vyhradená pre riad, príbory, obrusy a sklo. Ten pravý, s väčšou hĺbkou, bol usporiadaný s umývadlom na jednej strane, doskou v spodnej a pravej časti, prednou časťou tvorenou pracovnou plochou, ktorá vizuálne spája s obývacou izbou, rúrami, chladničkou a rôznymi modulmi skladovanie.

Na stredovej osi kuchyne bol raňajkový bar, prvok, ktorý oddeľuje obe oblasti a kreslí kolmá čiara s jedálňou.

Reklama - Pokračujte v čítaní nižšie Imitácia hydraulických obkladačiek

Podlaha, dlažba, ktorá napodobňuje hydraulické dlaždice, ako aj meterové dlaždice vážené oproti múre, evokujú začiatkom dvadsiateho storočia. Pred nimi, keďže súčasné prvky vynikajú nábytkom z rafinovaných línií, pracovná doska Krion - materiál novej generácie skupiny Porcelanosa - a spotrebiče. Bell od Neff.

Raňajkový bar

Predná časť, v ktorej je umývadlo umiestnené, je rozšírená o praktický raňajkový bar. Vľavo od neho sa nachádzal skladovací priestor v tvare písmena L pozostávajúci z výkladnej skrinky, zásuviek, zásuviek, políc s košíkami a spodných skriniek. Štúdio Pia Capdevila I & E navrhlo nábytok v bielom laku tak, aby zodpovedal tesárstvu okien.


limit
Kuchyňa bola ohraničená dvoma prvkami: kabína so železnými profilmi a podlaha. Na rozdiel od drevených podláh simulujú geometrické dlaždice koberec, ktorý pokrýva životné prostredie.
Červené a čierne továrenské stoličky zjednocujú dominantnú farebnú paletu. Dlažba Keroc Neocim. stoličky
a štítok od Maisons
du Monde

Kľúčovú úlohu zohrávajú farby

Nábytok a dláždená doska tvoria biely blok, ktorý kontrastuje s hornou časťou steny v intenzívnej červenej farbe, ktorá zahreje a dodáva osobnosti okolitému prostrediu. Okno, ktoré umožňuje priechod prirodzeného svetla z obývačky do kuchyne, reprodukuje rovnaký dizajn krytu, so železom a sklom.

lampy

Žiarovky harmonizujú s dizajnom krytu. Obidve odrážajú dva módne trendy v priemyselnom štýle: so žiarovkami viditeľnými v jedálni as obrazovkou kovových tyčí na bare. Lampy, Hanbel a Foimpex.

V rade
Výmena steny za ohradu v tvare mosta uprednostňuje pocit kontinuity. Jedáleň a kuchyňa, hoci sú vizuálne dobre definované, majú teraz veľkú vizuálnu hĺbku. Kryt navrhol Pia Capdevila I&E. Mesa, Hanbel. Stoličky a riady od firmy Pilma. Poháre a sviečky z Malého domu. Vázy, od Bossvi.

Na zem

Porcelánová kamenina, ktorá evokuje hydraulické dlaždice. Corot a Renoir, od firmy Pamesa (27,83 EUR / m2).

Vianočné dotyk

Od El Corte Inglés, stromu a mini hviezdy (14,95 EUR).

V bare

Kovová stolička, v rozmeroch 42 x 42 x 61,2 cm (40,40 EUR). Je z www.lolahome.es

Video: Designové spotrebiče Concept. Sinfonia, Black, White (Smieť 2020).