Články

Ako si vybrať kuchynský nábytok bez rizika chyby

Ako si vybrať kuchynský nábytok bez rizika chyby

IKEA

akýkoľvek foodie Za zmienku stojí, že budete vedieť, aké dôležité je mať k dispozícii kuchyňu. A nie, veľkosť vášho domu nie je ospravedlnením, že ste ho nedostali. Či už bývate v mini štúdiu alebo v byte 200 m2, existuje mnoho spôsobov, ako vytvoriť pracovný priestor, a dokonca pridať kancelária, Kľúče? Po prvé, inteligentná distribúcia. A za druhé, vyberte si ten správny nábytok. Zahŕňa to kombináciu farieb, materiálov a hry so svetlom. Chcete vedieť viac? Čítajte ďalej, povieme vám to!

Zaujíma vás: 30 IDEASOV OTVORENÍ KUCHYNĚ SALÓNOM

Reklama - čítajte ďalej Mixujte a vyhrajte IKEA

Drevo je materiál, ktorý by mal byť vo vašej kuchyni vždy nejakým spôsobom. Odporúčame ich používať na doskách alebo na strednom ostrove, pretože sú to kľúčové body, ktoré poskytnú priestoru teplo a zvýšia jas.

Na druhú stranu, prelomiť túto prirodzenosť a dať do kuchyne trochu milosti, môžete si vybrať jasnú farbu a použiť ju, buď na stenách, na dverách skriniek, ale vždy v správnom meradle, aby ste neboli prezieraví. ,

Napríklad police s otvoreným úložným priestorom sú veľmi užitočným zdrojom vyhladenia steny v plnej farbe, pretože odvádzajú pozornosť od očí.

KÚPIŤ TU FOTO NÁBYTOK

Ozdobte tapetou IKEA

Jedným z najúspešnejších trendov v dekorácii kuchyne je tapeta. Aj keď prvou reakciou je úplne vás poprieť, mali by ste vedieť, že dnes existujú papiere, ktoré odpudzujú vlhkosť. Preto ich ľudia začali používať v oblastiach, ako je kúpeľňa, a pravdou je, že sú krásni!

Kľúčom k tomu, aby to bolo do kuchyne a aby bol vynikajúci, je umiestniť ho iba v jednej časti a zvyšok miestnosti vyzdobiť neutrálnymi tónmi, ako je to na obrázku.

Prístrojová doska z bielych dlaždíc, kovových alebo sivých dverí, mramorových alebo drevených dosiek ... Toto sú niektoré z nápadov, ktoré vás dovedú k úspechu.

KÚPIŤ TU FOTO NÁBYTOK

Buďte verní svojmu štýlu IKEA

Aj keď móda určuje, čo diktujete, ak je to niečo, čo sa netýka vášho štýlu, zabudnite na to. Kuchyňa je vaša, je súčasťou vášho domu, a preto musí odrážať vašu podstatu. Všetko, čo vychádza z tohto vzoru, zahoďte.

A to je, že kuchyňa je jedným z priestorov, kde trávime viac času, dôvodom pre viac je navrhnúť ju podľa nášho imidžu a podobnosti.

Preto, ak je váš prírodný štýl, zvoľte drevo ako ústredný prvok a použite ho na ozdobenie dverí a vitrín. Pridajte prednú časť bielych dlaždíc a niekoľko rastlín umiestnených strategicky, aby ste ich pridali prirodzene. A nakoniec využite to najlepšie svetlo. Výsledkom bude svetlá, teplá, svieža a veľmi, veľmi Zen kuchyňa.

KÚPIŤ TU FOTO NÁBYTOK

Vložím koberec alebo nie? IKEA

Toto rozhodnutie opäť závisí od vášho vkusu. Pokiaľ ide o našu časť, odporúčame vám vyskúšať koberec, pokiaľ siaha a nikdy sa nezbavuje kuchynskej výzdoby. To znamená, že ide o doplnok, vizuálne harmonický a prispieva k vytvoreniu útulnej a štýlovej atmosféry.

Existuje veľa druhov kobercov, ktoré si môžete vybrať: pruhované, perzské, jednofarebné, vlna, bavlna, krátke vlasy, dlhé vlasy, prírodné vlákna ... Nezabudnite, že v kuchyni bude čistenie viac konštantné, pretože pri príchode a odchode je nevyhnutné, aby bol naplnený drobkami a kúskami jedla, takže je lepšie zvoliť ľahko čistiteľný model s krátkymi vlasmi.

KÚPIŤ TU FOTO NÁBYTOK

Využite užitočný priestor IKEA

Ak máte malú kuchyňu, táto rada vám zachráni život. A niekedy zabudneme, koľko prázdnych múrov ponúka. Áno, tí vedľa odsávača pár alebo nad drezom. Znieš?

Iba umiestnením troch štýlových políc získate už trojitý úložný priestor, v ktorom môžete umiestniť napríklad kávový set, sklenený riad alebo plechovky na cesto a strukoviny, aby ste ich mali vždy po ruke.

Ďalšou možnosťou je nainštalovať dvojicu tyčí s háčikmi, do ktorých môžete zavesiť hrnce, panvice a kuchynské doplnky.

KÚPIŤ TU FOTO NÁBYTOK