Komentáre

Dom v morskom štýle v Nerji

Dom v morskom štýle v Nerji

Eva a Eli, španielčina, ona a angličtina, ktorú hľadali obaja v Londýne Dom v Španielsku, kde môžete stráviť dovolenku. Dva požiadavky, ktoré musel mať váš letný domov, boli výhľady na more a charakter. „Už viac ako rok sme hľadali nehnuteľnosť, ktorá sa dá kúpiť pre Nerju s úmyslom si ju prenajať ako prázdninový dom, rovnako ako si ju užívame, vždy, keď nám to práca dovolí. V tom čase, keď sme videli tento dom, sme vedeli, čo bolo dom že sme to hľadali tak dlho, napriek zlému stavu, v akom bol, a všetkej potrebnej práci, "vysvetľujú. Dom, o ktorom hovoria, je dom 135 metrov štvorcových s tromi spálňami a dvoma kúpeľňami v oblasť Parador de Nerja, veľmi blízko pláže Burriana a oblasti známej ako vyhliadka Európy, pretože bola postavená v 80. rokoch, nikdy nebola renovovaná a žiadala o kričiace práce.

Noví majitelia sa neboja zaoberať komplexná reforma, ktorá trvala 18 mesiacov: Zrekonštruovali kúpeľne, vymenili podlahy v celom dome, otvorili vonkajšie dvere a okná a zrazili priečku, ktorá priviedla na svetlo skrytú miestnosť. „Hodili sme sa a videli sme, že existuje potenciál, aj keď to znamenalo veľa práce, pretože veľkú časť skaly pokrývali veľmi tvrdé skaly až do tej miery, že v niektorých oblastiach ste mohli byť iba na kolenách. a dosiahnutie potrebnej výšky stropu trvalo takmer štyri týždne dvoma murármi, “vysvetľujú.

Pri navrhovaní nových prvkov nechali svoju fantáziu letieť. V kuchyni sa rozhodli pre porcelánovú podlahovú dosku a skrinky zložené zo štruktúr Ikea, ku ktorým pridali dvere v prírodnom prevedení maľované tesárom. Napriek tomu, na čo sme najviac hrdí, je jedálenský stôl: „Navrhli sme ho a postarali sme sa o neho nemeckého tesára Heiko so sídlom v tejto oblasti. Surfová doska bola vyrobená v USA, piesok pochádza z Pláže Huelva a škrupiny pobrežia Cornwallu a Škótska vo Veľkej Británii. ““ Výsledkom je rekreačný dom Veľmi osobný štýl so morským vzduchom, vďaka ktorému je more, ktoré si môžete vychutnať z okien medzi všetkými miestnosťami. „Úsilie a práca sa oplatili,“ skončí spokojne so svojím novým domovom.

//www.holidaylettings.co.uk/rentals/nerja/6581741

Reklama - Prečítajte si nižšie Bazén a pláž Veľmi osviežujúce Osprchujte sa Prístupová cesta Biele a bahno Rastlinný nádych Čistá fasáda Obývacia izba s terasou Jedzte Spoločenská miestnosť

So stoličkami Unopiu.

Výhľad na more Obývacia izba Komfortná zóna

Televízna skrinka a stolík sú od SalaBlanca. Pohovka a konferenčný stolík miestnej predajne Muebles Hermoso.

Jedáleň Tabuľka navrhnutá majiteľmi

Vo vnútri nájdeme surfovú dosku, plážový piesok a škrupiny.

skriňa

Zakúpené v Maison du Monde

Vyrovnaná dekorácia Prístup do kuchyne Veľmi osobné

Majiteľ pár chcel, aby bola kuchyňa iná a rozhodla sa pre porcelánovú podlahovú dosku a drevené skrinky v prírodnom prevedení natreté tyrkysovou farbou.

Veľmi vybavené

Dom 135m2 má tri spálne a dve kúpeľne.

Jedna zo spální Modrá a biela jas kúpeľ

Aj s veľmi osobnými dotykmi a morskou inšpiráciou.

Pod morom

Sprchová vanička s motívmi od dna mora Raltex, kúpená v Bimmate.

Druhá spálňa symetria Prázdne skrinky Druhá kúpeľňa Hlavná spálňa Terasa s výhľadom na more

Na úpätí postele je Stredozemné more.

Dobré prebudenie Prvý obrázok dňa Hladké valcovanie

Terasové stoličky sú od spoločnosti Conforama.

Stredozemné more Veľká modrá Výhľad na mesto Mimo života Pohľad z vtáčej perspektívy back Patio