Popisy

Oznámenie pre potraviny a kuchyne: 5 dôvodov, prečo sledovať „Nailed it“ na Netflix

Oznámenie pre potraviny a kuchyne: 5 dôvodov, prečo sledovať „Nailed it“ na Netflix

Hovorí sa, že zámer je to, čo sa počíta a Nailed to, program, ktorý práve vydal Netflix, chce odmeniť práve tento zámer. Pretože zručnosť, málokto má svojich súťažiacich. V každej epizóde to talentová show (v antipódach Majstra šéfkuchára) sú tri výzvy reposteros Fanúšikovia s malým (alebo žiadnym) zajtra v kuchyni, aby znovu vytvorili perfektné dezerty, ktoré obvykle vidíme na Pintereste: od svadobnej torty s jemnými kvetmi cukru po pop koláče inšpirované láskou, prechádzajúce pirátskymi šiškami alebo koláčom v tvare hradu (vrátane princeznej). Víťazom je ten, kto to robí lepšie (alebo menej zle), oceňuje tak techniku ​​a chuť a zarobí 10 000 dolárov, ktoré sa hodia puškou na lístky. Ak ste pomocou tohto popisu nezačali Netflix vidieť, dáme vám ďalších 5 dôvodov, prečo sa tento program oplatí sledovať:

1. Pretože sa učíte z chýb

V tomto prípade z chýb druhých. V programe zisťujeme, prečo je také dôležité rešpektovať opatrenia receptov, predhriať rúru, nepreplniť formy alebo nechať koláč vychladnúť pred jeho zdobením. Odborníci krok za krokom vysvetľujú, ako vyrobiť príslušnú cukrovinku a so súťažiacimi zistíme, v praxi, následky, že to neurobia.

2. Váš moderátor

Ten, kto riadi program, je scenárista a herečka Nicole Byer v sprievode francúzskeho výrobcu čokolády Jacques Torres. Jeho komentáre sú rovnako dôvtipné ako veselé a ukazujú, ako možno kritizovať maximálnu empatiu. Okrem toho súťažiaca, ktorá bola v prvom kole horšia, má možnosť aktivovať tlačidlo Nicole, takže moderátorka na niekoľko minút rozptyľuje svojich protivníkov.

Nicole Byer a Jacques Torres pri porote

3. Pre hosťovských kuchárov

V každom programe pozývajú dobrého kuchára a nielenže poznáme jeho trajektóriu a prácu, ale vidíme ich aj v akcii, keď pretekárom podajú ruku alebo vyjadria svoj názor na ich výtvory, Osobitná zmienka si zaslúži porota, ktorá bola pozvaná v prvom programe, Sylvia Weinstock, kráľovná svadobných koláčov a jeden z najradšej ľudí na planéte. Táto sladká inštitúcia, ktorá hraničí s 90 rokmi, má vo svojom klientskom portfóliu Oprah, Clinton, Martha Stewart alebo Ralph Lauren a Kim Kardashian si ju vybrala, aby vytvorila svadobnú tortu.

4. Na obsadenie súťažiacich

Babička, milovníčka bojových umení, policajt na dôchodku, ktorý tvrdí, že sa neriadi receptom, pretože nemá rád rozkazy alebo cukrár (áno, cukrár), patria k odvážnym, ktorí sa prihlásili do súťaže. Vo svojich prezentačných videách už ukazujú, že majú málo schopností s rolkou a pečivom, ale naživo sa im podarí prekonať (horšie). Na jeho obhajobu povieme, že pod koláčom sú koláče s technikou, ktorú nie je možné uhádnuť a že ich čas je veľmi spravodlivý. Ako sama Nicole hovorí pri jednej príležitosti, to najlepšie prichádza, keď sa čas začína a súťažiaci ťahajú fantáziu, aby mohli dokončiť svoju prácu.

Pokus o rozmnožovanie vírivého tortu aminales

5. Pretože porovnania (keď nás uprednostňujú) nie sú také nenávistné

Poznáte tučniaky vyrobené z ovocia, ktoré ste videli na Pintereste a pokúsili ste sa hrať doma? Pamätáte si, aké sklamanie bolo vidieť výsledok a porovnať ho s pôvodnou fotografiou? Po tom, čo videli súťažiaci Nailed to Vyzerajú ako umelecké dielo a budete vyzvaní, aby ste vyskúšali nové veci.