Články

Amazon chce s týmto prístrojom pre domácnosť uľahčiť život, povedzte áno!

Amazon chce s týmto prístrojom pre domácnosť uľahčiť život, povedzte áno!

Amazonka

S príchod nových technológií, naše životy sa stali oveľa jednoduchšími. Domáca automatizácia, inteligentné kuchynské náčinie ... Existuje nekonečný zoznam produkty určené výhradne a výhradne na uľahčenie každodenného životaa najlepšie zo všetkých, môžete kúpte ich na Amazone!

Reklama - Neustále čítajte menej ako 1 la la Amazonka

Ak ste dobrým milencom piva, potrebujete strelec ako je táto značka Krups, ktorá ju obsluhuje pri 2º. No tak, už nebudete musieť šliapať po írskej krčme, aby ste ochutnali pivo v podmienkach!

Kúpiť teraz

2 Nikdy nevieš Amazonka

bohužiaľ, doma sme vždy vystavení krádeži a nehodáma viete, čo hovoria: lepšie v bezpečí, ako ľutovať. Práve z tohto dôvodu bezdrôtová sledovacia kamera Poskytne vám časť zabezpečenia, ktoré potrebujete. Zahŕňa nočné videnie, detektor pohybu, práce Wi-Fia tiež má aplikácie pre mobil a počítač, Nehrajte to!

Kúpiť teraz

3 Aké je počasie vo vašej domácnosti? Amazonka

Ak ste si mysleli, že predpoveď počasia bola len záležitosťou Maldonada, toto bezdrôtová meteorologická stanica vás bude vždy informovať o domáca klíma: teplota, vlhkosť, kvalita vnútorného a vonkajšieho vzduchu, hladina vnútorného hluku, barometrický tlak... Tiež keď budete musieť vysielať, dostanete upozornenie vo vašom smartphone, Viac funkčné nemožné!

Kúpiť teraz

4 Pre potraviny Amazonka

S týmto viacúčelový elektrický hrniec S triedou energetickej účinnosti A získate okrem úspory na účtoch aj zdravie, pretože nepotrebujete olej ani maslo a môžete ich používať ako panvicu, gril, železo a wok.

Kúpiť teraz

5 čistých vzduchov Amazonka

Prach, dym, zápach, baktérie, spóry plesní ... Tento čistič vzduchu nasáva až 99,97% všetkých látok, ktoré nám škodia v domácnostiNa čo čakáte, aby ste znova dýchali?

Kúpiť teraz

6 kusov slávy Amazonka

Ak ste začali variť a ponáhľate, toto ručné rezačka zeleniny Ušetrí vám to veľa času (a peňazí). ako nepotrebujete zástrčky ani batérie, nestrávite ani cent a okrem zeleniny môžete tiež nasekať ovocie a orechy.

Kúpiť teraz

7 Recyklácia Amazonka

Najjednoduchší spôsob recyklácie z domu je použitie odpadkový kôš takto s tromi priehradkami s objemom 15 litrov každá kapacita je oddelená farbami. Stavte na udržateľný život!

Kúpiť teraz

8 Optimálne varte Amazonka

toto digitálna stupnica Prichádza s perlami pri vážení jedla na varenie s najväčšou presnosťou. Okrem toho má tlačidlo, ktoré okamžite prevádza výsledky merania medzi gramami, kilogramami, uncami, librámi a mililitrami.

Kúpiť teraz