Popisy

Jedlá na varenie s deťmi

Jedlá na varenie s deťmi

Recepty z www.dulcementenadia.es

Reklama - Pokračujte v čítaní nižšie Oceľové časti a časti rúry

Deti radi formujú a dotýkajú sa omše. Okrem sušienok a koláčov ich povzbudzujte, aby pripravovali krokety a slané jedlá z lístkového cesta alebo cestovín z vánku. Z Ikea: misa Prázdne, oceľ (6,50 €) a súprava DUKTIG, 7-dielna pec (€ 9,99)

Cyklistická rezačka na pizzu

Vaše malé dieťa bude fascinované rozdelením pizze na porcie s týmto krájačom v tvare bicykla, ktorého kolesá sú čepele (približne 17,42 EUR). www.cosasderegalo.com).

Detské papierové riady

Takáto špeciálna príležitosť si zaslúži nový riad. Tento papier je farebný a ... je ľahké ho vyzdvihnúť! Raffia girlanda dá slávnostnú notu (34,90 EUR). Kuchynské riady a poháre (€ 5,50 / 8). Všetko z ryže.

Hot dog stroj

Uvidíte, aký je šťastný, keď sa vás opýta, čo na večeru. Tento stroj vyrobiť párky v rožku Pripravte naraz až 6 párkov a zahrňte oceľovú tyčinku na ohrev chleba (29,90 EUR). Je to od Joccy

Obedový box a aktovka

Chlad nebol nikdy prekážkou pri hraní vonku. Horúce mlieko v termoske a domáce občerstvenie alebo pečivo spríjemnia večery. Obedový box (13 EUR) a aktovka (17 EUR). Obaja Blafre

Doska na motýľ

Motýľ pomôže vášmu dieťaťu dokončiť jedlo. Vyrobené z melamínu, odoláva úderom a energickým manoteom. Ryžové misky s priehradkami (po 12,90 EUR).

Veľryba v tvare veľryby

Pekná veľryba v tvare veľryby. Vyrobené z melamínu, odoláva úderom a energickým manoteom. Ryžové misky s priehradkami (po 12,90 EUR).

Jedlo v tvare vtáčika

Malý vták na lepšie chutenie jedla. Vyrobené z melamínu, odoláva úderom a energickým manoteom. Ryžové misky s priehradkami (po 12,90 EUR).

Sada foriem na výrobu lízatiek

Lebka s vreckovkou a náplastou, loď s nasadenými plachtami a truhla s pokladom tvoria túto súpravu foriem na výrobu lízatiek od Baby Products (3 EUR). Pridajte do bielej čokolády farbivá a dosiahnete farby.

Trepačka na soľ a korenie v tvare rakety

Dve rakety sa chystajú vzlietnuť. Jeden z nich prepravuje soľ a druhý je mlynček na korenie. S touto súpravou na šejkry na soľ a korenie bude vaše dieťa musieť iba otočiť hlavu lodí, aby ochutilo riad (75 EUR v + D2).

Hrnčeky pre vtáky z vtipných vzorov

Pretože škola začína, kamarát si príde zahrať alebo vystavíte jeho krásnu kresbu. poháre vtáctvo Pripomenú vám, že vždy je čo oslavovať. Sú z podpisu Littlephant (každý € 17)

Súpravy záster, klobúkov a tašiek

Okrem ochrany oblečenia počas varenia sa budú s týmito sadami záster, klobúkov a tašiek cítiť profesionálne. Vo veľkostiach od 4 do 10 rokov (po 24,95 EUR v El Corte Inglés).

Čokoládový coulant

Zloženie: 280 gramov čokolády na roztavenie bez cukru / 2 vajcia / 100 gramov pšeničnej múky / štipka soli / 30 gramov čokolády bez cukru.
príprava:
Predhrejte rúru na 180 ° C. Čokoládu rozpustite vo vodnom kúpeli a rezervujte. V miske porazte vajcia. Pridajte múku, soľ a premiešajte. Pridajte roztavenú čokoládu a miešajte, kým zmes nemá konzistenciu. Pridajte jadierka a pečte 10 minút. Môžete ho podávať s čokoládou.

Domáce Kat Kit

Zloženie: 600 g bielej čokolády do topenia / 2 polievkové lyžice kakaového masla / masla / 2 polievkové lyžice jahodovej arómy / Nutella / sušienky oblátok / M&M / ružové potravinárske farbivo.
Príprava: Pripravte sendviče s dvoma sušienkami naplnenými Nutellou. V panvici zmiešajte čokoládu a maslo a roztavte ich vo vodnom kúpeli. Odstráňte z tepla a pridajte jahodovú arómu a sfarbenie. Zmiešajte tak, aby bola farba jednotná. Pleseň namažte trochou masla. Nalejte vrstvu čokolády, pridajte M&M a ďalšiu vrstvu čokolády. Položte vrstvu sušienok a zakryte čokoládou. Pridajte ďalšiu vrstvu cookies, prikryte čokoládou a ozdobte M&M. Chladte 2 hodiny.