Články

Nápady a nábytok na rekonštrukciu kúpeľne

Nápady a nábytok na rekonštrukciu kúpeľne

NÁTERY A MATERIÁLY NA REFORMÁCIU KÚPEĽNE

Zmeniť povlak zo stien vymeňte vaňu za sprchová vanička a obnoviť sanitárne výrobky Sú to hlavné reformy, ktoré robíme v kúpeľni, priestor, ktorý má v dome čoraz väčší význam a má väčší dekoratívny záujem. Jeho rozmery sú pre nás dôležité (a veľa): s 3,40 m2 stojíme oproti štandardnému priestoru a ak presahuje 5 m2, hovoríme už o priestrannej kúpeľni.

Hviezdne materiály
Pre klasikov obklady pridávajú sa ďalšie povlaky, ako napr keramické, sklenené alebo porcelánové kameniny, je to jeden z najvhodnejších (vedľa vinylových lamiel) v čase renovácie vozovky. Získavanie priestoru je komplikované, pretože merače sú obmedzené. Ak ju chcete získať, vyberte dosku protišmyková sprcha namiesto vane nábytok, ktorý sa nedostane na podlahu a ktorý uľahčuje čistenie, zavesené toalety, ktoré poskytujú pocit úľavy, a upúšťa od bidetu; namiesto toho môžete umiestniť toaletu vedľa toalety kohúty navyše, čo mu umožní plniť dvojitú funkciu.

Kombinujte jeden ohnisko v zrkadle a ďalší generál pre ostatné. Nezabudnite, že medzi vodnými plochami, zátkami a bodmi svetla je potrebné dodržať vzdialenosť najmenej 1 m. Pokiaľ ide o doplnky, stoličky, koše a zrkadlá bez rámu, ktoré vám pomôžu vizuálne zväčšiť kúpeľňu.

Reklama - Prečítajte si nižšie Robustná skrinka na umývadlo so zásuvkami

Skladovanie je hlavným problémom v kúpeľni. Vyberte si robustnú skrinku na umývadlo s policami, zásuvkami a priehradkami, ktoré vám umožnia objednať si kozmetiku, uteráky a riad. Toto je model Muži {hir} pre spoločnosť L'Antic Colonial.

Umývadlo z akrylového kameňa

Či už sú zabudované, integrované, stojace, zavesené ... rozhodnite sa pre modely s neporéznymi materiálmi, ktoré odpudzujú škvrny, napríklad akrylový kameň. Umývadlo na dosku, Hi-Mac.

Závesná kúpeľňová skrinka

Ak chcete priestor zväčšiť, poukážte na tieto triky: zavesený nábytok, zrkadlá veľkosti XL a pracovné police ako polica. Fungujú! Kúpeľňový nábytok poistnéz lakovaného melamínu a keramického umývadla od spoločnosti Aki.

Uterák radiátor

Radiátory uterákov sú estetické a veľmi praktické a sú vynikajúcou možnosťou na usporiadanie uterákov a vždy sú teplé a suché. Existuje veľa povrchových úprav a rôznych veľkostí. Chrome model predstaviť si, od firmy Noken.

Klepnite na aerátor

Vyberte si model, ktorý vám pomôže šetriť vodu a spotrebu energie pomocou prevzdušňovača, dvojitej rukoväte a stredného studeného otvárania. Vstavaný model jednej páky a postrekovača proti vodnému kamene Formentera, z Teka.

Vodovodný kohútik s obmedzovačom prietoku

Nízky výtok, vysoký alebo zabudovaný v stene, vyberte si kohútik, ktorý sa najlepšie hodí do vášho umývadla. A skúste mať obmedzovač prietoku vody, aby ste ho nestrácali. kohútik KuminJacob Delafon.

Špičková miska

Extra byt a porcelán. Je to sprchová vanička modelu Vortix od spoločnosti Fima Roca, ktorá má originálny dizajn inšpirovaný vlnami, ktoré sa vyskytujú vo vode. Meria 1,25 x 0,75 ma má ventil z nehrdzavejúcej ocele. (377 EUR).
Orientačná cena

Krásna a funkčná kúpeľňa