Popisy

Kuchyňa so všetkým na dohľad

Kuchyňa so všetkým na dohľad

Čistá kuchyňa s tromi oblasťami

Táto kuchyňa v malom pôvode znásobila svoj priestor porazením priečok a vytvorením veľkého otvoreného priestoru, ktorý zahŕňa pracovný front a útulnú jedáleň. Nábytok rieši potrebu šetrenia a pomáha definovať obe prostredia.

Reklama - Pokračujte v čítaní pod ukážkou, ako ukážka

Ako pracovný stôl, prvok na oddeľovanie miestností a skladovacie priestory sú vitríny multifunkčné. To v strednej výške slúži aj na vymedzenie prostredí. Biela lakovaná buková vitrína od Car Möbel (599 EUR). Chladnička od firmy Bosch.

Všetko po ruke av poriadku

Skrinky, ktoré kombinujú police, zásuvky a skrinky, dávajú poriadok v kuchyni. Tu sa v prvých skladujú ingrediencie na denné použitie; v sekundách príbory, obrusy a obrúsky; zatiaľ čo tretie strany si vážia najcitlivejšie jedlá. Lakovaná buková skriňa (799 EUR).

Ako špajza

Borovica s identifikačnými štítkami (409 EUR); v Car Möbel.

skrine

Staré skrinky, ktoré v obývačke domov našich babičiek odhalili riad bez hanby, si teraz v kuchyni nárokujú privilegované miesto. A to nie je za menej, pretože jeho estetický charakter sa pridáva k funkčnému charakteru.
Kedy by ste ich mali obliecť? Vždy, keď je k dispozícii priestor, je potrebný ďalší úložný priestor a jeho dizajn harmonizuje s ostatnými kuchynskými skrinkami.

Sklenené dvere

V malých prostrediach je vhodné zvoliť skrinky so sklenenými dverami, pretože odrazené svetlo vytvára hĺbku a rozširuje priestor.

Biela skriňa

Aj keď je skriňa integrovaná do vesmíru, musí mať významnú úlohu. Aby ste to dosiahli, získajte starostlivý dizajn so sklenenými čelami a lištami. model maison, pri 0,96 x 0,45 x 1,74 m (693,6 EUR v La Oca).

Farebné chladničky

Do farebnej palety chladničiek FAB 50s vyrábaných spoločnosťou Smeg sa pridá skvelá žltá farba s energetickou triedou A (1 600 EUR).

Kuchynský plán

1. PRACOVNÁ OBLASŤ. Nachádza sa napravo od vstupných dverí do kuchyne. Tvorí ho umývadlo, doska a keramická doska a zaberá celú prednú časť okna.
2. PRECHODNÁ OBLASŤ. Jeho funkciou je vymedziť priestor vyhradený pre kuchyňu a oddeliť ho od jedálne. Skladá sa z vitríny v polovičnej výške - veľmi praktické je odkryť riad a skryť menej farebné riady v zásuvkách - ktorých povrch slúži aj ako pomocný pracovný stôl. Lustr nad ním prepožičiava sofistikovanému prostrediu. Za dverami bola chladnička: modrý model, ktorý dodáva setu vintage vzduch.
3. JEDNOTKA IZBY. Ďalej sa skladá zo stola so stoličkami a dvoch nábytku s úložnou kapacitou: knižnice a skrinky. Koberec predstavuje začiatok tohto prostredia, ktoré zase komunikuje s obývacou izbou.