Články

Pekné kúpeľne ... a niečo iné

Pekné kúpeľne ... a niečo iné

Inovácie v oblasti dizajnu a technológie V kúpeľni je konštantná. Na prvý pohľad sa to nemusí zdať, ale je to tak. Mnohé z týchto udalostí sú ultramoderné a avantgardné, ale iné majú svoje korene v estetike minulosti, ktorá prekvapuje svojím obrovským vizuálnym vplyvom na životné prostredie.

Reklama - Pokračujte v čítaní pod oválnym keramickým umývadlom

Príklad zlúčenia vinobranie a moderné, z ktorého vychádza moderný dizajn, je to umývadlová skrinka. Vyvoláva jednoduchosť včerajších kúskov, ale dáva priestoru ďalšiu dávku sofistikovanosti.

Kľúčové body návrhu: oválny keramický umývadlo v stierke moderný, rafinovaný mastenec ružový a zásuvka s lakovaným slonovinovým slotom namontovaná na oceľovej konštrukcii s lešteným bronzovým povrchom tvoria kus nábytku, ktorý je vďaka svojej elegancii predurčený stať sa ústredným bodom. Nábytok a zrkadlo sú zo zbierky Ja Catini, od talianskej firmy Ceramica Cielo.

Obaly, ktoré dodávajú štýl. Výber práškového modrého odtieňa pre stenu, ktorý harmonizuje s nábytkom, bol úspechom, ale okrem toho súvislá podlaha v sivom odtieni zvyšuje jej estetiku opäť retro.

Porcelánové podlahy

Rovnaká modrá dlaždica, ale umiestnená inak, vytvára v tejto kúpeľni jedinečnú atmosféru. Horizontálne pred umývadlom a hrotom v sprche. zbierka majolika, v kusoch 11 x 25 cm, tón Modrá oceľ. Porcelánové podlahy pamäť, s rustikálnym dizajnom. Zo skaly.

Mydlo na sprchovanie

Plus štýl v kúpeľni: doplnky s dobrým dizajnom. Toto sprchové mydlo, ktoré je štylizované a má chromovanú eliptickú základňu, patrí do série kráska, vytvoril taliansky dizajnér Bruna Rapisarda pre Pomd'ora; Rozmery sú 28 x 13 x 8 cm (229,90 EUR).

Sochárska ručná sprcha

Hlava tejto sprchy je iná trysky ukryté v elegantnom disku alebo korunke a vďaka svojej inovatívnej technológii Aurajetpatentovaný, ktorý ohýba kontaktnú plochu vody s pokožkou a má väčšiu striekaciu silu. Sprchová súprava Aurajet, spoločnosť Methven, spoločnosť, ktorá distribuuje Salgar výlučne v Španielsku (od 249 EUR).

Vodovodné batérie z titánu

Modernosť a funkčnosť sú spojené do jednej páky pokojnýJacob Delafon, s typom rukoväte joystick a je k dispozícii v dvoch prevedeniach: chróm a titán (od 370,26 EUR), druhý na fotografii. Vodovodný kohútik je tiež vyrobený s inou valcovou a bočnou rukoväťou.

Kohútik so súčasnou estetikou

S prepracovaným dizajnom a rukoväťou architektonických línií v batérii Arola 2602, od firmy Ramon Soler, prvotriedna ergonómia a pohodlie pri používaní. Zahŕňa obmedzovač prevzdušňovača a stupňovitý otvor v dvoch fázach, aby sa ušetrila spotreba vody, a jeho výtok je otočný (238,37 EUR).

Všestranný a zaoblený kohútik

Dizajn hladkých čiar a jednoduchých tvarov, ktorý sa prirodzene kombinuje s umývadlami rôznych štýlov a ktorý vyniká ľahkým pohybom jeho rukoväte. Nová miešačka série Alea, od firmy Gala, ktorej súčasťou je bidetový kohútik, sprcha a sprchovací kút (59,90 EUR).

Vonné sviečky

Vonné sviečky vytvárajú zážitky a menia naše emócie. Vyskúšajte to s tými, ktoré vytvorili nová firma Suniti Essence, ktorá práve predstavila kolekciu Blisfull Home, ručne vyrobený z rastlinného vosku, bez parafínu. sviečka Raňajky v Paríži (75/350 g).