Komentáre

Penthouse s terasou 54 m²

Penthouse s terasou 54 m²

Vaša privilegovaná poloha -na pobreží Cádizu- váš podkrovný stav - s a veľká terasa a veľké okná- a jeho funkčná distribúcia nabádala súčasných vlastníkov, aby si tento byt kúpili, len čo ho uvidia. Akonáhle ho získali, jeho premena na atraktívny a útulný domov pre všetky ročné obdobia bola v priebehu roka úspechom Tím dizajnérov interiérov v obchodoch s dekoráciami El Baúl.

Prvým krokom bolo študovať, ktoré typy náterov sú pre dom najvhodnejšie. Museli to byť materiály, ktoré rozmnožovali svetlo, ale ktoré neboli dusné v lete ani v zime v najdrsnejších zimných dňoch. Riešením bolo vybrať si jeden neutrálna farebná paleta v rovnakom rozsahu: podlaha bola dláždená smotanovým mramorom a steny boli vyladené doladené. Tiež nedošlo k žiadnym vizuálnym škrtom a priestory sa zdali širšie. V hlavnej spálni sa však vytvorila intímnejšia atmosféra natieraním stien indigónovým tónom. Výber nábytku spĺňal rovnaké kritériá: pohodlný dizajn v čalúnení a ľahkých povrchových úpravách, Na tomto neutrálnom pozadí sa farba a textúry doplnkov - napríklad cookies, vďaka ktorým sú stoličky z tepaného železa v jedálni pohodlnejšie alebo rustikálne hodvábne vankúše v obývačke - stali skutočnými dekoratívnymi protagonistami.

Okná boli tiež predmetom štúdia. Bolo vhodné objasniť intenzívne letné slnko, ale tkaninou, ktorá by nebránila priechodu svetla a ktorá by bola v zime príjemná. Preto sa s niektorými obliekli bavlnené záclony, veľmi ľahké, ale dlhá doba, takže množstvo látky zvyšuje pocit tepla. Ozdoba vonkajšieho priestoru sa tiež veľmi starala: na terase bolo usporiadané pohodlné posedenie s tropickým dreveným nábytkom Umožňujú vám pochutnať si na príjemných jedlách a raňajkách vonku po celý rok.

Reklama - čítajte ďalej pod salónom

Bolo usporiadané okolo šedého patinovaného železného stola. Pohovka s ležadlom bola čalúnená v ženilke. Stôl a lampa, všetko od El Baúla.

Obytný priestor

Vizuálne bol ohraničený kobercom a puzdrom. Pestrofarebné vankúše rozjasňujú náladu. Koberec KP, vo štvrtej farbe. Vak a vankúše, od spoločnosti El Baúl.

Aby sa miestnosť zdala širšia

Bola hľadaná svetlá farba, ktorá zjednocuje životné prostredie. Podlaha bola vybraná z mramoru zo slonoviny a stena bola natretá rovnakým tónom, aby sa predĺžila perspektíva. Čistý nábytok a čalúnenie tento efekt ešte viac zvýrazňujú.

Jedáleň

Bola umiestnená pri okne, blízko obytného priestoru. Bol zariadený okrúhlym stolom a štyrmi bielymi patinovanými železnými stoličkami. Aby boli sedadlá pohodlnejšie, boli doplnené farebnými pruhovanými sušienkami. Stôl a stoličky, stoly a záclony, z El Baúl.

V kuchyni

Bol zariadený laminátovými drevenými skrinkami. Vedľa okna stála denná jedlá, ktorá je tiež užitočná ako pracovná plocha. Stôl v Casagrande. Stoličky z Ikea.

Hala

Bola zdobená konzolou s veľmi ľahkou štruktúrou as malým zázemím, aby nebránila priechodu do obývacej izby.

Na terase

Príjemné posedenie bolo vytvorené z nábytku z tropického dreva, ktorý odoláva vlhkosti a teplu z Cádizu. Nábytok, autor: Leroy Merlin. Vankúše, sviečky a vázy, od Casagrande.

V spálni

Čelo postele bolo vybrané z lakovaného dreva zo slonoviny. Okrem toho visel triptych kvetov, ľahší ako jediný rozmerný rám. Z El Baúl: čelo postele, nočný stolík a lampa.

Spálňa

Maľoval sa veľmi jemným indigovým tónom. Aby bolo svetlo jasné, bolo okno oblečené do závesov z ľahkej bavlny. Neúspech sa použil na nájdenie komody, ktorá dokončí skladové priestory. Z El Baúl: komoda, stôl, záclony a buti.

kúpeľňa

Bola pokrytá mramorovými kúskami a terakotovým štukom. Vodovodné kohútiky a príslušenstvo evokujú návrhy z minulých rokov

Dekoratívne nápady

Pri výzdobe tohto domu boli doplnky v živých tónoch použité na oživenie monochromatickej atmosféry.