Popisy

Vintage vášeň

Vintage vášeň

Túto chybu sme už dostali, keď sme videli zbierky, ktoré spoločnosť Zara Home uviedla na trh (Versailles a Cabinet). Odvtedy sme neurobili viac ako len sledovali všetky dekódovacie miesta a nápady, aby sme našli tie najlepšie objekty, ktoré z vášho domu urobia obchod so starožitnosťami. To sú oni.

Reklama - Pokračujte v čítaní nižšie

Bod číslo 1: kút jemného, ​​naivného a romantického bieleho porcelánu. Nedokonale usporiadané v ošúchanej drevenej kajute, ako je táto, vyšíri váš ročníkový roh.

Foto: Zara Home

Kultová prehliadka

Tí, ktorí hľadajú ... a nedotýkajú sa. Alebo si zahrajte iba pri tých zvláštnych príležitostiach, ktoré môžu byť rodinnou večerou alebo čajom. Otvorené dvere so svojimi kúskami túžby sú gestom deco, ktoré môžete pridať. Vnútri poklady a ďalšie poklady.

Foto: Zara Home

V spálni

Chceme ju tiež zmeniť na retro chrám. Môžete to urobiť pomocou potlačenej textílie, ktorou zakrývate staré pomocné kreslá alebo originálnu čelo postele, ako je tá na obrázku.

Foto: Zara Home

Predmety túžby

Sú najžiadanejšími milovníkmi dekorácie. Jeho motívy majú. Jonathan Adler je za tým a tieto nádoby sú v matnom porceláne čerešničkou na torte na stole z lakovaného dreva pomsty až po najčistejšie 60. roky.

Nepostrádateľná súčasť

Jeden z tých, ktorý chcete, riadu par excellence: Flor de Lis z La Cartuja de Sevilla. Nájdete ich v El Corte Inglés (29 EUR).

Zmiešajte bez strachu

Zodpovedajúce porcelánové výtlačky už nie sú opotrebované. V obchode so starožitnosťami všetko sedí, aj keď je to od jeho otca a matky. Aj u vás doma. A táto ročníková cukrová miska zdobená kvetinovými vzormi Westwing má veľa hlasovacích lístkov.

Svietnik vo veku

Vedľa pohovky na bočnom stole metalizovanom starým zlatom a telefónom, ktorý nikdy nezvoní. Táto sviečka je ideálna pre kývnutie k starým. Pochádza zo Zara Home a najlepšie sa zľava: 13 EUR.

Na stenu

Rozhodnite sa pre ozdobné riady. Napríklad tento kultový kus od Christian Lacroix (32 EUR).