Informácie

Prístavok s dvojitou výškou

Prístavok s dvojitou výškou

Pôsobivá perspektíva, v ktorej je hala, obývacia izba, jedáleň a kuchyňa uviaznuté, sú vítané Tento prístav, ktorý sa nachádza v historickej budove v Madride de los Austrias, To bolo v minulosti kláštor. Gabriel Asdrúbal, architekt interiéru a majiteľ domu, podpisuje funkčný dizajn interiéru, Teplé a bohaté nuansy. Architekt Ignacio Aguado Ortego bol v počiatočnej fáze projektu zodpovedný za štrukturálne poradenstvo. Sklonené stropy, odkryté trámy, tehlové steny a prostredia na rôznych úrovniach označujú dekoráciu, ktorá pomocou týchto prvkov svieti.

spoločné priestory boli vyzdvihnuté vzájomne otvorené ako podkrovie, v neustálom hľadaní šírky. Z spálne máte prístup do spální: celkom tri, s integrovanou kúpeľňou v každej z nich, pretože majiteľ rád dáva svojim hosťom pocit domova, s úplným súkromím a nezávislosťou. Dom má teda okrem hlavnej miestnosti aj dvojlôžkovú izbu so šatňou a podkrovím a viacúčelový priestor na návštevy alebo ako únikový priestor na odpočinok alebo čítanie.

Jednotka materiálov je v dome konštantná: leštený cement na podlahe, slonovinová farba na stenách, stropy a klenby a detaily v priemyselnom železe a dreve. Zámerom bolo rešpektovať štýl pôvodnej stavby. Nábytok spolupracuje na výsledku s kúskami navrhnutými architektom, ako aj ďalšími ikonami rodinného dedičstva alebo priemyselného dizajnu. Ďalšie podrobnosti o projekte, ktoré boli obzvlášť ovplyvnené, boli osvetlenie - naplánované na vytvorenie sugestívnej atmosféry vedľa Groove Lighting a Ilumisa- a klimatizácia - prostredníctvom podlahového vykurovania a účinný systém Altherma, vyvinutý spoločnosťou Daikin-.

Prírodná elegancia interiérov je výsledkom spojenia medzi štrukturálnou a dekoratívnou. Pri rehabilitačných prácach boli objavené dokonalé rámy a možnosti svetla. Dokonalý projekt, ktorý sa zamiluje voľným okom.

Reklama - Neustále čítajte v otvorených priestoroch

Gabriel Asdrúbal je zodpovedný za dizajn interiéru tohto projektu, v ktorom farba, elegancia a teplo vytvárajú harmóniu pokojných rytmov. Výber materiálov - leštený cement na chodníku a rovnaká farba slonovinovej farby na stenách, stropoch a klenbách v celom dome - zabalené kusy boli vybrané s veľkou starostlivosťou.

ohnisko, hasičov.

Dekoratívne schody

V tomto dome, organizovanom na niekoľkých úrovniach,
Schody sú ďalším dekoratívnym prvkom. Schody z priemyselného železa sprostredkujú širokú galériu prístupu do domu s dennou časťou: byt otvorený do jedálne a integrovaný do kuchyne.

fotografické práce Patrí do Gabriel Asdrúbal. lopta tónované sklo a modré teplo, od spoločnosti Anmoder.

Dekoratívne zdroje

Použité tóny, zmena výšky v podlahe a osvetlenie každej zóny znamenajú jemný limit troch prostredí, ktoré nasledujú: kuchyňa, jedáleň a obývacia izba.

pohovka navrhol Gabriel Asdrúbal a vyrobil Tapicerías Joyca. kreslá vinobranie, navrhol Chon Izquierdo a čalúnený v žíni. stôl s čiernym kobercom na nohy a vlnu, od spoločnosti Anmoder.

Mix štýlov a kúskov

Viac súčasných a iných častí retrošpirácie, dedičstva alebo získaného podielu zdieľajú priestor v harmónii. Bohatstvo odtieňov, ktoré prináša celku, je nepopierateľné.

Ideálna jedáleň pre stretnutia

Zloženie tejto prechodnej jedálne zabezpečuje pokojné stolové dosky okolo výsuvného štvorcového stola, ktoré navrhol interiérový architekt a ktoré je vyrobené z dubu od Ebanistería Gabilondo. V stene sú v niektorých výklenkoch práce usporiadané náčinie a ďalšie doplnky.

lampa horný vinobranie.

Videné tehlové steny sa zotavili

Na stenách tejto oblasti sa nachádza tehla, pôvodná z kláštora, ktorý bol kedysi budovou, v ktorej sa tento dom nachádza. Kuchynský nábytok s čistými líniami a bez držadiel je súčasťou súpravy bez strachu.

nábytok, navrhol Asdrúbal a vytvoril Estudio Cocinarte.

Praktický jedálenský stôl

Jedálenský stôl, ktorý sa nachádza medzi kuchyňou a obývacou izbou, je dizajnom architekta, vďaka ktorému môžete vysunutím doska zarobiť niekoľko centimetrov. Od 8 uzavretých hostí hostí až 12 predĺžených. Vyrába sa v niekoľkých veľkostiach na požiadanie.

Galéria umenia

Veľká sála, s ktorou sa tento dom stal miestom na vystavovanie fotografií, podpísala Gabriel Asdrúbal. Odpočívajú na priemyselnej železnej polici.

auto od Anmoder.

Kúpeľňa v nedohľadne

Otvorený a integrovaný s odbornosťou v spálni. Umývadlo, ktoré sa prispôsobuje útlmu podlahy, dvere, ktoré dávajú súkromie toalete, a jedinečná kabína, ktorá izoluje vaňu.
Zrkadlo, lampa a prikrývka zo zlatého hodvábu sú rodinného dedičstva.

Originálna pracovná sprcha

Dizajn kabíny kokpitu a jeho interiérové ​​prevedenie z lešteného cementu pripomínajúce staroveké rímske kúpele. Jeho poloha využíva spodné schodisko, cez ktoré je prístup do spálne pre hostí.

Po prvé, funkčnosť

Pri plánovaní tejto rehabilitácie to bola jedna z priorít. Tieto zásuvky boli vedľa vane hlavnej spálne navrhnuté na ukladanie uterákov.

Vital tón v spálni

Vynikajúce kúsky poskytujú jemné nuansy v majstrovskej zmesi štýlov. Farebný rozsah
rozmanité a svieže zachytáva svetlo, ktoré presakuje cez okno a je orientované na jeden z nádvorí kláštora.

prehoz zamatové a zelené vankúše, Gastón a Daniela. kreslo z dreva, na predaj v Calma Chechu. Konferenčný stolík blok v červenej farbe, Anmoder.

Vlastná kúpeľňa

Gabriel Asdrúbal navrhol reformu tak, aby každá spálňa mala vlastnú kúpeľňu. V tomto prípade, hoci má malé rozmery, má prirodzené svetlo a jedinečný výhľad na strechy Madridu.

Multifunkčná miestnosť

K tomuto prostrediu, ktoré zostáva v kuchyni, má prístup schodisko, ktoré prúdi z obývacej izby. Sklon stropu, pôvodné trámy 17. storočia a zenitové svetlo personalizujú miestnosť pre hostí alebo ako roh úniku.

stoličky, od Calma Chechu. koberec
a vankúše, Gastóna a Daniely.

Využite každý priestor

V oblasti straty stropu bola vytvorená skriňa s posuvnými dverami. Okrem toho má štruktúra, ktorá podporuje matrac, niekoľko zásuviek.

Nápady, ktoré prispievajú

Medzi exponovanými drevenými trámami sa strecha k madridskej oblohe otvára cez strešné okno. V tejto spálni boli objednané dva drevené tatamy, ktoré izolujú matrace od podlahy, ale zároveň ich prakticky nevyťahujú z podlahy, čo je veľmi úspešné v miestnostiach so sklonenými stropmi.

tatami z dreva, ktoré vyrobila Ebanistería Gabilondo.

Dobrá komunikácia

Šatňa, umývadlo a sprcha, usporiadané na tej istej prednej strane, sú skryté alebo komunikované prostredníctvom pevných panelov alebo posuvného skla a sadrokartónu, ktoré sa posúvajú pozdĺž kovových vodičov.

Vaňa a podkrovie

Výnimočná výška stropu tejto spoločnej spálne bola rentabilná vďaka úložnému priestoru nad kúpeľňou, ktorý je prístupný cez vyňatý rebrík. Drevený posuvný panel maxi sa pohybuje, aby skryl alebo ukázal šatňu a kúpeľňu.

rebrík z regenerovaného dreva pochádza z obchodu Havana Decor.

Získajte viac z toho

Prostredníctvom dômyselných nápadov vytvorených na mieru by sa priestor mohol rozšíriť, aby sa dvojité použitie stalo výnosným
alebo získať povrchy. Rovnako ako tento drevený stôl, ktorý má roztiahnuteľný kus, ktorý sa zhromažďuje, keď sa nepoužíva.

Pôdorys

Dvojlôžková izba s šatňou, kúpeľňou a podkrovím sa nachádza na vyššej úrovni, než je prístup z obývacej časti.

Pôdorys. Takto bol balík usporiadaný

Na prízemí sú spoločné priestory, že Vyrastali otvorene ako lof a spálňa s kúpeľňou apartmáne.

Keys Kľúčom k originálnej distribúcii a projektu, ktorý používa materiály
tento typ miestnosti súprava, ktorý integruje kúpeľňu a odpočinok, bez toho, aby došlo k jota
intimity, ktorú každé prostredie vyžaduje každý deň, hoci sú zdieľané.
◾ Vaňa, vyrobená z rovnakého lešteného cementu, ktorý pokrýva podlahu domu, je ohraničená priehľadnou sklenenou clonou. Aby sa prirodzené svetlo dostalo do vnútornej kabíny, v ktorej je umiestnená toaleta, je priečka, ktorá lemuje vaňu, vyrobená z priesvitného skla.

Mezanínový plán

V kuchyni sa nachádza tretia spálňa s integrovanou kúpeľňou, ktorá sa tiež používa ako viacúčelový priestor.