Články

Cudzinec prichádza do Španielska

Cudzinec prichádza do Španielska

Jazyk je základným nástrojom pre budúcnosť vašich detí, a keď sú malé, je najlepší čas položiť základy jazyka. Vďaka táborom English Village Diverbo sa tento rok v lete budú vaše deti učiť angličtinu tak, aby sa bavili ako nikdy predtým, a čo je lepšie, bez opustenia Španielska.

Ak je vaše dieťa vo veku od 7 do 12 rokov, máte English Village Kids, kde strávite osem dní obklopených španielskymi deťmi rovnakého veku pod dohľadom anglicky hovoriacich koordinátorov. Pueblo Inglés Teens ponúka mladistvým vo veku od 13 do 17 rokov jedinečný zážitok zo života s mladými anglickými hovorcami svojho veku. Tábory sa konajú v enklávach Ávily a Salamanky a majú odborný personál, ktorý bude deťom vždy slúžiť. Iné leto, ktoré zmení ich životy!

Prírodná metóda

Mladší ľudia majú väčšiu schopnosť prirodzene sa učiť jazyky. Cieľom týchto ponorných programov je to, že počúvajú, hovoria a tlmočia bez duševného prekladu a že strácajú strach hovoriť naraz v angličtine. A funguje to! Kľúčom je viac ako 100 hodín aktivít v angličtine: workshopy o hrách a improvizáciách, olympiáda, aby ste sa dostali na svoju športovejšiu stránku, vodné aktivity v bazéne, hranie rolí, prezentácie v angličtine pre vašich spolužiakov, videá a činnosti spojené s tvorbou hudby.