Informácie

Takto blogéri módy zdobia svoje domovy

Takto blogéri módy zdobia svoje domovy

Medový dresing

Jeden z najvplyvnejších módnych blogerov má čo povedať aj v oblasti deco. Mirian Pérez je nadšený krásnymi vecami, detailmi a starostlivo sa stará o rohy. Váš účet na Instagrame je príkladom a zobrazuje to s tak krásnymi tabuľkami.

Foto: Instagram @honeydressing

Chiara Ferragni

Talianska Chiara Ferragni, autorka slávneho blogu Blonde Salad, získava záznamy o obľúbených obľubách nielen s fotografiami jej oblečenia, ale aj s rohmi svojho domu. Bloger má vynikajúcu chuť, vášeň pre starožitnosti a slabosť pre klasické kusy, keď zbiera tento obrázok zo svojej obývačky.

Foto: Instagram @ chiaraferragni

Paula Ordovás

Paula z My Peeptoes okrem iného zdobí svoj dom papagájovými tulipánmi od Llorens a Duran. Jeho dom, ako ukazuje v mnohých snímkach, je rajom svetla. Cítite vášeň pre biele a romantické. Ak máte radi kvety, na vašom účte Instagram uvidíte, ako zdobia každý roh vášho domova.

Foto: Instagram @mypeeptoes

Olga Sicília

Olga Sicilia z Che Cosa? Miluje dekorácie a ukazuje sa. Jeho blog (a jeho Instagram) je plný inšpiratívnych detailov pre malé kúty, akvizície a nákupy uskutočňované s veľkou starostlivosťou a predmetom túžby. Miluje retro škandinávsky štýl a sochy.

Foto: Instagram @olsicilia

Bartabac

Iní, ako je Silvia, z Bartabacu, nechávajú na svojom Instagramovom účte podrobnosti, ktoré ich inšpirujú ... a všetkých ich nasledovníkov. A všetko, čo sa dotkne (alebo ukáže na Instagrame) módneho bloggera ako oni, sa stane zlatom. A ako ukazuje, tento krásny kút kaktusu, nová posadnutosť Bartabacom.

Foto: Instagram @ bartabacmode