Popisy

11 renovácií do kuchyne, ktoré zmenia váš život

11 renovácií do kuchyne, ktoré zmenia váš život

Malé rekonštrukcie v kuchyni, ktoré zmenia váš život.

Reklama - Prečítajte si nižšie 1 Ostrov s barom

Kto hovorí, že v kuchyni nemôžete mať oslnivý bar? Koniec ostrova sa tu zmenil na šatník (a milujeme dno, ktoré kričí „párty“).
Foto: DC Renos

2 Zásuvka s reznou doskou a odpadkami

Je vždy ťažké (a otravné) priniesť kôry a kúsky reznej dosky do koša, ale ak má v strede dieru, všetko je jednoduchšie.
Foto: Farm Chicks

3 Polica na kuchárske knihy

Toľko kuchárskych kníh a tak málo miesta - kým nezískate jeden z týchto ostrovov s policami, ideálne pre vaše čítanie v kuchyni. Nehovoriac o tom, že farba dáva zábavný a veselý dotyk.
Foto: Palmerston Design Consultants Inc.

4 Na uloženie riadu

Je to len my alebo stohovanie dosiek znie ako nechty poškriabajúce dosku? Tieto dômyselné rozdeľovače vám pomôžu usporiadať ich zvisle, takže sa môžete vyhnúť nepríjemnému zvuku a tiež rozbitiu.
Foto: Prestavba Cass

5 Zásuvka, ktorá udržuje teplo

Na to, aby sa táto chut 'vytratila priamo z rúry - či už ide o domácu alebo pripravenú kuchyňu - nie je nič iné ako pomoc „mikrovlnnej zásuvke“, ako je táto Bosch®.
Foto: Bosch

6 skríň, ktoré sa otvárajú smerom von

Tento úložný priestor je určený pre príslušenstvo, ktoré normálne nepoužívate, ale keď ho budete potrebovať, budete potrebovať veľa sily. Tento typ skriniek vám uľahčí prácu, napríklad na tlakový hrniec alebo všetky nádoby na pečenie.
Foto: Jane Lockhart

7 Všetko sa hodí

Aj keď je trojica prístrojov Bosch Benchmark® veľmi závideniahodná, je to skutočne oblasť ohňa, ktorá skutočne upúta pozornosť. Pokrievka zmizne za indukčným sporákom, kým nechcete variť, čo vedie k dokonalosti vedení. Foto: Bosch

8 Otvor na kuchynský papier

Nejaký výklenok, ktorý drží kuchynský papier mimo dohľadu (ale stále neprístupný), je oveľa elegantnejší, ako keď visí zo skrinky alebo je jednoducho na doske.
Foto: Nathan Schoder

9 Vstavané vákuum

Ak nemáte vákuum v tvare psa (alebo dieťa), túto možnosť steny si zamilujete. Musíte len vziať omrvinky do diery - oveľa jednoduchšie ako bežné vákuum.
Foto: Vstavané vákuum

10 skrytých zástrčiek

Mať zásuvky blízko pracovnej dosky je veľmi užitočné - nabite svoj ipad (na prečítanie receptu) alebo počas miešania používajte mixér. Táto myšlienka vám tiež umožní nevytvárať diery v dlaždici, ktorú ste strávili výberom mesiacov.
Foto: Interiéry Sally Jensen

11 diagonálnych oddeľovačov

Prečo nás to nikdy nenapadlo? Zásuvka, ako je táto, vám umožní uložiť aj najdlhšiu lyžicu v jednej zásuvke - a ak chcete, môžete dokonca oddeľovať špachtle od zberačov.
Foto: The Kitch