Informácie

Aktuálny dom

Aktuálny dom

maliar David Outumuro postaral sa o tento projekt veľkolepý prístrešok, ktorý sa nachádza na okraji mora, s výhľadom na ústí galície. Majitelia interiérových dizajnérov dali najavo, že dom bol otvorený vonku, že priestory boli široké, v priechodoch neboli žiadne prekážky a že v vytvorenom prostredí prevládala čistota a teplo. Na základe týchto pokynov David vyvinul projekt, ktorý dokázal dať domu aktuálny imidž s osobným štýlom. Význam v každej miestnosti je monopolizovaný moderným nábytkom s prepracovaným dizajnom a zmesami textúr a materiálov, ktoré majú vždy ako spojku biele, toastové a béžové tóny.

Dom má navyše luxusný priestor: veľká terasa s výhľadom na more, ktorý je prístupný z obývacej izby a tiež z hlavnej spálne, čo poskytuje dostatok prirodzeného svetla celému domu. V obývacej izbe, obdĺžnikový, vytvoril dekoratér dve prostredia ohraničené kobercami tatami: obytná časť, ktorá sa nachádza blízko okien, a jedáleň, smerom dole. V prvom rade tvoria sedadlá U okolo konferenčného stolíka v dreve a skle, ktoré navrhla galícijská firma María Martínez Otero. Ale nepochybne je to murovaný krb s mramorovými ústami ten, ktorý predsedá miestnosti.

Je lemovaný dve odizolované vitríny a krídlové dvere, ktoré tvoria symetrický front a dokážu vytvoriť zmysel pre poriadok a rovnováhu. Súčasný štýl je udržiavaný aj v jedálni, ktorá je označená veľkým stolom rafinovaných línií, tiež firmou María Martínez Otero, a ratanovými stoličkami, hoci tu boli predstavené klasickejšie a nápadnejšie detaily, ako napríklad jantárové sklenené stropné svietidlo so slzami a veľké zrkadlo s vyrezávaným tvarovaním.

V spálni a kúpeľni, ktorá je v nej integrovaná, sme museli myslieť na farbu, ktorá okrem jasnosti zabezpečí teplo pre životné prostredie. On si vybral svetlo okrová tapeta s textúrou, ktorá napodobňuje dekoratívne techniky maľovania, V kúpeľni bola použitá iba tapeta na hornej časti steny oblastí menej vystavených vode. Na rozdiel od okrového tónu bola čokoláda zvolená tak, aby čalúnila čelo postele a lakovala pracovnú dosku z dubového dreva, v ktorej je zabudovaný drez. Je to práve táto kombinácia, ktorá dáva vizuálnu kontinuitu do dvoch priestorov. Kuchyňa, distribuovaná do tvaru U, bola zdobená nábytkom z tmavého dreva. Aby sa pôsobilo proti sebe, dlaždice a doska boli vybrané v svetlých odtieňoch.

Z terasy je prístup z obývacej izby a spálne cez veľké okná oblečené do drevených lamiel a elegantné prírodné hodvábne pády. Pozornosť je tu veľkolepý dizajn zábradlia, z ocele a skla.

Reklama - Prečítajte si nižšie. Podkrovná terasa ponúka nádherný výhľad na galícijské ústia.

V nej boli vytvorené dve prostredia: jedáleň a priestor na opaľovanie. Hliníkový nábytok od firmy Kettal. Vankúš na lehátku, od spoločnosti TTY, na predaj v La Vieja Mina.

Nábytok v obývacej časti bol rozdelený okolo krbu.

Príjemný pocit poriadku bolo možné vytvoriť umiestnením dvoch vitrín zo skupiny 13 na obidve strany krbu. Konferenčný stolík Zeta, ktorý navrhla María Martínez Otero, sa predáva v štúdiu Davida Outumura. Kávový set a kožený kufor, na predaj v La Vieja Mina.

Pohľad na obývaciu izbu s jedálňou v pozadí, kde je veľké zrkadlo, skupina 13, s vyrezávanou lištou.

V oboch prevládajú svetlé, béžové a opekané tóny a zmes textúr v čalúnení a nábytku. Karibská pohovka od Mahera a koberec od Naturtexa pochádzajú zo štúdia Davida Outumura.

V obývacej časti

Na okná boli umiestnené drevené žalúzie, ktoré lepšie regulovali vstup prirodzeného svetla. Kreslá Concha Bay, na predaj v La Vieja Mina. Závesy z hodvábu, z Canvas of the Gazules.

distribúcia

Aby sa nebránil priechodu na terasu, v obývacej izbe bola umiestnená dlhá a úzka orientálna konzola, ktorá zdobí prednú časť steny a umožňuje jej ľahký pohyb.

Jedáleň bola vyzdobená moderným dizajnovým nábytkom,

chcel však predstaviť klasickú notu v prostredí so sklenenou slznou lampou. Stoličky sa otáčajú v skupine 13. Diagonálny stôl navrhnutý Mariou Martínez Otero a koberec tatami sú zo štúdia Davida Outumura. Sklo, riad a cesty z La Vieja Mina.

Aby sa v kuchyni dodalo viac tepla, boli vybrané drevené predné časti.

Na rozdiel od tmavej dlažby je pracovná doska, základná doska a steny čisté. Na varenie šikmých povrchov bola použitá iba varná zóna; Zvyšok kuchyne bol natretý. Siemens pec.

V hlavnej spálni tvoria okrové a čokoládové farby prirodzenú a teplú kombináciu.

Na okrovom pozadí vyniká tmavá čalúnená čalúnená tkaninou Gazules Canvas. Buti a vankúše, od La Vieja Mina. Nočné stolíky a lavice, Concha Bay. Tapeta, ktorú napísal Élitis.

Z spálne máte prístup na terasu priamo cez zasklené dvere.

Jeho otvor je posuvný, aby sa nezmenšil užitočný povrch ani vnútri, ani zvonku.

Kúpeľňa so samostatnou sprchovacím kútom bola vyzdobená v rovnakých odtieňoch spálne, aby sa zjednotili obe prostredia.

Umývadlová skrinka z masívneho dubového dreva lakovaná vo farbe wenge je dizajnom Davida Outumura. Doplnky spoločnosti L'Occitante v La Vieja Mina.

V hosťovskej izbe

modrá farba v kombinácii s béžovou bola zavedená, rovnako ako v iných prostrediach domu. Čelné postele a nočné stolíky, zo skupiny 13. Lavica a záclony, z Lienzo de los Gazules. Prešívaná prikrývka a kvadranty, od La Vieja Mina.