Popisy

Kaktusmanía prichádza k ozdobe

Kaktusmanía prichádza k ozdobe

Sú módne, najviac. Thorny, ale veľmi chutný. Keď je niečo trendom, chceme to! Takže je čas dať kaktus vo vašom živote, čokoľvek to je. Príroda tu nie je hojná, je to viac, vybrali sme články týkajúce sa tejto rastliny, ktoré však nemajú nič spoločné s prírodou. Nevydávajú vodu, ale vyriešia ďalšie potreby.

Reklama - Pokračujte v čítaní v časti Kaktus v každom rohu domu

Páči sa vám kaktusy? Po tejto galérii sa vrátite späť loc @. Foto: Primark.

Skvelé balenie

Tento vankúš so štítkom simuluje kaktus v hlinenej nádobe. Na nasledujúcom obrázku si pozrite, aké to je, keď ho „rozbalíte“. (Amazon.es)

Čaj uprostred púšte

A so všetkým dizajnom tohto čajového setu od Gilberts. Aké zábavné!

Kaktus bez špajlí

S farebnou vlnou urobte tieto vtipné háčkované kaktusy. Ak ich chcete tvarovať, naplňte ich bavlnou a ozdobte ich drobnými plastovými kvetmi. Budú sa zdať skutočné. Kartónová váza / kanvica, od Federica & Co.

Pre korešpondenciu

Obálky organizované na konzole s touto podporou listov od J-ME. (Amazon.es)

Kaktusy sú módne, pretože sú to veľmi okrasné rastliny a tiež sa ľahko udržiavajú.

Ale ak nemáte ruky na rastliny, môžete sa rozhodnúť pre tieto umelé kaktusy Sia, ktoré dávajú pastu (približne 10,95 / 12 EUR).

Na stole

Vo vašom pracovnom kútiku je tiež otvor pre kaktus, v tomto prípade je to korkový organizér, ideálny na poháňanie špendlíkov. Je to od spoločnosti Suck UK.

Drevený podnos

Čajová súprava v takej malej chronologickej palete harmonizuje s dreveným podnosom. Úspech, pretože celý poskytuje pokoj. Z domu Kenay Home: podnos (29 EUR), rýchlovarná kanvica (22 EUR), misky (každá 7 EUR) a misky (každá 15 EUR). Bambusové sitko od El Almacén de Loza (6 EUR). Drevené lyžice, Tiger. Cactus, z Los Peñotes

Odráža sa v kaktuse

Zrkadlo s capi sliueta, od Decoloopio. (Amazon.es)

Berte na vedomie

Pero s vtipnými kaktusovými tvarmi, z obchodu Kuli.

Ak chcete na terase romantické a intímne osvetlenie, medzi rastliny vložte sviečky.

Z Point à la Ligne: kaktusové sviečky (23 EUR a 50 EUR) a kvetináče (14,80 EUR a 23,80 EUR) a železné baterky na pichnutie do zeme (9,90 a 16,50 EUR). ,

jasne

Výmena hrotov pre žiarovky. LED žiarovka v tvare kaktusu, autor: Sass & Belleh.

Thornless Cushion

Obliečka na vankúš s farebnou kaktusovou potlačou v červenej a zelenej farbe na čiernom pozadí od Highly One. (Amazon.es)

Kaktusy, ktoré nepichnú

Celoživotné háčkované diela sa objavujú a vytvárajú pekné ozdoby, ako sú tieto farebné kaktusy. Vyrábajú sa a predávajú sa vo VP Crochet od 12 €, v závislosti od ich veľkosti, ktorá sa môže pohybovať od 15 cm do 25 cm. Ponúkajú tiež koketné kvety v rovnakom riadku.

Nadýchaný vankúš

Ideálne na pohovku alebo na výlet do auta. Vankúš Cactus z Kikkerlandu.

Pre váš mobilný telefón

Distribúcia SKS pre iPhone 5. (Amazon.es)