Komentáre

Malý zrekonštruovaný penthouse s veľkou terasou v centre mesta

Malý zrekonštruovaný penthouse s veľkou terasou v centre mesta

Pablo Sarabia

veľká terasa a možnosti na zlepšenie tohto stavu penthouse, ktorý sa nachádza v centre Madridu, milovali pár majiteľov od prvého minúty. Z tohto dôvodu vynaložili všetko úsilie na reformu, aby získali viac metrov a lepšie rozmiestnili. Pôvodná distribúcia mala jedáleň, kuchyňu, spálňu, kúpeľňu a terasu s veľkorysými rozmermi, ktorým sa rozhodli odpočítať priestor na vytvorenie obývacej izby, ktorá by bola integrovaná do jedálne. Starý krok, ktorý dal prístup na terasu, sa stal oddeľovací prvok oboch zón.

Reklama - Prečítajte si nižšie Obytný priestor s výhľadom

Nová obývacia izba, ktorá bola na terase jednoduchá a pohodlná, s ňou komunikuje kovovými dverami. Vo vnútri diskrétny nábytok spája dizajnérske kusy s ostatnými použitými. Kreslo získané na blším trhu a čalúnené džínsom od firmy Ribes & Casals. Stojacie svetlo, Olive Lighting.

Mini police na zobrazenie ozdôb

Na stenu boli umiestnené kocky v rôznych výškach, ktoré slúžili ako mini police na zobrazenie ozdôb a malých sadeníc (pozri VIDEO krok za krokom). Pred pohovkou boli umiestnené dva okrúhle stoly, jeden obnovený a lakovaný a druhý vyrobený pomocou paliet. Pohovka s ležadlami, sklenenou vázou a keramickými šálkami z Ikea.
Tlačené vankúše, zo Zara Home a so správou, z Kenay Home.

Jedáleň v dvoch výškach

Krok ohraničuje obývaciu izbu jedálne a obidve prostredia ponecháva v inej výške. Pred pohovkou bola za posuvnými sklenenými dverami do kyseliny, v ktorej sa odráža svetlo, skrytá pracovná polica, ktorá zaberá celú stenu. Televízor bol nainštalovaný na stred av presnej vzdialenosti. Modrý bavlnený koberec od Kenay Home.

Vonkajšia jedáleň s drevenou pergolou

Drevená pergola je štruktúra zodpovedná za ochranu oblasti pred slnečnými lúčmi. Do vonkajšej jedálne sme vybrali oceľový nábytok a syntetický pletený ratan s tvrdenou sklenenou doskou a 4 kreslá s vankúšmi a sklopným operadlom. Tieto, ak sa nepoužívajú, môžu byť na seba naukladané na seba, aby sa optimalizoval priestor. Kubic Nazarë Set, autor: Leroy Merlin (469 €).

Zaujíma vás: 12 IDEASOV, KTORÉ MAJÚ DOBRÉ LÉTO V LETE

Zelený obrus a stolovaný riad

Čo sa týka textilu, obrus pokrýva celý stôl a na ňom boli umiestnené jednotlivé, na ktorých vyniká farebný riad. Koketné malé poháre so zarovnanými karafiátmi zdobia a zároveň oddeľujú priestory každej večere. Zelený obrus a tlačené riady, autor: Leroy Merlin. Poháre (každý po 5,99 EUR) a pohár zo skla (každý po 7,99 EUR) od spoločnosti Zara Home. Drevené príbory, Tiger.

Zaujíma vás toto video: AKO MONTÁŽ LETOVEJ TABUĽKY

Farebné svietidlá pre vonkajšie použitie

Hoci reforma znamenala odpočítanie metrov od terasy, jej rozmery sú stále viac ako dostatočné na umiestnenie a veľká jedáleň a užite si príjemné večery s priateľmi, Na streche prekážky a vistérie boli osvetlené niektoré lustrové lucerny, ktoré osvetľujú a zdobia exteriér. Svetelné girlandy z Ikea.

Zaujíma vás: Jedzte ČERSTVÉ!

Biele maľované trámy

Počas renovácie na jednej zo stien bol viditeľný lúč, ktorý sa rozhodol integrovať tak, že ho natrie bielym spôsobom, ako zvyšok miestnosti, a zmení ho na falošný strop s fokálnym svetlom. To isté sa stalo pri vchode, kde neúspech prinútil potlačiť dvere a nechal voľný priestor ako prístup do jedálne.

Jedáleň s posuvnými dverami

Jedáleň je integrovaná alebo nezávislá od kuchyne vďaka inštalácii posuvných dverí, ktoré zanechávajú zábradlie v dohľade. Počas varenia zostanú dvierka zatvorené, aby sa po celom dome neprestávali pachy. Potom, keď už sú sedené pri stole, dvere sa otvoria a priestor sa stáva pohodlnejším a návštevy kuchyne sú pohodlnejšie.

Kuchyňa tvaru L

Kuchyňa, ktorá je pokrytá bielymi dlaždicami, má nový imidž: priečka, ktorá ju oddelila od jedálne, bola odstránená jej nahradením posuvnými dverami a stará online distribúcia ustúpila lepšiemu v podobe L. Oko na oko strana umožňuje vetranie a vstup prirodzeného svetla. Na druhej strane má svoju repliku.

Zaujíma vás: KUCHYNĚ (VEĽMI) MALÉ, PRE KTORÉ ZNIČUJEM LÁSKY

Chrómová lampa s retro dotykom

Na strop, na jedálenskom stole, sa posúva elegantná chrómová lampa, vinobranie z konca 60. rokov, ktoré dodáva určitému priemyselnému vzduchu okolité prostredie. Drevo a kov znovu opakujú význam v jedálni, čím dodávajú kuchyni kontinuitu.

Klasický strihaný okrúhly stôl

Jedálni predsedá okrúhly stôl s klasickým strihom, ktorý po rozšírení o príjem hostí zmení svoj tvar na oválny. Stôl bol sťatý a namaľovaný elegantným šedým odtieňom. Teraz to vyzerá úžasne, nie je prekvapujúce, že zachytáva všetky oči.

Zaujíma vás: ŠPECIÁLNE JEDNOTKY - VŠETKY V TABUĽKE!

Pracovné police

Aby sa dala pracovná polica na dotyk farby, rozhodlo sa, že biele police sa spoja s jemnými vzorovanými papiermi. Týmto spôsobom, keď sú posuvné dvere pootvorené a odhaľujú ich vnútro, je prekvapivý detail regálov, ako aj starostlivé poradie, v akom sú umiestnené knihy, reproduktory a ozdobné figúrky.

Výhľadové okná

Hĺbku priestoru vytvárajú tzv. Okenné alebo altánkové okná. V tomto kuchynskom priestore je umiestnený pomocný nábytok, ktorý slúži na uloženie riadu, a jeho pracovná doska umožňuje poruke malé spotrebiče. Zvislé lamelové závesy, od Kaaten. Príborník od Habitat. Lampy, olivové osvetlenie. Lavička so železnou nohou, získaná na pouličnom trhu.

Zaujíma vás: 10 IDEASOV NA RENTABILIZÁCIU ROHOV, VANOS, ALTILLOS ...

DIY tehlová stena a čelo postele

V spálni nájdeme ďalšie vyhliadkové okno alebo okná, ktorých podkrovie odhaľuje tehlovú stenu, ktorá bola rešpektovaná a upravená kovovým profilom. Jednoduchý nábytok tvorí manželská posteľ, nočný stolík a rodinný dedičský stolík, ktoré spolu s oddelenou stoličkou Thonet tvoria. Ako manželská posteľ postrádala čelo postele, majitelia sa rozhodli vyrobiť si domácnosť s pestrofarebnými čalúnenými tabuľami (tu) Hovoríme vám, ako to urobiť), ktoré rozjasnia pobyt. Prešívaná prikrývka zo šedej bavlny a vzorované vankúše, od A Loja do Gato Preto. Žlté vankúše od Kenay Home.

Kúpeľňa so šatníkom

Vstupná hala, ktorá umožňuje prístup do kúpeľne, bola trochu tmavá. Na jeho vyriešenie bolo na jednom konci a na druhej strane umiestnené oko oka, zrkadlo, ktoré zaberá celú stenu. Svetlo sa odráža v skle a v posuvných dverách, čím sa znásobuje intenzita svetla v tejto oblasti, ktorá zvyšuje jasnosť.
Stará miestnosť metra sa teraz stala veľkým šatníkom na kabáty. Dvere boli obložené kovovým plechom, ktorý jej dodáva tento priemyselný vzduch, ktorý sa opakuje v celom dome. Aby sa odčítala závažnosť, bola prispôsobená zábavnými vážkami a písmenami, ktoré objasňujú, čo sa v nej ukladá.

Zaujíma vás: INŠPIRÁTORI LOS BAÑOS (PEQUEÑOS) MÁS

Pôdorysy pred pôdou a po nej

Oddelenie, ktoré oddeľovalo kuchyňu od jedálne, bolo odstránené a namiesto toho niektoré posuvné dvere z priesvitný kryštál ktoré skrývajú alebo integrujú zóny, podľa potešenia vlastníkov. jedáleň teraz zisk v svietivosti a sloboda pohybu. V kuchyni prešla aj nová distribúcia, pretože išlo o zosúladenie všetkého nábytku s usporiadaním v tvare L.

V kúpeľni prešli malé zmeny, bidet bol upustený a tento priestor bol použitý na vytvorenie skrinky na chodbe. Spálňa zostala taká, aká bola, s jedinou výhradou, ktorá a čelo ručne vyrábané, Zatiaľ neexistuje. Je potrebné zdôrazniť jeho stanoviská alebo okenné luky, ktoré nachádzame aj v jedálni a ktoré dokonale plnia svoju úlohu: dať priestorom hĺbku.

Pokiaľ ide o povlaky, dom bol namaľovaný celý biely a dubové podlahy, zatiaľ čo kuchyňa a kúpeľňa boli pokryté praktickými vinylové podlahy.

Pokiaľ ide o dekoráciu, prevláda zmes dobre zladených štýlov (vinobraniepriemyselné nordické…) Ak sú drevo a kov hlavnými materiálmi. Nábytok je rozumnou kombináciou zdedených dizajnových kúskov, ktoré sa kupujú na pouličných trhoch alebo obnovujú. A ako vyvrcholenie útulná a príjemná terasa je zariadená ratanovým stolom a stoličkami. V tom, a ako by to mohlo byť menej, sa život prakticky robí, keď čas sprevádza. Drevená pergola pokrytá prekážkou a rastlinami zaisťuje večný tieň.

Zaujíma vás: REFORMOVANÝ PENTHOUSE S OBCHODMI A IDEÁLNYMI POHĽADMI