Popisy

Ako mať dokonalý nočný stolík

Ako mať dokonalý nočný stolík

španielsko

Je to náš spoločník v posteli, posledná vec, ktorú vidíme pred zavretím očí, a prvá vec, ktorú vidíme, keď sa zobudíme, náš veľký spojenec, keď sa zobudíme uprostred noci ... Nočný stolík je jedným z nábytku, ktorý každý deň používame najviac, Preto je potrebné pri výbere a vybavení venovať osobitnú pozornosť. Postupujte podľa týchto 5 tipov.

1. Vydanie veľkosti

Dôležitá vec v tom čase vyberte nočný stolík Nie je to šírka ani spodok, ale výška. Nočný stolík by mal mať výšku podobnú tej našej matraci alebo trochu nižšiu, nikdy ju nemôžete prekročiť. Týmto spôsobom zabezpečujeme ľahší prístup, keď ležíme. Urobte kroky dobre, ako sa pustiť do lovu pre jedného.

2. Veľká kapacita

Na trhu existuje veľa ponúk stolov, a to tvarov, materiálov a farieb, ale tie, ktoré majú priestor na uloženie, sú nepochybne najužitočnejšie. Aj keď niektoré police budú veľkou zmenou, ak si vyberiete jednu so zásuvkami alebo dverami, môžete skryť aj tie, ktoré nechcete byť viditeľné ...

3. Dobre vybavené

Na nočnom stolíku si nemôžete nechať ujsť misu alebo podnos, aby ste si mohli zložiť príslušenstvo a lampu. Veľkosť? Nikdy by nemala zaberať viac ako polovicu povrchu nočného stolíka a je lepšie neprekročiť výšku čela postele. Ak nemáte dostatok miesta, zvážte umiestnenie nástenného svietidla alebo inštaláciu stropného svietidla s dlhým káblom.

4. Štýlové dojmy

Stylistka Emily Henderson vždy odporúča mať tri prvky: jeden horizontálny (ako podnos), jeden vertikálny (ako lampa) a niektoré sochárske (ktoré môžu byť od sochy po kvetinu). Okrem toho musíte zabezpečiť, aby ste mali rovné a zaoblené tvary a aby ste zostali v palete troch farieb, aby bol výsledok konzistentný.

5. Osobné záležitosti

Nakoniec umiestnite fotografie, rodinné spomienky alebo nejaký druh umenia, vďaka ktorému sa každé ráno, keď znie alarm, usmejete. Zamyslite sa aj nad rutinami, ktoré máte pred spaním a vašimi potrebami v noci, a nočný stolík dobre vybavte tým, čo potrebujete: krém na ruky na hydratáciu alebo fľašu vody v prípade, že máte napríklad smäd.

Môže vás zaujímať:

- Čelné dosky a nočné stolíky: 12 ideálnych párov

- 11 vecí, ktoré by ste mali vylúčiť zo svojej izby bez výhovoriek!

- 30 spôsobov zdobenia nôh postele

- 12 izieb s rustikálnym kúzlom

- 30 lacných kusov na ozdobenie vašej spálne