Komentáre

Ako obliecť jarný stôl

Ako obliecť jarný stôl

Rodinné jedlo? Využite najšťastnejšiu sezónu roku a získajte svoj stôl novým vzhľadom. Táto sezóna, riad a riad sú plné farieb. Je vhodné zmeniť bielu klasiku zvyšku roka pre tóny, ako je tyrkysová, limetková alebo citrónová žltá. A kľúč k tomu, aby to fungovalo: stavte sa na výbušnú zmes farieb. Nelepte na monochromatický stôl.

Kvety a ďalšie kvety

Ďalší dokonalý nápad na oživenie vášho jarného stola: váza plná farebných kvetov. V tejto sezóne kvitnú spacie púčiky silnejšie ako kedykoľvek predtým. Nechajte holé konáre na zimu a vsaďte všetko na fuchsiu, fialovú alebo žltú.

Extra: skombinujte veľkú vázu plnú ruží s fontánou plnou ovocia. Napríklad ružové alebo fuchsie karafiáty a fontána plná čerstvých pomarančov alebo citrónov. Nech žije farba!

Pri pohľade na Dimpleandtangles.com

Uvoľnené tóny

Niektorí ľudia radšej odpočúvajú pri stole s tónmi a sledujú prázdnu stávku. Skombinujte ho s jemnými zlatými dotykmi a vázou s bielymi kvetmi, ako sú tie na obrázku.

Pri pohľade na Minted.com

Rozveselte svoj nápoj

Originálny spôsob zdobenia stojana na fľašu: ľadom ruží. Môžete to urobiť pomocou štvorcových foriem, čerstvých kvetov a vody. Určite ich prekvapíte!

Pri pohľade na Minted.com

v zahraničí

Ak je to dobré, neváhajte vziať prvé občerstvenie na záhradu. Ozdobte túto príležitosť chromatickou témou. Najmä ponuka ruží a purpurov je jemne ženská a perfektná na rande s priateľmi. Túto myšlienku môžete inšpirovať na stránke Stagetecture.com.

Závesné sviečky

Ak by sme na Vianoce využili vetvy prechádzky v horách na ozdobenie girlandami a vianočnými guľami, zachráňte ich s jarnou tematikou: priehľadné sviečky, živičné vtáky a dobré centrum ruží alebo pivoniek pre vynikajúci stôl.

Pri pohľade na Thebudgetdecorator.com.