Informácie

Očarujúci prístrešok

Očarujúci prístrešok

Priestranný, kozmopolitný a s určitým rustikálnym vzduchom vo svojej štruktúre sa toto podkrovie nachádzalo v centrum MadriduOkrem toho má ďalšiu výhodu v prekvapivej dekorácii interiéru. A to nie je prekvapujúce, pretože jeho titul v odbore výtvarných umení a cestovný duch jeho majiteľa Lola Castejón sa odrážajú v každom prostredí. Lola, zakladajúca partnerka viacpriestorového Oliphantu a kreatívneho dizajnéra, býva tu so svojím partnerom a ich synom.

Dom jeden závod, Má štandardné rozdelenie mestského bývania: obývaciu izbu, ktorá vďaka svojej dĺžke zdieľa priestor s jedálňou, dvoma spálňami, kuchyňou a dvoma kúpeľňami. Tieto posledné tri izby boli spolu s chodníkom rehabilitované, takže reforma bola celkom znesiteľná. Jeho majitelia sa rozhodli nechajte exponované drevené trámy a ani zďaleka ich nezakrývali, jednoducho ich ošetrili, aby sa vyhli vlhkosti a lakovali ich. Dom je podkrovný a má veľkorysú terasu, na ktorú je Lola obzvlášť hrdá, pretože ju zmenila na pekná záhrada kde rodina ožíva, keď čas sprevádza.

Pokiaľ ide o dekoráciu interiéru, Lola nesúhlasila s jedným štýlom; Preto sa váš domov stal múdrym mixom kúskov. Zistili sme to isté moderný dizajnako stolička Vitra, vinobranie, s pohovkou Louis XVI, nordický, veľa nábytku je z Ikea, haraburdu, že žiadne starožitnosti, alebo kúsky prinesené z vášho pobytu v Big Apple, Lola si ich samozrejme prispôsobila, aby im dala svoju osobnosť. Výsledkom je pôvodný dom, v ktorom sa nábytok napriek svojej rozmanitosti dokonale ožení, a to vďaka chromatickej uniformite bielych a hnedých.

Reklama - Pokračujte v čítaní nižšie Dekorácia so zmesou štýlov

Jednoduchá knižnica, mimoriadne veľká stojacia lampa, čínska skriňa, romantické klavír, klietky rodinného dedičstva ... sú rozmanitou panorámou, ktorú ponúka obývačka. A napriek rôznym pôvodom je zvláštne, že nič nezostane, všetko dokonale.

Majiteľ: Lola Castejón

Umelec a podnikateľ. Majiteľka pôvodného podkrovia Lola Castejón sa nachádza v kúte svojho domu. Jeho kreatívna a zasnená osobnosť sa odhaduje pri výbere nábytku a doplnkov, z ktorých všetky sú veľmi zvláštne.

Prírodné lúče

Keď bol dom získaný, predstavoval stropy miestností exponovanými drevenými trámami. Ich ochrana nebola ani zďaleka vylúčená alebo neskrývaná. Na zachovanie rustikálneho štýlu stačil lak. Dokonca aj stĺp bol použitý na vizuálne oddelenie obývacej izby od jedálne.
Dekoratívne detaily: Elegantné kvetinové aranžmány

Starostlivosť o kvetinové aranžmány

V celom dome sa nachádzajú prírodné alebo sušené kvety, rastliny a kvety. V obývacej izbe, v spálni a samozrejme na terase zdobia a aromatizujú izby.

Pohovky na sedenie alebo ležanie

V ležadle súčasného dizajnu alebo v dvojmiestnom modeli Louis XVI, ktorý bol získaný v obchode so starožitnosťami a upravil ho Lola Castejón, sú možnosti sedenia ponúkané v salóniku rôzne. Všetko záleží na nálade alebo stupni únavy, s ktorou majitelia prichádzajú do svojho domu.

Dekoratívne detaily: Animalario

Láska k biológii Lola Castejón je zrejmá z ilustrácií, ktoré si sama vytvorila a ktorá bola zarámovaná veľmi jemne. Vážky a chrobáky sú jediným hmyzom, ktorý bol v dome dobre prijatý.

Špicaté na biele

Výber tohto odtieňa ako dokončovacích častí a povlakov umožnil srdečné spolunažívanie predmetov rôznych štýlov a ukážok. Vľavo: biele moduly od spoločnosti Ikea. Stolička od Vitra. Konferenčný stolík, reštaurátorskej dielne

Jasná a svetlá jedáleň

Jedálenský stôl, Habitat. Stoličky posilnené majiteľkou domu Lola Castejón.

Lampa jedáleň

Originálnosť kovu: štruktúra so sochárskym vzhľadom umiestnená na stole v jedálni slúži ako držiak na sviečky a na strope pôvodná podpera slúži ako základ pre sklenenú lampu od Oliphanta.

Vynikajúca terasa

Nehostinný priestor, ktorý majitelia našli pri kúpe domu, nemá nič spoločné s pokojnou atmosférou, ktorá je teraz vdychovaná. K teakovému nábytku a vankúšom, ktoré navrhla Lola Castejón, sa pridá veľký počet kvetináčov a popínavých rastlín, ktoré oživujú tento priestor. Riad Oliphant.

Kuchyňa: základný dizajn

Steny, dlaždice, nábytok a prístroje dodávajú bielej farbe, ktorá poskytuje pocit čistoty a priestrannosti. Kuchynský nábytok, od Ikea. Olifantské obrazy.

Detail kuchyne

Dokonca aj detaily prispievajú k trendu cieľa: člny, krabice alebo úzke police, v ktorých sa nachádza veľa korenín. Jedlá a príšery z Oliphantu.

Dormer detská izba

Detská izba je zároveň miestom odpočinku a štúdia. Jeho podkrovná strecha mu dodáva určité kúzlo. Drevené hojdacie kreslo, rodinné dedičstvo. Habitatové lôžko. Študijný stôl, stolička a prikrývka z Ikea. Obliečka na vankúš, od Zara Home.

Hračky z celého sveta

V študijnom nábytku detskej izby bola umiestnená polica na umiestnenie niektorých najfarebnejších hračiek malej do domu. Cín a drevo patria do rôznych obchodov a mnohé z nich sa po nejakej ceste vkradli do kufra.

Vintage kúpeľňa

Stará konzola zachránená z kontajnera slúži ako základ pre návrhové umývadlo. Držiak na uteráky spĺňa požiadavky na skladovanie. Konzola prispôsobená Lola Castejón. Regál s drôtenou sieťou, od Oliphant. Nad ňou boli laboratórne lode zakúpené v antverpskom obchode so starožitnosťami.

Oslobodená vaňa

V kúpeľni pre deti sa nachádza vyňatá starodávna vaňa so pazúrmi, ktorú získala Lola Castejón.

Hlavná spálňa

Nábytok v jednoduchej spálni sa točí okolo priestrannej manželskej postele. Stolová lampa od Ikea. Prikrývka z bielej prikrývky a šedej, od In Dietro. Vankúše rôzneho pôvodu: Zara Home, získané v Londýne a vyrobené spoločnosťou Lola. Okrúhle zrkadlo od Oliphant

Jemné ozdobné detaily

V sklárskom, drevenom a kovovom prevedení: priehľadné škatule, papierová váha, rámy s fotografiami a bez fotografií, je ilustrácia Lola ... elegantnou kompozíciou, ktorá sa zobrazuje na tomto nádhernom vintage nábytku. Spomienky s históriou z rôznych ciest do mnohých krajín.

Hlavná kúpeľňa kúpeľňa

Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu, aby sa predišlo nepríjemným čakaním. Táto kúpeľňa so sprchou patrí do kúpeľne dospelých; Umývadlový modul od Ikea. Príslušenstvo od Oliphant.

Zrkadlo, zrkadlo

Veľké alebo malé zväčšovacie zrkadlo zavesené na stene alebo ručne sa zrkadlá rozmnožujú v malej kúpeľni so špecifickým cieľom: poskytnúť hĺbku niekoľkých metrov v miestnosti.