Komentáre

Podkrovie s mestskou dušou

Podkrovie s mestskou dušou

Srdcom Madridu sa stal severský vzduch. Uprostred Malasaña - jednej z najtradičnejších štvrtí mesta - Tento byt odhaľuje ruku dánskeho návrhára interiérov Eric Vökel. Vášnivo sa venoval architektúre a dizajnu svojej krajiny, podarilo sa mu skombinovať štruktúru typickej budovy v Madride so základnými zásadami severskej dekorácie: otvorené priestranstvá a presný nábytok - s ikonickými kusmi - na uľahčenie obehu.

60 m² bytu je rozdelená do priestrannej obývacej izby, z ktorej máte prístup do kuchyne, dvoch spální, kúpeľne a WC tri terasy, ktoré majú výhľad na krajinu sklonených striech a malé podkrovia mesta. Toto čaro minulosti bolo zachované aj v dome drevenými okenicami alebo tehlami, ktoré odhaľujú kúsky jeho histórie.

V tomto architektonickom rámci Výzdoba dánskeho štýlu Dosahuje atraktívny kontrast. Šedé pohovky v obývacej izbe, jedálenský stôl so štruktúrou pripomínajúcou vetvy stromov alebo drevené postele s prikrývkami pokrývajú funkčnosť dánskych domov. Len sa však pozrite na terasu a pocítite, že srdce mesta bije, vášnivé a živé, vonku.

* Tento apartmán patrí Eric Vökel Madrid Suites a je k dispozícii na prenájom. Viac informácií na www.ericvokel.com.

Reklama - čítajte nižšie Obývacia izba s výhľadom

Okno, z ktorého môžete vidieť strechy centra Madridu, bolo kľúčom pri distribúcii. Jedáleň bola vedľa nej a obytná časť bola orientovaná smerom k nej, aby si vychutnávala pôvodnú mestskú krajinu.
Kostkovaný vankúš z Los Peñotes. Od Filocolore: hladké zamatové a fuchsie vankúše.

Jedáleň

Obývacia izba a jedáleň porovnávajú veľmi svetlý priestor, ktorý vďaka distribúcii nábytku prenáša rovnováhu a poriadok.
Stôl so sklenenou sklenenou obálkou, La Condesa 131.

Objednajte si izbu

Časopisy, diaľkový ovládač televízora ... Všetko je po ruke a bez toho, aby sa v košoch umiestnených pod konferenčným stolíkom vytvoril zmätok.
Koše a vázy od spoločnosti Los Peñotes. Koberec od Zara Home.

Aký tón mám na pohovke?

Pri zdobení miestnosti je to jedna z veľkých otázok. Šedá trpí - najmä ak máte deti alebo domáce zvieratá. Ak však prostredie nemá veľa prirodzeného svetla, je zaujímavé, že pohovku zapaľujete vankúšmi v veselých odtieňoch, ktoré znižujú závažnosť šedej farby.

Terasa na bývanie vonku

Zábradlie s dôkladným dizajnom z tepaného železa a stena, ktorá robí dom nezávislým - vo forme S - vám umožňujú lepšie oceniť mestskú krajinu. Priestrannosť terasy uľahčila usporiadanie relaxačného priestoru a jedálne, aby ste si mohli vychutnať deň a noc v Madride.
Vankúše sú z materiálu Filocolore.

Živé farby v jedálni na terase

Chcete zorganizovať jedlo na terase? Stôl obliekajte do obrusu v veselých odtieňoch: žltá, zelená, fuchsia ... Ak si vyberiete vzorovaný vzor, ​​uistite sa, že riad je hladký av konečnom dôsledku zafarbujte látkou z obrusu.
Obrus ​​od Los Peñotes. Zelené poháre, autor: Maison Artist.

Zavlažovaná terasa

Dôležité rady pre tých, ktorí majú radi záhradníctvo. Ak plánujete naplniť terasu rastlinami a kvetmi, Nezabudnite naň nainštalovať kohútik. Týmto spôsobom sa vyhnete tomu, aby ste si vybrali tisíc ľudí a choďte do kuchyne, aby ste naplnili sprchu vodou.

Extrémna ľahkosť v jedálni

Stôl so sklenenou obálkou a priehľadnými stoličkami robí z jedálne aj cez svoju veľkosť vizuálny rozmer. Koberec je vyrobený z koberca zo syntetických vlákien, ktorý zodpovedá prostrediu.
Vankúše od spoločnosti Filocolore.

Priehľadný jedálenský stôl

Dizajn so sklenenou obálkou je veľmi ľahký a sotva zaberá vizuálny priestor v prostredí. Avšak,Transparentnosť odhaľuje štruktúru, ktorá ju drží. Ak je pozoruhodný, bude viac dekoratívny.
Príslušenstvo na stôl, Los Peñotes.

Veľkoformátová fotografia v jedálni

Na stenu jedálne bola umiestnená fotografia od podlahy po strop, ktorá reprodukuje ... fasáda! Dôvody spolu s oknom spôsobujú, že sa jedáleň zdá byť na ulici.

Kuchyňa na dvoch frontoch

Najväčšie spotrebiče boli zoskupené napravo. Keďže sú obložené, ponúkajú hladký chod dopredu, ktorý simuluje stenu. Vľavo boli nízke skrinky. Obidve predné strany lemujú priechod na druhú terasu. Vďaka jeho preskleným dverám sú strechy Madridu - ktoré tu vyzerajú ako fotografi - protagonisti dekorácie veľkosti XXL.
Koberec a náčinie, autor: Maison Artist. Drainer, z Ikea.

Tehlové steny vidieť v spálni

Na stene spálne bola vytvorená pôvodná kombinácia poťahov. Časť pôvodnej tehly bola odkrytá; Okrem toho na omietnutej a maľovanej stene rám postele spevňuje zloženie hydraulických častí, akoby išlo o čelo postele.
Koberec od Zara Home.

Vankúše v spálni

Jedným zo spôsobov, ako ozdobiť posteľ, je umiestniť kvadranty na vankúš. V prípade, že na osobu umiestnite viac ako dve osoby, uistite sa, že majú inú veľkosť, inak bude pochovaná tá, ktorá je vzadu!
Zelené kvadranty z Los Peñotes. Vankúše a kocky sú z materiálu Filocolore.

Veľmi svetlá kúpeľňa

Má kúpeľňa niekoľko okien? Je to vlastne optický efekt vytvorený zrkadlom, ktorý sa rozširuje na strop a bez rámu, odráža iba existujúce okno. Toto riešenie sa znásobuje aj prirodzeným svetlom. Pod umývadlom malý kus nábytku rieši potreby skladovania bez toho, aby sa priestor dobil; vďaka svojim materiálom - drevo a koše - sa atmosféra stáva príjemnejšou.

Izba pre hostí

V spálni pre hostí slúži ako čelná doska pre dve postele súvislý drevený panel. Jej horizontálnosť vyvažuje výšku miestnosti a je zosilnená zabudovanými skrinkami, ktoré sa takmer dotýkajú stropu, so štítovou strechou a exponovanými drevenými trámami.
Vankúše a prikrývky od spoločnosti Los Peñotes. Koberec je od Mason Artist.

Plán a distribúcia domu

Nápady pre mestskú terasu:

- Umiestnite vonkajší nábytok, ktorý sa ľahko čistí. Majte na pamäti, že znečistenie ich spôsobuje skôr znečistenie ako v otvorenom poľnom prostredí. Tkaniny vyrobené zo syntetických tkanín sa stále prechádzajú látkou s mydlom a vodou.

- Hneď ako začne zima a dážď, chráňte nábytok krytom. Uistite sa, že ich udržiavate veľmi čisté, aby ste ich v zime nepoškodili.

- Pretože žijete v meste, prečo si nepovažujete terasu za predĺženie obývacej izby? Ak máte radi opaľovanie na ležadle, umiestnite vedľa neho bočný stolík a budete mať vonkajší priestor na čítanie.

- Vaše príslušenstvo môže mať aj mestskú pečať. Vyberte si vankúše, hrnce a dokonca aj vázy s dizajnom, ktorý im umožní v zime vyzdobiť interiér domu.