Popisy

Aký je Marina Yers deň čo deň?

Aký je Marina Yers deň čo deň?

Marina YersInstagram

Je prirodzené, transparentné, zábavné as energiou dávať a brať. Toto sa prejavuje na ich sociálnych sieťach Ukrajinská so sídlom v Madridektorý Iba za devätnásť rokov už presahuje počet sledovateľov známej Dulceidy.

Jeho snom bolo byť mólovým modelom, ale nedostatok výšky mu zabránil, tak sa namiesto toho, aby sa zrútil, rozhodol zmeniť svoj život spájanie hereckých tried, To a zdieľajte každý deň na sociálnych sieťach, niečo, čo je uvedené v kine (dôkazom toho sú milióny nasledovníkov, ktorí to podporujú), a to začal som robiť, keď som žil sám v Anglickuako jeden spôsob, ako pustiť pary.

A to je miesto, kde to vidíte, tak krásne zvonku ako aj zvnútra influencer má tiež svoje komplexy, Najväčší z nich, akné, stav, ktorý dievčatám v ich veku spôsobuje veľa utrpenia, a že nemá žiadne pochybnosti o predvádzaní, Možno preto je považovaná za kráľovnú sociálnych sietí.

ale jeho prirodzenosť sa rozširuje na všetky aspekty jeho životaza to je normálne ju vidieť, keď má sendvič zo serrano šunky, zatiaľ čo spieva v sprche alebo sa chvíľu potuluje po gauči.

potom Z vášho kanála YouTube vám zanecháme tri videá, kde ju môžete lepšie spoznať, Sme si istí, že budete dávať (oveľa viac) ako hovoriť!

Reklama - čítajte ďalej pod 1 Prejdite sa domom, ktorý zdieľate s Dora, vaše podlahové spolo čenstvo 2 Hovorte otvorene o vašich 10 komplexoch 3 Normálny deň v živote ovplyvňovateľa