Informácie

Podkrovie s veľmi osobnou terasou

Podkrovie s veľmi osobnou terasou

Vášeň deklarovaná interiérovým dizajnom, ktorá sa pridala k častým konzultáciám so špecializovanými časopismi ak vrodenému dobrému vkusu majiteľa, bola pre ňu presvedčivými dôvodmi, prečo navrhnúť reformu a kompletnú výzdobu svojho domu; vzácny Penthouse sa nachádza na okraji Barcelony, Dva prevládajúce trendy sa dopĺňajú a koexistujú bez toho, aby sa obťažovali v rámci rovnakých metrov. Na jednej strane vidíte jasno potreba súkromia v oblasti spálne, kde má každý rodinný príslušník vlastný prístrešok. Na rozdiel od tohto intímneho konceptu spoločné priestory zdieľajú rovnaký priestor: byt, jedáleň, kuchyňa a kancelária otvorené na veľkú terasu. Zaujímavý a oveľa praktickejší prístup, ako sme si predstavovali a priori.

Majiteľ vysvetľuje, že toto rozdelenie do veľkej miery vyplývalo z túžby byť so svojimi dcérami a pomáhať im pri plnení ich povinností pri práci v domácnosti, pri večeri alebo pri starostlivosti o rastliny. Blízkosť medzi terasou a kuchyňou navyše robí letné vonkajšie večere cenovo dostupnejšie. Pokiaľ ide o interiér, prirodzené rozdelenie prostredia klesá o svoju vlastnú váhu vďaka úspešnému umiestneniu nábytku. Vizuálne oddelenie je umocnené vymedzením obývacej izby a pracovného priestoru pomocou kobercov.

Organizácia spální reaguje na spôsob života, ktorý vsádza na súkromie, dokonca aj s ohľadom na rodinu, niekedy v deň. Pár má organizovaný apartmán typu suite s integrovanou kúpeľňou, šatňou a odpočívadlom. Medzitým majú sestry priestor pre každého, s dekoráciou inšpirovanou severským štýlom, s tónmi a vzormi dospievania as priestorom potrebným na oddych a štúdium.

Reklama - Neustále čítajte pod Chill

Rohože rozprestierané na drevenej podlahe, kvetinové potlače a sugestívne ležadlá tvoria na terase chladný vzduch. Vankúše, vzorované matrace a nízky drevený konferenčný stolík sú z materiálu Filocolore. Skladacie ležadlá s matom pochádzajú z Unopiú.

Obývacia izba prepojená s terasou

Nepriehľadnosť záclon zaručuje úplnú ochranu pred slnkom počas horúcich hodín. Zámerom je ponechať okno otvorené, aby sa interiér a exteriér komunikovali väčšinu dňa. Kreslo a konferenčný stolík od Little House. Carpet, Francisco Cumellas. Záclony, od Filocolore

Veľká obývacia izba

Čistý a voľný obeh medzi obývacou časťou, jedálňou a dvoma veľkými východmi na terasu podporil výber spravodlivého nábytku a správnej veľkosti. Jedáleň, ktorá slúži aj ako kancelária, pozostáva iba zo štyroch stoličiek a malého stola. Stoličky z Malého domu. Cuadritos v popredí, z obchodu s atramentom Lu.

Perfektná organizácia

Veľká pohovka v tvare písmena L je kľúčom k obývacej izbe; Okrem poskytovania početných sedadiel pre celú rodinu a ich hostí pôsobí aj ako veľmi účinný oddeľujúci prvok medzi obytným priestorom a pracovným priestorom. Pohovka navrhnutá majiteľom a poverená čalúnením. Stolička a podložka pracovnej plochy, Lu Ink. Ikea stôl

Štruktúra integrovaná do dekorácie

Podlahy, steny a nábytok, ktorý je k nim pripevnený, sú biele, čo je vzorec na zjednotenie a integráciu rôznych prvkov, ktoré tvarujú dekoráciu. Stôl a pohovka, navrhnutý majiteľom. Stoličky pre jedálne, od Little House. Závesy, od Filocolore. Carpet, Francisco Cumellas. Kuchynské skrinky, Hutnícke výrobky.

Kuchyňa s kontrastom

Majiteľ, inšpirovaný priemyselnými modelmi, vyrobený s drevenými doskami, si nechal objednať stolársky stolársky stolík a dokončiť ho štyrmi starými vzduchovými stoličkami. Kontrast s dizajnérskou kuchyňou je hlboko obohacujúci. Stoličky z Malého domu. Kuchynské skrinky, Hutnícke výrobky. Doska je biela Silestone.

Spálňa na odpočinok

Pre majiteľov bolo nevyhnutné dosiahnuť pokojný a príjemný pocit v spálni; teda neutrálne tóny a prítomnosť dreva v nábytku. Prešívaná prikrývka, vankúše a obliečky, od Filocolore. Aplikujte na boky postele, od spoločnosti Biosca & Botey.

kúpeľňa

Spodná časť kúpeľní bola vybraná neutrálne a doplnky a textil sa použili na vytvorenie farebnej noty. Doplnky tiež dodávajú osobnejšiemu dotyku; S touto myšlienkou je zmena dekorácie ľahká a vyžaduje iba minimálnu investíciu. Vaňa, umývadlo a vodovodné batérie, od spoločnosti Roca. Uteráky intenzívnej farby sú z farebného vlákna.

Detská izba

Svetlošedé sú skvelými spojencami v detskej izbe, keď vyrastajú; Majú ich radi a sú vynikajúcim dekoratívnym základom. Tu boli doplnené typovým textilom patchwork. Posteľ a stôl navrhnutý majiteľom a objednaný pre stolára. Posteľná bielizeň a vankúše, od Filocolore. Študentská stolička z Indie a Tichomoria.

Roviny a nápady

Vizuálne rozdelte priestory
- Umiestnenie nábytku je veľmi úspešným riešením, keď cieľom je označiť vizuálne oddelenie medzi dvoma prostrediami, ktoré zdieľajú rovnaký priestor. V tomto prípade sa zadná časť rohovej pohovky v obývacej izbe stáva samostatnou, s veľkým úspechom, oblasťou pracovného rohu.

Video: Predaj 4 izbového RD v BA - Rača, ul. Bukovinská, záhrada, garáž, top lokalita (Smieť 2020).